Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Jak kształtować będzie się sprzedaż nowych iPhone’ów?

Jak kształtować będzie się sprzedaż nowych iPhone’ów?

Niezastąpiony Ming-Chi Kuo długo nie wytrzyma bez przesłania światu swoich kolejnych prognoz. Najnowsze dotyczą przewidywanego wolumenu sprzedaży najnowszych urządzeń od Apple. Które urządzenia będą sprzedawać się zgodnie z oczekiwaniami, a które gorzej?

 

Świetna sprzedaż Apple Watch Series 4

 

Zdaniem analityka smartwatche produkcji Apple mają cieszyć się ogromną popularnością i do końca roku gigant z Cupertino powinien sprzedać ich w ilości około 18 milionów sztuk. Apple Watch Series 4 mają stanowić 50-55% sprzedanych urządzeń. Z czasem popyt na nie ma się jeszcze zwiększać, a to za sprawą większej ilości krajów, w których dostępne będą nowe funkcje diagnostyczne.

 

A jak iPhone Xs oraz iPhone Xs Max?

 

Według Ming-Chi Kuo iPhone Xs może sprzedawać się gorzej niż oczekuje tego Apple. Część potencjalnych użytkowników, którzy mieliby sięgnąć po ten model skusił jednak większy iPhone Xs Max lub będą oni decydowali się nieco przeczekać i kupić tańszy model, czyli iPhone Xr. Początkowo mówiło się, że iPhone Xs osiągnąć może sprzedaż rzędu 15-20% wśród nowych modeli, ale prognozy te obniżyły się i teraz sugeruje się, że może to być od 10 do 15%.

iPhone Xs Max sprzedaje się zgodnie z oczekiwaniami i powinien osiągnąć 25-30% udziału w rynku. Lepiej prezentują się także prognozy dotyczące iPhone Xr, które powinny wynieść nawet 55-60%.
Generalnie sprzedaż tegorocznych iPhone’ów powinna się zamknąć pod koniec 2018 roku w liczbie od 75 do 80 milionów sztuk.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online