Blog
iClinica>Blog>Apple Pay>Już wkrótce Apple Pay zapłacisz także w sklepach internetowych!

Już wkrótce Apple Pay zapłacisz także w sklepach internetowych!

Ostatnie doniesienia mówią, że już niedługo przy użyciu Apple Pay będzie można zapłacić za zakupy zrobione w sklepach internetowych. PayU oraz Przelewy24 wkrótce wdrożą usługę do swoich systemów.

 

Nie tylko sklepy stacjonarne

 

O tym, że Apple Pay posiada szerokie zastosowanie, jeśli chodzi o płatności, wiedzą już doskonale mieszkańcy państw, w których usługa ta funkcjonuje od dłuższego czasu. Apple Pay to nie tylko płatności zbliżeniowe telefonem – można nim płacić także za zakupy zrobione w sklepie internetowym. W Polsce jeszcze nie jest to możliwe, ale już niedługo – niedawno informowaliśmy, że Allegro chce wdrożyć ten sposób płatności na swoją platformę, a teraz dowiadujemy się, że PayU i Przelewy24 planują wkrótce obsługiwać Apple Pay. Firmy te to najwięksi gracze, jeśli chodzi o płatności internetowe w Polsce. Gdy wdrożą oni Apple Pay, za zakupy w sklepie internetowym zapłacimy naszym iUrządzeniem.

 

Świetny start Apple Pay w Polsce

 

Apple Pay w Polsce wystartowało bardzo obiecująco. Usługa zebrała już wielu użytkowników i dokonywanych jest sporo transakcji. Ta metoda płatności przyjęła się w Polsce bardzo dobrze.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online