Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 9 – cienkie ramki, Face ID, pojedyncza kamera – rendery

iPhone 9 – cienkie ramki, Face ID, pojedyncza kamera – rendery

Kolejna dawka newsów na temat nadchodzącego iPhone 2018, tudzież iPhone 9 – do sieci wyciekły rendery, które rzucają nowe światło na nadchodzącego „taniego” iPhone’a.

 

Nowe przecieki

 

Serwis SvetApple dotarł do informacji o następcy iPhone’ów 8 oraz 8 Plus i także opublikował rendery etui, które ponoć mają pasować do tego modelu, który ma być jedną z trzech nadchodzących premier urządzeń z logo nadgryzionego jabłka.

 

iPhone 9 Face ID

 

iphone 9 face id

 

Na przednim panelu urządzenia widzimy wcięcie, czyli słynnego notcha, którego zapoczątkował zeszłoroczny iPhone X. Nowy 6,1-calowy iPhone ma posiadać technologię Face ID, która umożliwia odblokowywanie telefonu za pomocą swojej twarzy. Metoda ta bardzo sprawdziła się w X’ach, więc nic dziwnego, że Apple chce zaimplementować to także we wszystkich swoich modelach.

 

Cienkie ramki

 

iphone 2018

 

Tutaj potwierdza się to, o czym niedawno informowaliśmy. Dzięki nowej technologii, mimo, iż ekran iPhone’a 9 będzie LCD, uda się uzyskać cienkie ramki. Oczywiście, nie tak cienkie, jak przy okazji iPhone’ów X, które wyposażone są w ekrany OLED, w których grubość ramek można zniwelować do całkowitego minimum.

 

Pojedyncza kamera

 

iphone 9

 

Tutaj także widzimy potwierdzenie ostatnich doniesień, jakoby iPhone 9 miał być wyposażony w pojedynczą kamerę umiejscowioną z tyłu urządzenia. Na renderze dostrzec możemy pewną różnicę, która sugeruje, że lampa błyskowa znajdzie się tym razem pod obiektywem, a nie obok niego.

 

iPhone 9 Rose Gold?

 

iphone 9

 

Na renderach widzimy dwie wersję – przezroczystą oraz w kolorze różowego złota. Ten drugi wariant ma sugerować, że iPhone 9 może pojawić się w takim właśnie kolorze. Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że model ten może być dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Czy tak właśnie prezentował się będzie? Jak zwykle okaże się to dopiero po premierze nowych urządzeń od Apple.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online