Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone Xr jednak nie sprzedaje się tak źle?

iPhone Xr jednak nie sprzedaje się tak źle?

Jeszcze niedawno zewsząd docierały do nas informacje o tym, że iPhone Xr nie cieszy się zbyt dużą popularnością i jego sprzedaż nie zadowala inwestorów i włodarzy Apple. Firma podobno zmniejszyła nawet na nie swoje zamówienia. Czyżby było inaczej?

 

iPhone Xr daje rade?

 

Zdaniem Grega Joswiaka, który jest jednym z kierowników giganta z Cupertino rozmawiał ostatnio z serwisem CNET. Podczas wywiadu między innymi wspominał właśnie o tym, jak idzie sprzedaż najtańszego z tegorocznych iPhone’ów, czyli iPhone’a Xr. Jego zdaniem model ten jest najpopularniejszy z tegorocznej smartfonowej oferty Apple.

Nie padły jednak żadne szczegółowe informacje, nie poznaliśmy żadnych liczb. Co istotne – takie informacje w przyszłości nie będą pokazywać się w ogóle. Apple uznało, że nie chce upubliczniać danych na temat sprzedaży swoich poszczególnych urządzeń. Było to zapowiedziane na telekonferencji dla inwestorów.

 

To co z tym Xr?

 

To może zatem iPhone Xr rzeczywiście jest najpopularniejszym iPhonem od swojej premiery, która miała miejsce 26 października, ale tak, czy siak ilość sprzedanych urządzeń nie jest zadowalająca i jest niższa niż zakładano. Gdy spojrzymy na cenę – tak właśnie może być.

W Sieci można natknąć się na głosy mówiące, że rynek smartfonów staje się powoli nasycony i wzrost sprzedaży urządzeń jest coraz trudniejszy do osiągnięcia. Z roku na rok ceny iPhone’ów są coraz wyższe, więc przychody wzrastają, ale sama sprzedaż nie i stąd zapewne ta zasłona dymna i decyzja, by nie publikować danych na ten temat, co do tej pory miało przecież miejsce.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online