iPhone 2019 z trzema tylnymi obiektywami?

iPhone iClinica

Steve Hemmerstoffer znany pod pseudonimem OnLeaks na portalu twitter, wrzucił na swoje konto bardzo interesujące rendery, które dotyczą jednego z tegorocznych iPhone’ów. Został on wykonany przy współpracy z Digit.in i został on przygotowany na podstawie schematów od chińskich podwykonawców Apple.

 

iPhone XI z trzema kamerami?

 

W zasadzie w całym renderze jedyną dużą nowością jest zupełnie nowy projekt tylnej kamery. Na zdjęciach oraz nagraniach posiada ona trzy obiektywy, które nie są ułożone jeden pod drugim. Ich rozmieszczenie układa się na planie trójkąta, który znajduje się na wybrzuszeniu, które jest w kształcie trójkąta. Znajdują się tam również mikrofon oraz flash rzecz jasna. Plan kwadratowego wybrzuszenia bardzo mocno przypomina to znane z telefonu Huawei Mate 20 Pro.

 

iphone 2019

 

Rzecz jasna przy renderach widnieje informacja, że nowe iPhone’y 2019 są w fazie EVT, czyli Engineering Validation Test, co oznacza wczesną fazę projektowania. Oznacza to ni mniej ni więcej, że jeszcze naprawdę sporo może się zmienić w przypadku projektu.

Choć przyznać trzeba, iż informacje o tym, że do tegorocznych telefonów z logiem nadgryzionego jabłka, zaimplementowane zostaną trzy tylnie kamery słyszymy już od dawna. Wspominał o tym także znany analityk Ming-Chi Kuo.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online