Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone X wytrzymał dwa tygodnie pod wodą?!

iPhone X wytrzymał dwa tygodnie pod wodą?!

Jeden z popularnych, amerykańskich youtuberów o imieniu Dallas, prowadzi kanał na tej platformie o nazwie Man + River. Pokazuje on tam swoje hobby, jakim jest nurkowanie w pobliskich akwenach wodnych, z których wyławia różne „skarby” zgubione przez ludzi. W jednym z ostatnich odcinków, odnalazł on w rzece iPhone X.

 

Osuszył go i… telefon działa!

 

Brzmi to doprawdy nieprawdopodobnie. Często narzekamy na to, że telefon czasami po jednym upadku jest cały poobijany, że jeden kontakt z ziemią uszkadza ekran. Niby telefony stają się wytrzymalsze, ale nadal chwila nieuwagi, może wyrządzić nie lada szkody. Tak samo jest z wodoodpornością – niby większość współczesnych smartfonów jest odpornych na negatywny wpływ wody na ich działanie, to nie zawsze się to sprawdza.
Tym bardziej zaskakują rewelacje, które do nas dotarły, gdyż podobno – iPhone X wytrzymał 2 tygodnie na dnie rzeki! Całkiem niezły wynik, jak na smartfon, który spełnia tylko normę IP67, która sugeruje, że sprzęt taki może wytrzymać pod wodą około 30 minut.

 

Jak to wyglądało?

 

Dallas, jak zwykle podczas swoich nagrań, poszukiwał cennych rzeczy na dnie rzeki, które zgubili weekendowicze. Tym razem trafił na iPhone’a X, którego suszył kilka dni, podłączyć do ładowarki i o dziwo telefon zadziałał. Skontaktował się on z właścicielką telefonu, która nie mogła dać wiary swojemu szczęściu. Potem jest także nagrana jej reakcja, gdy odpakowuje swojego odnalezionego smartfona.

Zresztą, zobaczcie sami:

Wygląda to wszystko nieprawdopodobnie, prawda? A Wy jak myślicie – rzeczywiście iPhone X dał radę wytrzymać 2 tygodnie pod wodą, czy cała ta akcja to fake?

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online