Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 9 z dual-SIM! Ale tylko w Chinach…

iPhone 9 z dual-SIM! Ale tylko w Chinach…

Jakiś czas temu pojawiły się wieści, że Apple po raz pierwszy w swej historii zaimplementuje dwa sloty na karty SIM do swojego urządzenia. Okazuje się, że to prawda, jednak model taki pojawi się tylko i wyłącznie na rynku chińskim.

 

Będą cztery nowe iPhone’y?

 

Tak uważa Economic Daily News. Możemy tam przeczytać, że podczas wrześniowej konferencji Apple zaprezentuje nie trzy, a cztery nowe modele. Będą nimi iPhone X drugiej generacji, iPhone X Plus, tańszy iPhone 9, a tym czwartym ma być model iPhone 9 dual-SIM. Oczywiście wszystkie urządzenia oprócz ostatniego, wyposażone będą w pojedynczy slot na kartę pamięci.

Apple zdecydowało się na taki ruch, gdyż urządzenia dual-SIM cieszą się ogromną popularnością w Chinach, stąd model ten zawita tylko i wyłącznie na tamtejszy rynek.

Jeżeli doniesienia te okażą się prawdą, to zapewne będziemy świadkami niemałej fali importu iPhone’ów 9 z dual-SIM na chociażby polski rynek.

Ale jak zwykle w takich przypadkach, dowiemy się wszystkiego dopiero we wrześniu.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online