iPhone SE 2 coraz bardziej prawdopodobny

iPhone iClinica

Coraz więcej informacji utwierdza nas w przekonaniu, że Apple wypuści drugą wersję swojego bardzo ciepło przyjętego modelu iPhone SE. Czego dowiadujemy się z nowych przecieków o nadchodzącym smartfonie?

 

Jaki będzie iPhone SE 2?

 

Nowa wersja popularnego modelu SE ma iść szlakiem wyznaczonym przez poprzednika i trafić do tej samej grupy odbiorców – czyli do osób, które cenią dobry stosunek ceny do jakości oraz wolą smartfony bardziej kompaktowe – z ekranem o przekątnej 4-ech cali.

iPhone SE mimo, że wciąż cieszy się sporym wzięciem to jest już telefonem nieco leciwym, dlatego też użytkownicy mocno wyczekują jego godnego następcy

I coraz więcej wskazuje, że się doczekają. Niebawem na rynku zawitać ma iPhone SE 2, który na pierwszy rzut oka bardzo przypomina swojego poprzednika. Nadal ma być kanciasty i obudowany metalową ramką i cieszyć się niewielkimi gabarytami. To, co go wyróżnia to fakt, że ma mieć szklany grzbiet, przez co możliwe będzie ładowania bezprzewodowe niczym w iPhonie 8.

Po sieci krążą plotki, że ku zaskoczeniu wszystkim Apple zdecyduje się zaimplementować w nim gniazdo minijack, z którego zrezygnowano przy okazji premiery iPhone 7. Pojawiło się nawet wideo:

Być może ma być to kolejny ukłon w stronę klientów, którzy cenią sobie nieco bardziej standardowe rozwiązania.

 

Kiedy będziemy mogli kupić iPhone’a SE 2?

 

Oczywiście oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma, więc nie możemy mieć 100-u % pewności, że premiera tego telefonu w ogóle się odbędzie. Jeżeli natomiast krążące po Sieci wieści znajdą swoje potwierdzenie to powinniśmy spodziewać się, że Apple ogłosi oficjalne iPhone’a SE 2 podczas konferencji WWDC 2018.

Nam nie pozostało nic innego, jak czekać – konferencja już na początku czerwca.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online