Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone X wytrzymał dwa tygodnie pod wodą?!

iPhone X wytrzymał dwa tygodnie pod wodą?!

Jeden z popularnych, amerykańskich youtuberów o imieniu Dallas, prowadzi kanał na tej platformie o nazwie Man + River. Pokazuje on tam swoje hobby, jakim jest nurkowanie w pobliskich akwenach wodnych, z których wyławia różne „skarby” zgubione przez ludzi. W jednym z ostatnich odcinków, odnalazł on w rzece iPhone X.

 

Osuszył go i… telefon działa!

 

Brzmi to doprawdy nieprawdopodobnie. Często narzekamy na to, że telefon czasami po jednym upadku jest cały poobijany, że jeden kontakt z ziemią uszkadza ekran. Niby telefony stają się wytrzymalsze, ale nadal chwila nieuwagi, może wyrządzić nie lada szkody. Tak samo jest z wodoodpornością – niby większość współczesnych smartfonów jest odpornych na negatywny wpływ wody na ich działanie, to nie zawsze się to sprawdza.
Tym bardziej zaskakują rewelacje, które do nas dotarły, gdyż podobno – iPhone X wytrzymał 2 tygodnie na dnie rzeki! Całkiem niezły wynik, jak na smartfon, który spełnia tylko normę IP67, która sugeruje, że sprzęt taki może wytrzymać pod wodą około 30 minut.

 

Jak to wyglądało?

 

Dallas, jak zwykle podczas swoich nagrań, poszukiwał cennych rzeczy na dnie rzeki, które zgubili weekendowicze. Tym razem trafił na iPhone’a X, którego suszył kilka dni, podłączyć do ładowarki i o dziwo telefon zadziałał. Skontaktował się on z właścicielką telefonu, która nie mogła dać wiary swojemu szczęściu. Potem jest także nagrana jej reakcja, gdy odpakowuje swojego odnalezionego smartfona.

Zresztą, zobaczcie sami:

Wygląda to wszystko nieprawdopodobnie, prawda? A Wy jak myślicie – rzeczywiście iPhone X dał radę wytrzymać 2 tygodnie pod wodą, czy cała ta akcja to fake?

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online