iPhone 9 – cienkie ramki, Face ID, pojedyncza kamera – rendery

iPhone iClinica

Kolejna dawka newsów na temat nadchodzącego iPhone 2018, tudzież iPhone 9 – do sieci wyciekły rendery, które rzucają nowe światło na nadchodzącego „taniego” iPhone’a.

 

Nowe przecieki

 

Serwis SvetApple dotarł do informacji o następcy iPhone’ów 8 oraz 8 Plus i także opublikował rendery etui, które ponoć mają pasować do tego modelu, który ma być jedną z trzech nadchodzących premier urządzeń z logo nadgryzionego jabłka.

 

iPhone 9 Face ID

 

iphone 9 face id

 

Na przednim panelu urządzenia widzimy wcięcie, czyli słynnego notcha, którego zapoczątkował zeszłoroczny iPhone X. Nowy 6,1-calowy iPhone ma posiadać technologię Face ID, która umożliwia odblokowywanie telefonu za pomocą swojej twarzy. Metoda ta bardzo sprawdziła się w X’ach, więc nic dziwnego, że Apple chce zaimplementować to także we wszystkich swoich modelach.

 

Cienkie ramki

 

iphone 2018

 

Tutaj potwierdza się to, o czym niedawno informowaliśmy. Dzięki nowej technologii, mimo, iż ekran iPhone’a 9 będzie LCD, uda się uzyskać cienkie ramki. Oczywiście, nie tak cienkie, jak przy okazji iPhone’ów X, które wyposażone są w ekrany OLED, w których grubość ramek można zniwelować do całkowitego minimum.

 

Pojedyncza kamera

 

iphone 9

 

Tutaj także widzimy potwierdzenie ostatnich doniesień, jakoby iPhone 9 miał być wyposażony w pojedynczą kamerę umiejscowioną z tyłu urządzenia. Na renderze dostrzec możemy pewną różnicę, która sugeruje, że lampa błyskowa znajdzie się tym razem pod obiektywem, a nie obok niego.

 

iPhone 9 Rose Gold?

 

iphone 9

 

Na renderach widzimy dwie wersję – przezroczystą oraz w kolorze różowego złota. Ten drugi wariant ma sugerować, że iPhone 9 może pojawić się w takim właśnie kolorze. Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że model ten może być dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Czy tak właśnie prezentował się będzie? Jak zwykle okaże się to dopiero po premierze nowych urządzeń od Apple.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online