iPhone 9 z opóźnieniem?

iPhone iClinica

Nowe informacje na temat nadchodzących iPhone’ów sugerują, że premiera iPhone 9 ma być opóźniona nawet o miesiąc względem pierwotnych planów. Premiery nowych X’ów mają być niezagrożone.

 

Skąd to opóźnienie?

 

Informacje te pochodzą od Katy Huberty, która jest analitykiem w firmie Morgan Stanley’s. Dotyczą one iPhone’a, która wyposażony będzie w ekran LCD o przekątnej 6,1-cala.

Podobno opóźnienie bierze się właśnie przez problemy z produkcją ekranu LCD. Pozostałe dwa modele, które wyposażone będą w ekranu OLED mają nie mieć żadnych kłopotów z produkcją i powinny pojawić się zgodnie z planem, czyli we wrześniu. Także iPhone X 2 oraz iPhone X Plus trafią w nasze ręce tuż po ich prezentacji.

Ekrany LCD są nieco bardziej skomplikowane w budowie, przez co ich produkcja jest bardziej złożona. Technologia OLED nie wymaga już warstwy podświetlającej, która znajduje się bezpośrednio pod ekranem – w LCD musi być to zaimplementowane i to podobno opóźnia premierę, gdyż są z tym jakieś problemy w produkcji.

 

Wkrótce prezentacja

 

Podczas wrześniowej konferencji wszystkie trzy modele zostaną oficjalnie zaprezentowane, oby to odbyło się bez kłopotów i opóźnień.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online