Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone X Plus z 6,5-calowym ekranem dostanie tryb poziomy?

iPhone X Plus z 6,5-calowym ekranem dostanie tryb poziomy?

Premiery nowych iPhone’ów zbliżają się wielkimi krokami i co rusz dostajemy nowe informacje na ich temat. Brazylijczykom z bloga iHelpBR udało się dotrzeć do interesujących wieści na temat iPhone X Plus.

 

Landscape mode

 

Okazuje się, że iPhone X Plus posiadać będzie tryb poziomy, które użytkownikom Apple znane są z urządzeń iPhone Plus oraz iPadów, jak i rzeszy smartfonów od innych producentów.

Rozdzielczość ekranu w iPhone X Plus wynosić ma 1242 x 2688 i blogerom z Brazylii udało się dotrzeć do informacji, które zdają się to potwierdzać. Udało odpalić im się piątą betę iOS 12 korzystając z symulatora iPhone’a, który znajduje się w środowisku Xcode. W takiej właśnie rozdzielczości udało im się odpalić ten system i to właśnie ona charakteryzować ma największego z nadchodzących iPhone’ów.

 

iphone x 2018

 

W trybie poziomym wszelkie aplikacje systemowe, jak Kalendarz czy Wiadomości mają zostać tak zoptymalizowane, aby jak najlepiej i najrozsądniej gospodarować przestrzenią ekranu naszego iPhone’a.

Biorąc po uwagę rozmiar urządzenia, implementacja tego trybu wydaje się być dobrym pomysłem.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online