Blog
iClinica Path Blog Path iPhone Path iPhone 9 – cienkie ramki, Face ID, pojedyncza kamera – rendery

iPhone 9 – cienkie ramki, Face ID, pojedyncza kamera – rendery

Kolejna dawka newsów na temat nadchodzącego iPhone 2018, tudzież iPhone 9 – do sieci wyciekły rendery, które rzucają nowe światło na nadchodzącego „taniego” iPhone’a.

 

Nowe przecieki

 

Serwis SvetApple dotarł do informacji o następcy iPhone’ów 8 oraz 8 Plus i także opublikował rendery etui, które ponoć mają pasować do tego modelu, który ma być jedną z trzech nadchodzących premier urządzeń z logo nadgryzionego jabłka.

 

iPhone 9 Face ID

 

iphone 9 face id

 

Na przednim panelu urządzenia widzimy wcięcie, czyli słynnego notcha, którego zapoczątkował zeszłoroczny iPhone X. Nowy 6,1-calowy iPhone ma posiadać technologię Face ID, która umożliwia odblokowywanie telefonu za pomocą swojej twarzy. Metoda ta bardzo sprawdziła się w X’ach, więc nic dziwnego, że Apple chce zaimplementować to także we wszystkich swoich modelach.

 

Cienkie ramki

 

iphone 2018

 

Tutaj potwierdza się to, o czym niedawno informowaliśmy. Dzięki nowej technologii, mimo, iż ekran iPhone’a 9 będzie LCD, uda się uzyskać cienkie ramki. Oczywiście, nie tak cienkie, jak przy okazji iPhone’ów X, które wyposażone są w ekrany OLED, w których grubość ramek można zniwelować do całkowitego minimum.

 

Pojedyncza kamera

 

iphone 9

 

Tutaj także widzimy potwierdzenie ostatnich doniesień, jakoby iPhone 9 miał być wyposażony w pojedynczą kamerę umiejscowioną z tyłu urządzenia. Na renderze dostrzec możemy pewną różnicę, która sugeruje, że lampa błyskowa znajdzie się tym razem pod obiektywem, a nie obok niego.

 

iPhone 9 Rose Gold?

 

iphone 9

 

Na renderach widzimy dwie wersję – przezroczystą oraz w kolorze różowego złota. Ten drugi wariant ma sugerować, że iPhone 9 może pojawić się w takim właśnie kolorze. Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że model ten może być dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Czy tak właśnie prezentował się będzie? Jak zwykle okaże się to dopiero po premierze nowych urządzeń od Apple.

 


Podobne artykuły
Złącze ładowania
Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Współczesne smartfony rzadko wytrzymują dłużej niż jeden dzień po pełnym naładowaniu. W związku z tym podłączanie ładowarki stało się właściwie nieodłącznym elementem codziennej rutyny. W wyniku regularnej eksploatacji gniazdo stopniowo się zużywa. Poza tym wejście sprzyja gromadzeniu się zabrudzeń, które również mogą przyczynić się do wystąpienia problemów technicznych. Niemałą rolę odgrywają też przyzwyczajenia użytkowników. Wielu … Czytaj dalej Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Path
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online