Jakie premiery sprzętowe od Apple czekają nas jesienią?

iPhone iClinica

Słynny analityk Ming-Chi Kuo znowu wraca z garścią doniesień na temat Apple. Zmienił pracodawcę i pracuje teraz dla TF International Securities, ale nadal jest jednym z najlepiej poinformowanych ludzi, jeśli chodzi o poczynania Apple.

 

Jakie sprzęty będą miały premierę jesienią?

 

We wrześniu – jak co roku – Apple wydaje na świat swoje nowe sprzęty. Jakie urządzenia pojawią się na rynku tej jesieni?

  • Trzy nowe modele iPhone’ów – przede wszystkim dwóch następców zeszłorocznego hitu, czyli iPhone’a X. Jeden bezpośredni, czyli najpewniej iPhone X 2 i powiększona wersja – iPhone X Plus, który posiadał będzie aż 6,5-calowy ekran. Trzecim telefonem będzie następca iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus, czyli iPhone 9, który będzie najtańszym modelem z zaprezentowanych. Ma mieć ekran LCD o rozmiarze 6,1-cala i zdaniem analityka, kosztować 600-700 dolarów.
  • Nowy iPad, który posiadać ma systemem rozpoznawania twarzy, czyli Face ID;
  • Nowy MacBook Air, który ma być tańszy od modeli znajdujących się obecnie na rynku;
  • Nowy model Apple Watcha, który charakteryzować ma się większym ekranem

O wszystkich tych urządzeniach wiemy już całkiem sporo z raportów, które Ming-Chi Kuo właśnie między innymi publikował w ostatnim czasie. Analityk twierdzi, że informacje na temat urządzeń, które pojawią się w przyszłym roku, informacje uzyska bliżej września lub października.

A Wy? Na które urządzenie czekacie najbardziej?

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online