iPhone Xs oraz iPhone Xs Max już wkrótce w kolorze (PRODUCT)RED?

iPhone iClinica

W chińskim Weibo ukazała się wiadomość mówiąca, iż Apple wkrótce ma zamiar wprowadzić do swojej oferty iPhone’a Xs oraz iPhone’a Xs Max w kolorze (PRODUCT)RED. Źródło tej rewelacji zdjają się być pracownicy którejś z chińskim fabryk odpowiedzialnych za produkcję urządzeń.

 

iPhone Xs i iPhone Xs Max (PRODUCT)RED

 

Informacje sugerują, że zeszłoroczne flagowce od Apple w czerwonym kolorze mogą pojawić się jeszcze nawet w tym miesiącu. Czyli odbyłoby się to przed zapowiedzianą na 25 marca konferencją na której przedstawiciele giganta z Cupertino mają przedstawić swoje da nowe serwisy – jeden informacyjny, a drugi związany ze streamingiem wideo.

W zeszłym roku Apple wprowadziło do sprzedaży iPhone’a 8 oraz iPhone’a 8 Plus w kolorze (PRODUCT)RED. Miało to miejsce w kwietniu.

Pomimo wielu pojawiających się plotek – niemal dwuletni już iPhone X nigdy nie ukazał się w czerwonych barwach. Natomiast w wariancie (PRODUCT)RED dostępny jest już iPhone XR.

Czyżby czerwień pochłonęła już niebawem zeszłoroczne modele iPhone Xs? Wszystko wskazuje, że już niebawem trafią do sprzedaży.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online