Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone X wymiarami przypominać ma iPhone’a 8 i posiadać usprawnione FaceID

iPhone X wymiarami przypominać ma iPhone’a 8 i posiadać usprawnione FaceID

Premiera nowych urządzeń spod loga nadgryzionego jabłka zbliża się wielkimi krokami, przez co w Internecie co chwilę pojawiają się nowe wieści odnośnie tego, jakie będą te telefony. Jak zwykle pogłoski z Chin dostarczają nam nowych informacji, tym razem o iPhone X.

 

iPhone X, jak iPhone 8 Plus?

 

Oczywiście nie chodzi tutaj o podzespoły, czy wydajność, a o kwestię gabarytów. Nowy X ma być nimi zbliżony do zeszłorocznego iPhone’a 8 Plus, a przy tym pomieścić na swoim przednim panelu ekran o przekątnej 6,5 cala. Osiem Plus oferował ekran o wymiarach 5,5 cala, inżynierom z Apple dodatkowy cal uda uzyskać się dzięki temu, że ekran w iPhonie X będzie rozciągnięty na niemal cały panel przedni. Oczywiście wyposażony będzie, tak jak poprzednik w ekran OLED i mówi się o tym, że telefon ma być nieznacząco grubszy – bo tylko o 0,2 mm.

 

Czy w X’ach dużo się zmieni?

 

Sukces tego modelu jest zaskoczeniem dla wszystkich. Od dwóch kwartałów rządzi on, jeśli chodzi o sprzedaż, wątpliwym jest więc, że Apple zdecyduje się dużo zmienić. Nowy model będzie po prostu usprawniony w porównaniu z jego poprzednikiem. Podobno tylni panel aparatów fotograficznych ma być nieco zwiększony, by pomieściły się tam większe matryce oraz obiektywy.

 

iphone x iphone 8

Lepszy Face ID

 

Oprócz tego, nowi przedstawiciele rodziny X mają zyskać znacznie lepiej działające Face ID. Funkcjonalność ta cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników tego modelu, ale niestety zdarzają się przypadki, gdy nie działa ona tak, jak powinna. Usprawnienie ma polegać na tym, że posiadacz telefonu nie będzie musiał trzymać go stricte przed twarzą, by go odblokować. Urządzenie ma być na tyle zmyślne, by rozpoznać twarz właściciela z różnych kątów oraz pozycji.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online