Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Jakie będą przyszłoroczne iPhone’y?

Jakie będą przyszłoroczne iPhone’y?

Nie kto inny jak Ming-Chi Kuo w swoim kolejnym już raporcie, który przygotowany został dla inwestorów, informuje o tym, jak wyglądać mają iPhone’y, które trafią na rynek w 2019 roku. Co tym razem doniósł nasz ulubiony analityk?

 

iPhone 2019 – jaki będzie?

 

Co prawda od premiery najnowszych iPhone’ów minęło bardzo niewiele, ale Ming-Chi Kuo ma dla nas już kilka plotek o smartfonach od Apple, które pojawią się na rynku w roku przyszłym.

Usprawniony zostanie system kamery TrueDepth, która odpowiedzialna jest za działanie Face ID. Ma zostać zwiększona moc lasera wyjściowego VCSEL. Takie usprawnienie ma sprawić, że zniwelowany zostanie wypływ niewidzialnego światła podczerwonego, przez co pomiar będzie zdecydowanie bardziej dokładny.

Następną nowością jest kamera 3D ToF (Time of Flight), która umożliwa na wielopunktowy pomiar odległości obiektów od aparatu. Dzieje się to poprzez pomiar potrzebnego czasu, w jakim światło wychodzące z lasera kamery dotrze do fotografowanego obiektu. Pozwala to, by wykonywane zdjęcia miały jeszcze lepszą głębie ostrości, ale będzie to miało także pozytywny wpływ na dokładność i pozycjonowanie, przez co poprawi się użytkowanie AR.

Aparaty w iPhone’ach słyną z wysokiej jakości zdjęć, choć jest to w głównej mierze zasługa software’u, a mniej wykorzystywanej technologii. Po tym raporcie można wywnioskować, że Apple chcę teraz zainwestować w kwestie związane z technologią. Czyżby aparaty miały być jeszcze lepsze? Na to wygląda!

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online