Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone Xr nie spełnia oczekiwań?

iPhone Xr nie spełnia oczekiwań?

iPhone Xr czyli najtańszy z tegorocznych iPhone’ów na rynku zadebiutował 26 października, czyli miesiąc po iPhone’ach Xs oraz Xs Max. Okazuje się, że Xr nie sprzedaje się tak dobrze, jak chciało Apple, przez co gigant z Cupertino zmniejszył zamówienia. Czyżby z Xr miało być tak, jak w przeszłości z 5C?

 

Zamówienia na iPhone Xr zmniejszone

 

Te rewelacje opublikował The Wall Street Journal. Zdaniem dziennikarzy zamówienia na model iPhone Xr zmniejszyły się aż o jedną trzecią. Problem ten dotyczy tylko najtańszego z iPhone’ów, gdyż Xs oraz Xs Max mimo, że nie posiadają jakichś wielkich innowacji ani zmian, sprzedają się zgodnie z tym, co założyli sobie w Apple.

Z drugiej strony decyzja Apple o redukcji zamówień wcale nie dziwi, gdyż oszacowanie popytu na ten konkretny model nie było łatwym zadaniem. Nie zmienia to jednak faktu, że sprzedaż iPhone’a Xr nie spełniło oczekiwań, które postawiło przed nim Apple. Biorąc jednak pod uwagę ceny wszystkich iPhone’ów anno domini 2018, zysk z ich sprzedaży raczej ulegnie wzrostowi.

 

Czy iPhone Xr to porażka?

 

Raczej trudno decydować się na aż tak drastyczne określenie, zwłaszcza, że przecież przed rokiem Apple cięło ilość zamówień dotyczących iPhone’a X ponieważ jego sprzedaż także została nieco przeszacowana przez analityków z Cupertino. Nie zmieniło to jednak faktu, że iPhone X stał się ogromnym sukcesem na rynku smartfonów i stał się najchętniej kupowanym smartfonem na Świecie.

Ale w tym miejscu należy zauważyć, że wielu użytkowników narzeka nieco na iPhone’a Xr, twierdząc, że model ten nie prezentuje się zbyt dobrze, jeśli chodzi o aspekty wizualne. Do tego dla wielu telefon ten jest zbyt duży, przez co bardzo nieporęczny. Oczywiście to tylko część opinii, gdyż znajdują się także głosy mówiące, że Xr to najlepszy model z dostępnych w tym roku w ofercie Apple.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online