Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 2019 z trzema tylnymi obiektywami?

iPhone 2019 z trzema tylnymi obiektywami?

Steve Hemmerstoffer znany pod pseudonimem OnLeaks na portalu twitter, wrzucił na swoje konto bardzo interesujące rendery, które dotyczą jednego z tegorocznych iPhone’ów. Został on wykonany przy współpracy z Digit.in i został on przygotowany na podstawie schematów od chińskich podwykonawców Apple.

 

iPhone XI z trzema kamerami?

 

W zasadzie w całym renderze jedyną dużą nowością jest zupełnie nowy projekt tylnej kamery. Na zdjęciach oraz nagraniach posiada ona trzy obiektywy, które nie są ułożone jeden pod drugim. Ich rozmieszczenie układa się na planie trójkąta, który znajduje się na wybrzuszeniu, które jest w kształcie trójkąta. Znajdują się tam również mikrofon oraz flash rzecz jasna. Plan kwadratowego wybrzuszenia bardzo mocno przypomina to znane z telefonu Huawei Mate 20 Pro.

 

iphone 2019

 

Rzecz jasna przy renderach widnieje informacja, że nowe iPhone’y 2019 są w fazie EVT, czyli Engineering Validation Test, co oznacza wczesną fazę projektowania. Oznacza to ni mniej ni więcej, że jeszcze naprawdę sporo może się zmienić w przypadku projektu.

Choć przyznać trzeba, iż informacje o tym, że do tegorocznych telefonów z logiem nadgryzionego jabłka, zaimplementowane zostaną trzy tylnie kamery słyszymy już od dawna. Wspominał o tym także znany analityk Ming-Chi Kuo.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online