Blog
iClinica>Blog>Apple>Jaki będzie iPhone 13? W Sieci pojawiają się pierwsze doniesienia

Jaki będzie iPhone 13? W Sieci pojawiają się pierwsze doniesienia

Ostatnio pojawiły się informacje, że w kwietniu tego roku na rynki zawitają AirPods Pro 2 i iPhone SE 3, a teraz japoński serwis MacOtakara dokłada kolejne wieści odnośnie kolejnych produktów od firmy Apple – mowa o iPhone 13, który zapewne zadebiutuje jesienią.

 

iPhone 13

 

Z raportu wynika, że design iPhone 13 nie będzie odbiegał od tego z czym mamy do czynienia przy aktualnie najnowszych modelach smartfona od Apple. Rozmiary ekranów pozostaną takie same, podobnie, jak długość i szerokość urządzenia. Jedyną różnicą może okazać się grubość telefonu – ta ma być nieco większa, dokładnie o 0,26 mm. Prawdopodobnie zabieg ten wynika z faktu, że w urządzeniach wyląduje bateria wykonana w nowej technologii soft board.

Większe zmiany mogą dotknąć kamery umieszczonej z tyłu – ma ona zmienić wygląd. Zamiast kilku szkieł, obiektywy miałyby zostać zasłonięte przez jedno szafirowe szkło.  Samo wybrzuszenie na którym znajdują się aparaty ma być nieco większe niż w przypadku iPhone’ów 12.

Pomniejszony natomiast ma być notch – tę informacje potwierdza wiele źródeł. Uda się to osiągnąć przez pomniejszenie sensorów tworzących kamerę, które będzie można nieco inaczej rozłożyć w mechanizmie aparatów.

Wszystkie iPhone’y 13 najpewniej na rynku pojawią się jesienią. Analityk Ming-Chi Kuo informował, że w tym roku premiera nie powinna być opóźniona, jak w 2020. Zatem prezentacji sprzętów powinniśmy spodziewać się we wrześniu i najpewniej także premiery.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online