Blog
iClinica>Blog>iPhone>Jakie będą iPhone’y w 2019 roku?

Jakie będą iPhone’y w 2019 roku?

Tak, tak – Ming-Chi Kuo powraca z kolejną dawką doniesień na temat urządzeń od Apple! Nieistotne, że iPhone Xs oraz iPhone Xs Max dopiero co zadebiutowały, a iPhone Xr jeszcze nie trafił do sklepów. Słynny analityk ma już informacje o przyszłorocznych modelach!

 

Identyczne rozmiary iPhone 2019

 

Zdaniem naszego ulubionego dostawcy informacji ze stajni Apple w przyszłym roku czeka nas także premiera trzech nowych iPhone’ów, które mają posiadać identyczne wymiary, jak tegoroczne telefony z logo nadgryzionego jabłka. Mają więc być to urządzenia o wyświetlaczach:

  • 5,8-cala (nowy iPhone Xs)
  • 6,1-cala (nowy iPhone Xr)
  • 6,5-cala (nowy iPhone Xs Max)

Trudno dzisiaj rozmawiać o bardziej szczegółowych informacjach. Mówi się o tym, że iPhone’y w przyszłym roku mogą być wyposażone w potrójny aparat wsparty technologią 3D Sensing. Poprawiony ma także zostać zoom optyczny, a przednia kamera TrueDepth ma posiadać jeszcze więcej sensorów, które usprawnią dodatkowo działanie Face ID. Oprócz tego doniesienia głoszą, że na stanie nowych urządzeń będzie szybszy procesor A13 za którego produkcje odpowiadać będzie firma TSMC. Oczywiście pojawiły się także wzmianki na temat słynnego notcha. Podobno ma być nieco zmniejszony względem tegorocznej wersji.

 

W końcu iPhone SE 2?

 

W tym roku pojawiało się wyjątkowo wiele plotek o tym, że Apple zdecyduje się w końcu na odświeżenie swojego kultowego już modelu. Miał on pojawić się w tym roku, ale wszystko wskazuje na to, że były to tylko i wyłącznie płonne nadzieje.

Doniesień na ten temat było wiele. Część z nich zakładała zupełnie nowy design urządzenia. Miałby mieć FaceID, bezprzewodowe ładowanie i konstrukcję pozbawioną ramek. Ming-Chi Kuo sądzi, że nawet jeśli taki telefon miałby zawitać na rynek to nie powinniśmy spodziewać się ogromnych zmian. Raczej iPhone SE 2 posiadałby po prostu nieco wydajniejszy procesor i nadal miałby być „tanim iPhonem” na którym prawidłowo i bez zakłóceń miałby działać iOS 12. Ale prawda jest taka, że leciwy iPhone SE radzi sobie z najnowszym systemem, toteż należy zakładać, że raczej nie doczekamy się jego następcy w najbliższej przyszłości.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online