Jaki będzie iPhone 13? W Sieci pojawiają się pierwsze doniesienia

Apple,iPhone iClinica

Ostatnio pojawiły się informacje, że w kwietniu tego roku na rynki zawitają AirPods Pro 2 i iPhone SE 3, a teraz japoński serwis MacOtakara dokłada kolejne wieści odnośnie kolejnych produktów od firmy Apple – mowa o iPhone 13, który zapewne zadebiutuje jesienią.

 

iPhone 13

 

Z raportu wynika, że design iPhone 13 nie będzie odbiegał od tego z czym mamy do czynienia przy aktualnie najnowszych modelach smartfona od Apple. Rozmiary ekranów pozostaną takie same, podobnie, jak długość i szerokość urządzenia. Jedyną różnicą może okazać się grubość telefonu – ta ma być nieco większa, dokładnie o 0,26 mm. Prawdopodobnie zabieg ten wynika z faktu, że w urządzeniach wyląduje bateria wykonana w nowej technologii soft board.

Większe zmiany mogą dotknąć kamery umieszczonej z tyłu – ma ona zmienić wygląd. Zamiast kilku szkieł, obiektywy miałyby zostać zasłonięte przez jedno szafirowe szkło.  Samo wybrzuszenie na którym znajdują się aparaty ma być nieco większe niż w przypadku iPhone’ów 12.

Pomniejszony natomiast ma być notch – tę informacje potwierdza wiele źródeł. Uda się to osiągnąć przez pomniejszenie sensorów tworzących kamerę, które będzie można nieco inaczej rozłożyć w mechanizmie aparatów.

Wszystkie iPhone’y 13 najpewniej na rynku pojawią się jesienią. Analityk Ming-Chi Kuo informował, że w tym roku premiera nie powinna być opóźniona, jak w 2020. Zatem prezentacji sprzętów powinniśmy spodziewać się we wrześniu i najpewniej także premiery.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online