Już wkrótce Apple Pay zapłacisz także w sklepach internetowych!

Apple Pay,iPhone iClinica

Ostatnie doniesienia mówią, że już niedługo przy użyciu Apple Pay będzie można zapłacić za zakupy zrobione w sklepach internetowych. PayU oraz Przelewy24 wkrótce wdrożą usługę do swoich systemów.

 

Nie tylko sklepy stacjonarne

 

O tym, że Apple Pay posiada szerokie zastosowanie, jeśli chodzi o płatności, wiedzą już doskonale mieszkańcy państw, w których usługa ta funkcjonuje od dłuższego czasu. Apple Pay to nie tylko płatności zbliżeniowe telefonem – można nim płacić także za zakupy zrobione w sklepie internetowym. W Polsce jeszcze nie jest to możliwe, ale już niedługo – niedawno informowaliśmy, że Allegro chce wdrożyć ten sposób płatności na swoją platformę, a teraz dowiadujemy się, że PayU i Przelewy24 planują wkrótce obsługiwać Apple Pay. Firmy te to najwięksi gracze, jeśli chodzi o płatności internetowe w Polsce. Gdy wdrożą oni Apple Pay, za zakupy w sklepie internetowym zapłacimy naszym iUrządzeniem.

 

Świetny start Apple Pay w Polsce

 

Apple Pay w Polsce wystartowało bardzo obiecująco. Usługa zebrała już wielu użytkowników i dokonywanych jest sporo transakcji. Ta metoda płatności przyjęła się w Polsce bardzo dobrze.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online