Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Jesienią pojawi się całkowicie nowa rodzina iPhone’ów. Poznajcie iPhone Pro!

Jesienią pojawi się całkowicie nowa rodzina iPhone’ów. Poznajcie iPhone Pro!

O fakcie, że Apple planuje nazwać swojego wiodącego iPhone’a, iPhone Pro słyszymy już od wielu, wielu lat. Tym razem takie nazewnictwo zasugerował znany leaker, który ma na swoim koncie wiele informacji, które sprawdziły się w przeszłości.

 

iPhone Pro 2019

 

Tym znanym leakerem jest użytkownik twittera działającym pod pseudonimem CoinX. W poprzednim roku udało mu się chwilę przed premierą podać nazwy nowych iPhone’ów oraz kilka innych detali na ich temat, które okazały się być w pełni trafione. Tym razem sugeruje on, że w tym roku na rynku pojawi się w końcu smartfon z Pro w nazwie.

Nie wiemy rzecz jasna, czy takową nazwę otrzymałyby wszystkie flagowe modele iPhone’a, czyli następcy iPhone Xs oraz iPhone Xs Max, czy tylko większy z tych urządzeń. Nie mamy również informacji, czy byłoby to po prostu iPhone Pro, czy chociażby iPhone Xs Pro lub iPhone 11 Pro, a może nawet iPhone Xi Pro.

Tutaj wypada sobie zadać pytanie, czy nazwa iPhone Pro w ogóle posiada jakikolwiek sens? W przypadku nomenklatury używanej przez Apple, słowo „pro” w przypadku ich urządzeń oznacza, że jest to sprzęt przeznaczony do profesjonalnego użytku. Mamy tutaj przykłady chociażby iPada Pro czy MacBooka Pro. Czy w takim wypadku miałby być to iPhone dla profesjonalistów? I co tak naprawdę oznaczałby taki smartfon, czym miałby się on różnić przy wykorzystaniu od innych iPhone’ów, czy flagowych smartfonów?

Na te pytania (o ile w ogóle są one zasadne) zapewne uzyskamy odpowiedź 10 września, kiedy najprawdopodobniej dojdzie w końcu do oficjalnej prezentacji nowych iPhone’ów.

 


Podobne artykuły
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online