Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 8 (product)RED dostępny także w Polsce

iPhone 8 (product)RED dostępny także w Polsce

Choć przez chwilę nie było pewności, to czerwone iPhone’y 8 i 8 Plus trafiają także do Polski. Podczas oficjalnej prezentacji nie padła informacja o dostępności tego modelu w naszym kraju, co więcej nie było także wzmianki na oficjalnej polskiej stronie Apple. Ale w końcu na Apple Store Online zjawił się baner, który promuje „ósemki” w wersji product(RED), więc oficjalnie – (product)RED zawitają także do nas.

Czerwony iPhone to nowy design w słusznej sprawie

Firma z Cupertino od prawie 12 lat wspiera walkę z AIDS. Na potrzeby tej akcji stworzyła swoją serię (product)RED. Część środków pozyskanych na sprzedaży tych produktów przekazywana jest na ten szczytny cel. Przez lata Apple udało się uzbierać ponad 160 milionów dolarów, które wspomogły zmagania się z wirusem HIV przede wszystkim w krajach afrykańskich.

W tym roku, jak i przed rokiem w przypadku iPhone 7, oprócz akcesoriów sygnowanych (product)RED pojawiła się też specjalna, czerwona wersja iPhone 8, także w wersji Plus. Niestety Apple nie przewidziało nowej wersji iPhone X dla którego przygotowane zostało jedynie specjalnie etui w kolorze czerwonym.

Czerwony iPhone 8 w Polsce – cena i dostępność

Telefony w tym wariancie pojawiły się w takich samych cenach, jak standardowe iPhone’y 8 i są dostępny w wariantach z pojemnością 64 GB oraz 256 GB.
Zamówienia można składać od 10 kwietnia, a pierwsze zamówienia dla Polskich klientów będą realizowane 16 kwietnia, także za chwilę trafią do ich rąk.

Ceny w dniu premiery wyglądają tak:
– iPhone 8 64 GB – 3479 PLN
– iPhone 8 256 GB – 4229 PLN
– iPhone 8 Plus 64 GB – 3979 PLN
– iPhone 8 Plus 256 GB – 4729 PLN
– etui folio iPhone x – 479 PLN


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online