Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone Xr jednak nie sprzedaje się tak źle?

iPhone Xr jednak nie sprzedaje się tak źle?

Jeszcze niedawno zewsząd docierały do nas informacje o tym, że iPhone Xr nie cieszy się zbyt dużą popularnością i jego sprzedaż nie zadowala inwestorów i włodarzy Apple. Firma podobno zmniejszyła nawet na nie swoje zamówienia. Czyżby było inaczej?

 

iPhone Xr daje rade?

 

Zdaniem Grega Joswiaka, który jest jednym z kierowników giganta z Cupertino rozmawiał ostatnio z serwisem CNET. Podczas wywiadu między innymi wspominał właśnie o tym, jak idzie sprzedaż najtańszego z tegorocznych iPhone’ów, czyli iPhone’a Xr. Jego zdaniem model ten jest najpopularniejszy z tegorocznej smartfonowej oferty Apple.

Nie padły jednak żadne szczegółowe informacje, nie poznaliśmy żadnych liczb. Co istotne – takie informacje w przyszłości nie będą pokazywać się w ogóle. Apple uznało, że nie chce upubliczniać danych na temat sprzedaży swoich poszczególnych urządzeń. Było to zapowiedziane na telekonferencji dla inwestorów.

 

To co z tym Xr?

 

To może zatem iPhone Xr rzeczywiście jest najpopularniejszym iPhonem od swojej premiery, która miała miejsce 26 października, ale tak, czy siak ilość sprzedanych urządzeń nie jest zadowalająca i jest niższa niż zakładano. Gdy spojrzymy na cenę – tak właśnie może być.

W Sieci można natknąć się na głosy mówiące, że rynek smartfonów staje się powoli nasycony i wzrost sprzedaży urządzeń jest coraz trudniejszy do osiągnięcia. Z roku na rok ceny iPhone’ów są coraz wyższe, więc przychody wzrastają, ale sama sprzedaż nie i stąd zapewne ta zasłona dymna i decyzja, by nie publikować danych na ten temat, co do tej pory miało przecież miejsce.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online