Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone Xs, iPhone Xs Max I iPhone Xr – czyżby takie nazwy miały nosić nowe iPhone’y?

iPhone Xs, iPhone Xs Max I iPhone Xr – czyżby takie nazwy miały nosić nowe iPhone’y?

Trudno w to uwierzyć, ale dwa serwisy BGR oraz 9to5Mac podały informacje pochodzące ponoć z wiarygodnych źródeł, że nadchodzące iPhone’y będą nosiły naprawdę niecodzienne nazwy. Następca iPhone’a X ma nazywać się iPhone Xs. Jego większa wersja iPhone Xs Max, a następca iPhone’a 8 ma zwać się iPhone Xr.

 

Rewolucja w nazwach?

 

W zeszłym tygodniu serwisowi 9to5Mac udało dotrzeć się do renderów iPhone’ów z ekranem OLED. Oba miały nazywać się iPhone XS, okazuje się, że większy nazywać się ma iPhone XS Max – czyli nie iPhone X2, czy iPhone X Plus, jak myśleliśmy do tej pory.

Został jeszcze najtańszy z nadchodzących modeli z ekranem LCD, który ochrzczony został mianem iPhone 9 i jak mówią najnowsze doniesienia – niecelnie. Model ten nazywać się będzie iPhone Xr. Aczkolwiek nazwa ta wzbudza ogrom wątpliwości i naprawdę trudno uwierzyć w to, że tak miałby nazywać się jeden z modeli iPhone’a.

Na szczęście już 12 września odbędzie się oficjalna prezentacja nowych urządzeń od Apple i wtedy przekonamy się, jak nazwał swoje urządzenia gigant z Cupertino.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online