iPhone 9 – cienkie ramki, Face ID, pojedyncza kamera – rendery

iPhone iClinica
iphone 9 plotki

Kolejna dawka newsów na temat nadchodzącego iPhone 2018, tudzież iPhone 9 – do sieci wyciekły rendery, które rzucają nowe światło na nadchodzącego „taniego” iPhone’a.

 

Nowe przecieki

 

Serwis SvetApple dotarł do informacji o następcy iPhone’ów 8 oraz 8 Plus i także opublikował rendery etui, które ponoć mają pasować do tego modelu, który ma być jedną z trzech nadchodzących premier urządzeń z logo nadgryzionego jabłka.

 

iPhone 9 Face ID

 

iphone 9 face id

 

Na przednim panelu urządzenia widzimy wcięcie, czyli słynnego notcha, którego zapoczątkował zeszłoroczny iPhone X. Nowy 6,1-calowy iPhone ma posiadać technologię Face ID, która umożliwia odblokowywanie telefonu za pomocą swojej twarzy. Metoda ta bardzo sprawdziła się w X’ach, więc nic dziwnego, że Apple chce zaimplementować to także we wszystkich swoich modelach.

 

Cienkie ramki

 

iphone 2018

 

Tutaj potwierdza się to, o czym niedawno informowaliśmy. Dzięki nowej technologii, mimo, iż ekran iPhone’a 9 będzie LCD, uda się uzyskać cienkie ramki. Oczywiście, nie tak cienkie, jak przy okazji iPhone’ów X, które wyposażone są w ekrany OLED, w których grubość ramek można zniwelować do całkowitego minimum.

 

Pojedyncza kamera

 

iphone 9

 

Tutaj także widzimy potwierdzenie ostatnich doniesień, jakoby iPhone 9 miał być wyposażony w pojedynczą kamerę umiejscowioną z tyłu urządzenia. Na renderze dostrzec możemy pewną różnicę, która sugeruje, że lampa błyskowa znajdzie się tym razem pod obiektywem, a nie obok niego.

 

iPhone 9 Rose Gold?

 

iphone 9

 

Na renderach widzimy dwie wersję – przezroczystą oraz w kolorze różowego złota. Ten drugi wariant ma sugerować, że iPhone 9 może pojawić się w takim właśnie kolorze. Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że model ten może być dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Czy tak właśnie prezentował się będzie? Jak zwykle okaże się to dopiero po premierze nowych urządzeń od Apple.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online