Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Jaki będzie iPhone 13? W Sieci pojawiają się pierwsze doniesienia

Jaki będzie iPhone 13? W Sieci pojawiają się pierwsze doniesienia

Ostatnio pojawiły się informacje, że w kwietniu tego roku na rynki zawitają AirPods Pro 2 i iPhone SE 3, a teraz japoński serwis MacOtakara dokłada kolejne wieści odnośnie kolejnych produktów od firmy Apple – mowa o iPhone 13, który zapewne zadebiutuje jesienią.

 

iPhone 13

 

Z raportu wynika, że design iPhone 13 nie będzie odbiegał od tego z czym mamy do czynienia przy aktualnie najnowszych modelach smartfona od Apple. Rozmiary ekranów pozostaną takie same, podobnie, jak długość i szerokość urządzenia. Jedyną różnicą może okazać się grubość telefonu – ta ma być nieco większa, dokładnie o 0,26 mm. Prawdopodobnie zabieg ten wynika z faktu, że w urządzeniach wyląduje bateria wykonana w nowej technologii soft board.

Większe zmiany mogą dotknąć kamery umieszczonej z tyłu – ma ona zmienić wygląd. Zamiast kilku szkieł, obiektywy miałyby zostać zasłonięte przez jedno szafirowe szkło.  Samo wybrzuszenie na którym znajdują się aparaty ma być nieco większe niż w przypadku iPhone’ów 12.

Pomniejszony natomiast ma być notch – tę informacje potwierdza wiele źródeł. Uda się to osiągnąć przez pomniejszenie sensorów tworzących kamerę, które będzie można nieco inaczej rozłożyć w mechanizmie aparatów.

Wszystkie iPhone’y 13 najpewniej na rynku pojawią się jesienią. Analityk Ming-Chi Kuo informował, że w tym roku premiera nie powinna być opóźniona, jak w 2020. Zatem prezentacji sprzętów powinniśmy spodziewać się we wrześniu i najpewniej także premiery.


Podobne artykuły
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online