Blog
iClinica Path Blog Path iPhone Path Jakie premiery sprzętowe od Apple czekają nas jesienią?

Jakie premiery sprzętowe od Apple czekają nas jesienią?

Słynny analityk Ming-Chi Kuo znowu wraca z garścią doniesień na temat Apple. Zmienił pracodawcę i pracuje teraz dla TF International Securities, ale nadal jest jednym z najlepiej poinformowanych ludzi, jeśli chodzi o poczynania Apple.

 

Jakie sprzęty będą miały premierę jesienią?

 

We wrześniu – jak co roku – Apple wydaje na świat swoje nowe sprzęty. Jakie urządzenia pojawią się na rynku tej jesieni?

  • Trzy nowe modele iPhone’ów – przede wszystkim dwóch następców zeszłorocznego hitu, czyli iPhone’a X. Jeden bezpośredni, czyli najpewniej iPhone X 2 i powiększona wersja – iPhone X Plus, który posiadał będzie aż 6,5-calowy ekran. Trzecim telefonem będzie następca iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus, czyli iPhone 9, który będzie najtańszym modelem z zaprezentowanych. Ma mieć ekran LCD o rozmiarze 6,1-cala i zdaniem analityka, kosztować 600-700 dolarów.
  • Nowy iPad, który posiadać ma systemem rozpoznawania twarzy, czyli Face ID;
  • Nowy MacBook Air, który ma być tańszy od modeli znajdujących się obecnie na rynku;
  • Nowy model Apple Watcha, który charakteryzować ma się większym ekranem

O wszystkich tych urządzeniach wiemy już całkiem sporo z raportów, które Ming-Chi Kuo właśnie między innymi publikował w ostatnim czasie. Analityk twierdzi, że informacje na temat urządzeń, które pojawią się w przyszłym roku, informacje uzyska bliżej września lub października.

A Wy? Na które urządzenie czekacie najbardziej?


Podobne artykuły
Złącze ładowania
Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Współczesne smartfony rzadko wytrzymują dłużej niż jeden dzień po pełnym naładowaniu. W związku z tym podłączanie ładowarki stało się właściwie nieodłącznym elementem codziennej rutyny. W wyniku regularnej eksploatacji gniazdo stopniowo się zużywa. Poza tym wejście sprzyja gromadzeniu się zabrudzeń, które również mogą przyczynić się do wystąpienia problemów technicznych. Niemałą rolę odgrywają też przyzwyczajenia użytkowników. Wielu … Czytaj dalej Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Path
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online