Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone w końcu w wersji Dual SIM?

iPhone w końcu w wersji Dual SIM?

Zdecydowana większość producentów wydaje swoje telefony także w wersji dual SIM, ale Apple nigdy nie zdecydowało się na podobny krok. Może się to wiązać z faktem, że takie rozwiązanie nie cieszy się popularnością w Stanach Zjednoczonych. Inaczej sprawa ma się w Europie, Azji, czy Ameryce Środkowej, gdzie zapotrzebowanie na telefony z podwójną kartą SIM jest zdecydowanie większe.

 

Analitycy donoszą, że Apple w końcu zdecyduje się na ten krok

 

Znany z przewidywania ruchów Apple analityk Min-Chi Kuo z firmy KGI Securities stwierdza, że jeden z trzech modeli iPhone’ów, które mają pojawić się w roku 2018 posiadał będzie wersję dual SIM. Prawdopodobnie będzie to bazowy model nowego iPhone’a z ekranem LCD o przekątnej 6,1 cala. Dwa pozostałe modele z ekranami OLED mają być sprzedawane tylko w wersji z jedną kartą SIM. Pojawiają się nawet szacunkowe kwoty. Wersja dwukartowa miałaby kosztować w okolicach 700 dolarów, a wersja z jedną kartą ma być tańsza o 100 dolarów.

 

Czyżby w końcu?

 

Sygnały o dual SIM w iPhone’ach powtarzają się w zasadzie co roku, przy okazji premier kolejnych modeli. Jednak wiele wskazuje na to, że w tym roku Apple zaimplementuje po raz pierwszy dwa sloty na kartę SIM w swoim nowym smartfonie. Ale jak będzie naprawdę przekonamy się w niedalekiej przyszłości, być może konferencja WWDC 2018 przyniesie nam jakieś nowe informacje.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online