Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 8 (product)RED dostępny także w Polsce

iPhone 8 (product)RED dostępny także w Polsce

Choć przez chwilę nie było pewności, to czerwone iPhone’y 8 i 8 Plus trafiają także do Polski. Podczas oficjalnej prezentacji nie padła informacja o dostępności tego modelu w naszym kraju, co więcej nie było także wzmianki na oficjalnej polskiej stronie Apple. Ale w końcu na Apple Store Online zjawił się baner, który promuje „ósemki” w wersji product(RED), więc oficjalnie – (product)RED zawitają także do nas.

Czerwony iPhone to nowy design w słusznej sprawie

Firma z Cupertino od prawie 12 lat wspiera walkę z AIDS. Na potrzeby tej akcji stworzyła swoją serię (product)RED. Część środków pozyskanych na sprzedaży tych produktów przekazywana jest na ten szczytny cel. Przez lata Apple udało się uzbierać ponad 160 milionów dolarów, które wspomogły zmagania się z wirusem HIV przede wszystkim w krajach afrykańskich.

W tym roku, jak i przed rokiem w przypadku iPhone 7, oprócz akcesoriów sygnowanych (product)RED pojawiła się też specjalna, czerwona wersja iPhone 8, także w wersji Plus. Niestety Apple nie przewidziało nowej wersji iPhone X dla którego przygotowane zostało jedynie specjalnie etui w kolorze czerwonym.

Czerwony iPhone 8 w Polsce – cena i dostępność

Telefony w tym wariancie pojawiły się w takich samych cenach, jak standardowe iPhone’y 8 i są dostępny w wariantach z pojemnością 64 GB oraz 256 GB.
Zamówienia można składać od 10 kwietnia, a pierwsze zamówienia dla Polskich klientów będą realizowane 16 kwietnia, także za chwilę trafią do ich rąk.

Ceny w dniu premiery wyglądają tak:
– iPhone 8 64 GB – 3479 PLN
– iPhone 8 256 GB – 4229 PLN
– iPhone 8 Plus 64 GB – 3979 PLN
– iPhone 8 Plus 256 GB – 4729 PLN
– etui folio iPhone x – 479 PLN


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online