Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Jakie będą iPhone’y w 2019 roku?

Jakie będą iPhone’y w 2019 roku?

Tak, tak – Ming-Chi Kuo powraca z kolejną dawką doniesień na temat urządzeń od Apple! Nieistotne, że iPhone Xs oraz iPhone Xs Max dopiero co zadebiutowały, a iPhone Xr jeszcze nie trafił do sklepów. Słynny analityk ma już informacje o przyszłorocznych modelach!

 

Identyczne rozmiary iPhone 2019

 

Zdaniem naszego ulubionego dostawcy informacji ze stajni Apple w przyszłym roku czeka nas także premiera trzech nowych iPhone’ów, które mają posiadać identyczne wymiary, jak tegoroczne telefony z logo nadgryzionego jabłka. Mają więc być to urządzenia o wyświetlaczach:

  • 5,8-cala (nowy iPhone Xs)
  • 6,1-cala (nowy iPhone Xr)
  • 6,5-cala (nowy iPhone Xs Max)

Trudno dzisiaj rozmawiać o bardziej szczegółowych informacjach. Mówi się o tym, że iPhone’y w przyszłym roku mogą być wyposażone w potrójny aparat wsparty technologią 3D Sensing. Poprawiony ma także zostać zoom optyczny, a przednia kamera TrueDepth ma posiadać jeszcze więcej sensorów, które usprawnią dodatkowo działanie Face ID. Oprócz tego doniesienia głoszą, że na stanie nowych urządzeń będzie szybszy procesor A13 za którego produkcje odpowiadać będzie firma TSMC. Oczywiście pojawiły się także wzmianki na temat słynnego notcha. Podobno ma być nieco zmniejszony względem tegorocznej wersji.

 

W końcu iPhone SE 2?

 

W tym roku pojawiało się wyjątkowo wiele plotek o tym, że Apple zdecyduje się w końcu na odświeżenie swojego kultowego już modelu. Miał on pojawić się w tym roku, ale wszystko wskazuje na to, że były to tylko i wyłącznie płonne nadzieje.

Doniesień na ten temat było wiele. Część z nich zakładała zupełnie nowy design urządzenia. Miałby mieć FaceID, bezprzewodowe ładowanie i konstrukcję pozbawioną ramek. Ming-Chi Kuo sądzi, że nawet jeśli taki telefon miałby zawitać na rynek to nie powinniśmy spodziewać się ogromnych zmian. Raczej iPhone SE 2 posiadałby po prostu nieco wydajniejszy procesor i nadal miałby być „tanim iPhonem” na którym prawidłowo i bez zakłóceń miałby działać iOS 12. Ale prawda jest taka, że leciwy iPhone SE radzi sobie z najnowszym systemem, toteż należy zakładać, że raczej nie doczekamy się jego następcy w najbliższej przyszłości.

 


Podobne artykuły
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online