Blog
iClinica Path Blog Path iPhone Path iPhone Xs, iPhone Xs Max I iPhone Xr – czyżby takie nazwy miały nosić nowe iPhone’y?

iPhone Xs, iPhone Xs Max I iPhone Xr – czyżby takie nazwy miały nosić nowe iPhone’y?

Trudno w to uwierzyć, ale dwa serwisy BGR oraz 9to5Mac podały informacje pochodzące ponoć z wiarygodnych źródeł, że nadchodzące iPhone’y będą nosiły naprawdę niecodzienne nazwy. Następca iPhone’a X ma nazywać się iPhone Xs. Jego większa wersja iPhone Xs Max, a następca iPhone’a 8 ma zwać się iPhone Xr.

 

Rewolucja w nazwach?

 

W zeszłym tygodniu serwisowi 9to5Mac udało dotrzeć się do renderów iPhone’ów z ekranem OLED. Oba miały nazywać się iPhone XS, okazuje się, że większy nazywać się ma iPhone XS Max – czyli nie iPhone X2, czy iPhone X Plus, jak myśleliśmy do tej pory.

Został jeszcze najtańszy z nadchodzących modeli z ekranem LCD, który ochrzczony został mianem iPhone 9 i jak mówią najnowsze doniesienia – niecelnie. Model ten nazywać się będzie iPhone Xr. Aczkolwiek nazwa ta wzbudza ogrom wątpliwości i naprawdę trudno uwierzyć w to, że tak miałby nazywać się jeden z modeli iPhone’a.

Na szczęście już 12 września odbędzie się oficjalna prezentacja nowych urządzeń od Apple i wtedy przekonamy się, jak nazwał swoje urządzenia gigant z Cupertino.

 


Podobne artykuły
Złącze ładowania
Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Współczesne smartfony rzadko wytrzymują dłużej niż jeden dzień po pełnym naładowaniu. W związku z tym podłączanie ładowarki stało się właściwie nieodłącznym elementem codziennej rutyny. W wyniku regularnej eksploatacji gniazdo stopniowo się zużywa. Poza tym wejście sprzyja gromadzeniu się zabrudzeń, które również mogą przyczynić się do wystąpienia problemów technicznych. Niemałą rolę odgrywają też przyzwyczajenia użytkowników. Wielu … Czytaj dalej Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Path
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online