Blog
iClinicaPath BlogPath Apple PayPath iPhone z ratami 0%? Apple zaoferuje w tym roku taką usługę!

iPhone z ratami 0%? Apple zaoferuje w tym roku taką usługę!

Chcielibyście kupić iPhone’a w sprzedaży ratalnej 0%? Oczywiście, często zdarzają się takie oferty w dużych sklepach z elektroniką, jednak nie jest to zasadą i często trzeba je dobrze upolować, by trafić na nie w momencie, kiedy akurat planujemy zakup nowego urządzenia. Ale w tym roku Apple chce zaoferować podobną opcję swoim klientom na stałe – niestety póki co, tylko w Stanach Zjednoczonych.

 

iPhone na raty 0% dzięki Apple Card

 

Przedstawiciele firmy Apple ogłosili właśnie, że jeszcze przed końcem 2019 roku udostępni swoim klientom całkowicie nową funkcję w Apple Card. Każda osoba, która posiada ich kartę kredytową będzie mogła dokonać zakupu iPhone’a bezpośrednio od Apple w systemie ratalnym – 24 raty z zerowym oprocentowaniem. Wraz z tym pojawi się również standardowy caschback w wysokości 3%.

Niestety, Apple Card działą póki co jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, co oznacza, że oferta ta przeznaczona jest tylko dla mieszkańców USA i tylko oni będą mogli z niej skorzystać. Jednak niedawno Tim Cook ogłosił, że jego firma pracuje mocno nad tym, by wprowadzić swoją kartę jak najszybciej również w innych krajach. Nie możemy więc wykluczyć, że oferta ta pojawi się także w innych w państwach, w tym mamy nadzieję, także w Polsce. Przypominamy, że Apple w lipcu zarejestrowała w Polsce, jak i w wielu innych krajach znak towarowy „Apple Card”.

Jest też całkiem prawdopodobnym, że gigant z Cupertino rozszerzy także z czasem swój program z ratami 0% na inne urządzenia, jak iPady, czy Maci.

 

Apple Card

 

Apple Card to karta kredytowa, która powstała przy współpracy firmy Apple oraz banku Goldman Sachs, który wydaje kartę i MasterCard. Są dwie karty – wirtualna oraz fizyczna. Wirtualną można płacić w każdym miejscu, które akceptuje płatności za pomocą Apple Pay. Fizyczną zapłacimy rzecz jasna w każdym miejscu, w którym można płacić po prostu za pomocą kart płatniczych.

Kartę można zdobyć przy wykorzystaniu aplikacji Wallet, gdzie będziemy mieli wygodny i przejrzysty dostęp do wszystkich transakcji, których dokonaliśmy za pomocą Apple Card.
Wyrobienie i prowadzenie karty jest całkowicie darmowe. Nie płacimy żadnych prowizji za transakcje, również za te, których dokonujemy za granicą.
Za każdą transakcję, której dokonamy za pomocą Apple Card możemy otrzymać częściowy zwrot pieniędzy. Jest to 2% od płatności wykonanych za pomocą Apple Pay i 3% za transakcje dokonane bezpośrednio u Apple, na przykład w Apple Store.

Karta fizyczna wykonana jest z tytanu i w bardzo minimalistycznej stylistyce. Posiada ona jedynie chip, logo Apple oraz imię i nazwisko posiadacza. Nie znajdziemy tam takich informacji, jak numer karty, kod CVV, czy data wygaśnięcia (te informacje znajdziemy w aplikacji Wallet).


Podobne artykuły
Apple Pay Later
Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Jeszcze stosunkowo niedawno karty debetowe i kredytowe były głównymi symbolami przełomu w sferze płatności bezgotówkowych. Obecnie znajdujemy się już w trakcie kolejnego etapu tej rewolucji. Firmy tworzące nowoczesne usługi płatnicze rozwijają się w błyskawicznym tempie. BLIK umościł się już nawet w polskiej mowie potocznej, a Revolut to pozycja obowiązkowa przy planowaniu wyjazdów zagranicznych. Giganci rynku … Czytaj dalej Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Path
iPhone NFC
Jak używać NFC w iPhone?
Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że smartfony stały się urządzeniami służącymi do „obsługi życia”. Jeżeli posiadasz nowoczesny i funkcjonalny model, możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu czynności związanych z codzienną rutyną. Co więcej, zakres tych możliwości nieustannie się rozszerza. Sporym udogodnieniem kontekście są płatności mobilne. Dzięki nim jesteś w stanie uregulować rachunek w sklepie … Czytaj dalej Jak używać NFC w iPhone?
Path
Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku. … Czytaj dalej Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online