Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone XE to nowe iPhone SE 2 – pojawi się już jesienią?

iPhone XE to nowe iPhone SE 2 – pojawi się już jesienią?

Czekamy i czekamy na następcę kultowego już dzisiaj iPhone’a SE, ale nadal nie możemy się doczekać. Jednak w Sieci pojawił się nowy raport mówiący o iPhone XE z ekranem AMOLED, który miałby pojawić się już jesienią i być swoistym iPhonem SE 2.

 

iPhone SE 2

 

Redaktorzy indyjskiej strony PC-Tablet jako pierwsi dotarli do rewelacji o tym, że Apple jednak w końcu wskrzesi iPhone’a SE i wsadzi do niego podzespoły znane z dzisiejszej linii iPhone’ów. Hindusi powołują się na wiadomości pochodzące z fabryki Foxconnu mieszącej się w Indiach właśnie. Zdaniem ich źródła, smartfon o którym mowa, miałby znaleźć się w sprzedaży pod koniec tego roku – najprawdopodobniej jesienią.

 

iPhone XE

 

Jednak póki co, robocza nazwa modelu brzmi iPhone XE, a nie iPhone SE 2 – jest to zrozumiałe, gdyż Apple aktualnie stawia na „X” w nazwie ich smartfonów. Następca legendy miałby otrzymać pokaźny upgrade komponentów, ale przy tym zachować swoje rozmiary i wygląd za które był tak uwielbiany przez rzeszę użytkowników.

Smartfon miałby składać się z bezramkowego ekranu edge-to-edge o przekątnej 4,8-cala wykonany w technologii OLED. Oprócz tego, pojawiłoby się rzecz jasna Face ID i najnowszy procesor ze stajni Apple,

czyli A12 Bionic.
Oprócz tego pojawiłby się solidny aparat z matrycą o rozdzielczości 12 pikseli (f/1,8), który implementowany jest do iPhone’ów XR.

Wygląd jest jednak najistotniejszy – telefon miały mieć kształt iPhone’a SE oraz aluminiowy tył. Jednak trzeba podkreślić, że wykorzystanie tego materiału uniemożliwiłoby pojawienie się ładownia bezprzewodowego w smartfonie.

Z raportu wynika, że iPhone XE miałby być produkowany w Indiach, w fabrykach Foxconnu właśnie – plany produkcyjne są już podobno zatwierdzone, jednak nieznana jest jeszcze ostateczna specyfikacja telefonu.

Wszystko generalnie brzmi naprawdę pięknie, jednak do tych rewelacji (a zwłaszcza tych dotyczących następcy SE) trzeba podchodzić ze sporą nutą sceptycyzmu.

O nowym SE słyszymy już od bardzo, bardzo dawna i choć Apple nie stroni od wskrzeszania swoich starszych urządzeń, jak MacBook Air, iPad Air, czy iPad mini to jednak należy podchodzić do tego z dystansem.

Jednak, biorąc pod uwagę ogromną ilość osób, które z utęsknieniem czekają na iPhone’a SE 2, oby rewelacje na temat iPhone’a Xe się potwierdziły.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online