iPhone Xs oraz iPhone Xs Max już wkrótce w kolorze (PRODUCT)RED?

iPhone iClinica
iphone xs max product red

W chińskim Weibo ukazała się wiadomość mówiąca, iż Apple wkrótce ma zamiar wprowadzić do swojej oferty iPhone’a Xs oraz iPhone’a Xs Max w kolorze (PRODUCT)RED. Źródło tej rewelacji zdjają się być pracownicy którejś z chińskim fabryk odpowiedzialnych za produkcję urządzeń.

 

iPhone Xs i iPhone Xs Max (PRODUCT)RED

 

Informacje sugerują, że zeszłoroczne flagowce od Apple w czerwonym kolorze mogą pojawić się jeszcze nawet w tym miesiącu. Czyli odbyłoby się to przed zapowiedzianą na 25 marca konferencją na której przedstawiciele giganta z Cupertino mają przedstawić swoje da nowe serwisy – jeden informacyjny, a drugi związany ze streamingiem wideo.

W zeszłym roku Apple wprowadziło do sprzedaży iPhone’a 8 oraz iPhone’a 8 Plus w kolorze (PRODUCT)RED. Miało to miejsce w kwietniu.

Pomimo wielu pojawiających się plotek – niemal dwuletni już iPhone X nigdy nie ukazał się w czerwonych barwach. Natomiast w wariancie (PRODUCT)RED dostępny jest już iPhone XR.

Czyżby czerwień pochłonęła już niebawem zeszłoroczne modele iPhone Xs? Wszystko wskazuje, że już niebawem trafią do sprzedaży.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online