Blog
iClinica>Blog>iPhone>Jak kształtować będzie się sprzedaż nowych iPhone’ów?

Jak kształtować będzie się sprzedaż nowych iPhone’ów?

Niezastąpiony Ming-Chi Kuo długo nie wytrzyma bez przesłania światu swoich kolejnych prognoz. Najnowsze dotyczą przewidywanego wolumenu sprzedaży najnowszych urządzeń od Apple. Które urządzenia będą sprzedawać się zgodnie z oczekiwaniami, a które gorzej?

 

Świetna sprzedaż Apple Watch Series 4

 

Zdaniem analityka smartwatche produkcji Apple mają cieszyć się ogromną popularnością i do końca roku gigant z Cupertino powinien sprzedać ich w ilości około 18 milionów sztuk. Apple Watch Series 4 mają stanowić 50-55% sprzedanych urządzeń. Z czasem popyt na nie ma się jeszcze zwiększać, a to za sprawą większej ilości krajów, w których dostępne będą nowe funkcje diagnostyczne.

 

A jak iPhone Xs oraz iPhone Xs Max?

 

Według Ming-Chi Kuo iPhone Xs może sprzedawać się gorzej niż oczekuje tego Apple. Część potencjalnych użytkowników, którzy mieliby sięgnąć po ten model skusił jednak większy iPhone Xs Max lub będą oni decydowali się nieco przeczekać i kupić tańszy model, czyli iPhone Xr. Początkowo mówiło się, że iPhone Xs osiągnąć może sprzedaż rzędu 15-20% wśród nowych modeli, ale prognozy te obniżyły się i teraz sugeruje się, że może to być od 10 do 15%.

iPhone Xs Max sprzedaje się zgodnie z oczekiwaniami i powinien osiągnąć 25-30% udziału w rynku. Lepiej prezentują się także prognozy dotyczące iPhone Xr, które powinny wynieść nawet 55-60%.
Generalnie sprzedaż tegorocznych iPhone’ów powinna się zamknąć pod koniec 2018 roku w liczbie od 75 do 80 milionów sztuk.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online