Blog
iClinica Path Blog Path iPhone Path Jakie będą przyszłoroczne iPhone’y?

Jakie będą przyszłoroczne iPhone’y?

Nie kto inny jak Ming-Chi Kuo w swoim kolejnym już raporcie, który przygotowany został dla inwestorów, informuje o tym, jak wyglądać mają iPhone’y, które trafią na rynek w 2019 roku. Co tym razem doniósł nasz ulubiony analityk?

 

iPhone 2019 – jaki będzie?

 

Co prawda od premiery najnowszych iPhone’ów minęło bardzo niewiele, ale Ming-Chi Kuo ma dla nas już kilka plotek o smartfonach od Apple, które pojawią się na rynku w roku przyszłym.

Usprawniony zostanie system kamery TrueDepth, która odpowiedzialna jest za działanie Face ID. Ma zostać zwiększona moc lasera wyjściowego VCSEL. Takie usprawnienie ma sprawić, że zniwelowany zostanie wypływ niewidzialnego światła podczerwonego, przez co pomiar będzie zdecydowanie bardziej dokładny.

Następną nowością jest kamera 3D ToF (Time of Flight), która umożliwa na wielopunktowy pomiar odległości obiektów od aparatu. Dzieje się to poprzez pomiar potrzebnego czasu, w jakim światło wychodzące z lasera kamery dotrze do fotografowanego obiektu. Pozwala to, by wykonywane zdjęcia miały jeszcze lepszą głębie ostrości, ale będzie to miało także pozytywny wpływ na dokładność i pozycjonowanie, przez co poprawi się użytkowanie AR.

Aparaty w iPhone’ach słyną z wysokiej jakości zdjęć, choć jest to w głównej mierze zasługa software’u, a mniej wykorzystywanej technologii. Po tym raporcie można wywnioskować, że Apple chcę teraz zainwestować w kwestie związane z technologią. Czyżby aparaty miały być jeszcze lepsze? Na to wygląda!

 


Podobne artykuły
Złącze ładowania
Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Współczesne smartfony rzadko wytrzymują dłużej niż jeden dzień po pełnym naładowaniu. W związku z tym podłączanie ładowarki stało się właściwie nieodłącznym elementem codziennej rutyny. W wyniku regularnej eksploatacji gniazdo stopniowo się zużywa. Poza tym wejście sprzyja gromadzeniu się zabrudzeń, które również mogą przyczynić się do wystąpienia problemów technicznych. Niemałą rolę odgrywają też przyzwyczajenia użytkowników. Wielu … Czytaj dalej Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Path
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online