iPhone w końcu w wersji Dual SIM?

iPhone iClinica

Zdecydowana większość producentów wydaje swoje telefony także w wersji dual SIM, ale Apple nigdy nie zdecydowało się na podobny krok. Może się to wiązać z faktem, że takie rozwiązanie nie cieszy się popularnością w Stanach Zjednoczonych. Inaczej sprawa ma się w Europie, Azji, czy Ameryce Środkowej, gdzie zapotrzebowanie na telefony z podwójną kartą SIM jest zdecydowanie większe.

 

Analitycy donoszą, że Apple w końcu zdecyduje się na ten krok

 

Znany z przewidywania ruchów Apple analityk Min-Chi Kuo z firmy KGI Securities stwierdza, że jeden z trzech modeli iPhone’ów, które mają pojawić się w roku 2018 posiadał będzie wersję dual SIM. Prawdopodobnie będzie to bazowy model nowego iPhone’a z ekranem LCD o przekątnej 6,1 cala. Dwa pozostałe modele z ekranami OLED mają być sprzedawane tylko w wersji z jedną kartą SIM. Pojawiają się nawet szacunkowe kwoty. Wersja dwukartowa miałaby kosztować w okolicach 700 dolarów, a wersja z jedną kartą ma być tańsza o 100 dolarów.

 

Czyżby w końcu?

 

Sygnały o dual SIM w iPhone’ach powtarzają się w zasadzie co roku, przy okazji premier kolejnych modeli. Jednak wiele wskazuje na to, że w tym roku Apple zaimplementuje po raz pierwszy dwa sloty na kartę SIM w swoim nowym smartfonie. Ale jak będzie naprawdę przekonamy się w niedalekiej przyszłości, być może konferencja WWDC 2018 przyniesie nam jakieś nowe informacje.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online