iPhone 9 oraz iPhone X Plus na wideo

iPhone iClinica

Niedawno do Sieci wyciekły fotografie, które rzekomo przedstawiały dwa z trzech nadchodzących modeli iPhone. Tym razem do Internetu zawitało nagranie wideo, które także prezentuje te smartfony.

 

To nadal atrapy

 

Oczywiście na wcześniej wspomnianych fotografiach, jak i na wideo widzimy atrapy przyszłych urządzeń od Apple. Jeden z użytkowników uzyskał do nich dostęp, nagrał i postanowił podzielić się materiałem ze światem za pośrednictwem serwisu YouTube. Na filmie widzimy iPhone 9 z ekranem LCD o przekątnej 6,1 cala oraz iPhone X Plus z 6,5-calowym ekranem OLED.

Dzięki nagraniu możemy porównać wizualnie i rozmiarowo oba modele telefonów. Rzecz jasna widać między nimi trochę różnic, ale biorąc pod uwagę, że iPhone 9 ma być wersją najtańszą, to może okazać się prawdziwym hitem sprzedaży i numerem jeden podczas kolejnych kwartalnych podsumowań sprzedaży smartfonów.

Należy zwrócić uwagę, że mamy tutaj tylko dwa z trzech urządzeń zapowiedzianych na jesień – brakuje tutaj iPhone X 2, który z ekranem o przekątnej 5,8 cala będzie najmniejszym z dostępnych modeli.

Ostatnio informowaliśmy, że iPhone 9 może być opóźniony. Czyżby gotowe atrapy miały temu zaprzeczyć?

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online