Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 9 – cienkie ramki, Face ID, pojedyncza kamera – rendery

iPhone 9 – cienkie ramki, Face ID, pojedyncza kamera – rendery

Kolejna dawka newsów na temat nadchodzącego iPhone 2018, tudzież iPhone 9 – do sieci wyciekły rendery, które rzucają nowe światło na nadchodzącego „taniego” iPhone’a.

 

Nowe przecieki

 

Serwis SvetApple dotarł do informacji o następcy iPhone’ów 8 oraz 8 Plus i także opublikował rendery etui, które ponoć mają pasować do tego modelu, który ma być jedną z trzech nadchodzących premier urządzeń z logo nadgryzionego jabłka.

 

iPhone 9 Face ID

 

iphone 9 face id

 

Na przednim panelu urządzenia widzimy wcięcie, czyli słynnego notcha, którego zapoczątkował zeszłoroczny iPhone X. Nowy 6,1-calowy iPhone ma posiadać technologię Face ID, która umożliwia odblokowywanie telefonu za pomocą swojej twarzy. Metoda ta bardzo sprawdziła się w X’ach, więc nic dziwnego, że Apple chce zaimplementować to także we wszystkich swoich modelach.

 

Cienkie ramki

 

iphone 2018

 

Tutaj potwierdza się to, o czym niedawno informowaliśmy. Dzięki nowej technologii, mimo, iż ekran iPhone’a 9 będzie LCD, uda się uzyskać cienkie ramki. Oczywiście, nie tak cienkie, jak przy okazji iPhone’ów X, które wyposażone są w ekrany OLED, w których grubość ramek można zniwelować do całkowitego minimum.

 

Pojedyncza kamera

 

iphone 9

 

Tutaj także widzimy potwierdzenie ostatnich doniesień, jakoby iPhone 9 miał być wyposażony w pojedynczą kamerę umiejscowioną z tyłu urządzenia. Na renderze dostrzec możemy pewną różnicę, która sugeruje, że lampa błyskowa znajdzie się tym razem pod obiektywem, a nie obok niego.

 

iPhone 9 Rose Gold?

 

iphone 9

 

Na renderach widzimy dwie wersję – przezroczystą oraz w kolorze różowego złota. Ten drugi wariant ma sugerować, że iPhone 9 może pojawić się w takim właśnie kolorze. Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że model ten może być dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Czy tak właśnie prezentował się będzie? Jak zwykle okaże się to dopiero po premierze nowych urządzeń od Apple.

 


Podobne artykuły
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online