iPhone 8 (product)RED dostępny także w Polsce

iPhone iClinica

Choć przez chwilę nie było pewności, to czerwone iPhone’y 8 i 8 Plus trafiają także do Polski. Podczas oficjalnej prezentacji nie padła informacja o dostępności tego modelu w naszym kraju, co więcej nie było także wzmianki na oficjalnej polskiej stronie Apple. Ale w końcu na Apple Store Online zjawił się baner, który promuje „ósemki” w wersji product(RED), więc oficjalnie – (product)RED zawitają także do nas.

Czerwony iPhone to nowy design w słusznej sprawie

Firma z Cupertino od prawie 12 lat wspiera walkę z AIDS. Na potrzeby tej akcji stworzyła swoją serię (product)RED. Część środków pozyskanych na sprzedaży tych produktów przekazywana jest na ten szczytny cel. Przez lata Apple udało się uzbierać ponad 160 milionów dolarów, które wspomogły zmagania się z wirusem HIV przede wszystkim w krajach afrykańskich.

W tym roku, jak i przed rokiem w przypadku iPhone 7, oprócz akcesoriów sygnowanych (product)RED pojawiła się też specjalna, czerwona wersja iPhone 8, także w wersji Plus. Niestety Apple nie przewidziało nowej wersji iPhone X dla którego przygotowane zostało jedynie specjalnie etui w kolorze czerwonym.

Czerwony iPhone 8 w Polsce – cena i dostępność

Telefony w tym wariancie pojawiły się w takich samych cenach, jak standardowe iPhone’y 8 i są dostępny w wariantach z pojemnością 64 GB oraz 256 GB.
Zamówienia można składać od 10 kwietnia, a pierwsze zamówienia dla Polskich klientów będą realizowane 16 kwietnia, także za chwilę trafią do ich rąk.

Ceny w dniu premiery wyglądają tak:
– iPhone 8 64 GB – 3479 PLN
– iPhone 8 256 GB – 4229 PLN
– iPhone 8 Plus 64 GB – 3979 PLN
– iPhone 8 Plus 256 GB – 4729 PLN
– etui folio iPhone x – 479 PLN

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online