Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 9 z opóźnieniem?

iPhone 9 z opóźnieniem?

Nowe informacje na temat nadchodzących iPhone’ów sugerują, że premiera iPhone 9 ma być opóźniona nawet o miesiąc względem pierwotnych planów. Premiery nowych X’ów mają być niezagrożone.

 

Skąd to opóźnienie?

 

Informacje te pochodzą od Katy Huberty, która jest analitykiem w firmie Morgan Stanley’s. Dotyczą one iPhone’a, która wyposażony będzie w ekran LCD o przekątnej 6,1-cala.

Podobno opóźnienie bierze się właśnie przez problemy z produkcją ekranu LCD. Pozostałe dwa modele, które wyposażone będą w ekranu OLED mają nie mieć żadnych kłopotów z produkcją i powinny pojawić się zgodnie z planem, czyli we wrześniu. Także iPhone X 2 oraz iPhone X Plus trafią w nasze ręce tuż po ich prezentacji.

Ekrany LCD są nieco bardziej skomplikowane w budowie, przez co ich produkcja jest bardziej złożona. Technologia OLED nie wymaga już warstwy podświetlającej, która znajduje się bezpośrednio pod ekranem – w LCD musi być to zaimplementowane i to podobno opóźnia premierę, gdyż są z tym jakieś problemy w produkcji.

 

Wkrótce prezentacja

 

Podczas wrześniowej konferencji wszystkie trzy modele zostaną oficjalnie zaprezentowane, oby to odbyło się bez kłopotów i opóźnień.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online