Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 2018 – specyfikacja techniczna

iPhone 2018 – specyfikacja techniczna

Zdaniem jednej ze stacji radiowej nadającej we Francji, tegoroczna konferencja firmy Apple powinna odbyć się 12 września. W związku z tym pojawił się ostatnio ogrom różnych doniesień odnoszących się do nadchodzących modeli iPhone’a. Wśród nich nie mogło zabraknąć tych od Ming-Chi Kuo.

Keynote 12 września

 

 

Ming-Chi Kuo zgadza się z informacjami Francuzów i także sugeruje, że konferencja obędzie się 12 września. Nie zgadza się natomiast z informacjami, jakoby nowe urządzenia od Apple miały wspierać Apple Pencil.

iPhone’y X z ekranem OLED mają zawitać na rynku jeszcze we wrześniu, jednak iPhone z LCD ma być nieco później, co wynika z takiego, a nie innego harmonogramu produkcji.

Większy model X oraz iPhone 9 mają być dostępne w wersji dual SIM, mniejszy iPhone X ma być pozbawiony takiej funkcjonalności.

iphone 2018 specyfikacja

Specyfikacja

 

Analityk zaprezentował nam również przewidywaną specyfikację techniczną nowych urządzeń. Są tam takie informacje jak ilość pamięci RAM, aparat fotograficzny, rozdzielczość ekranu, czy pojemność baterii. Wiadomości te potwierdzają, że to model z ekranem LCD będzie tym najgorzej wyposażonym.

Mimo tego analityk podejrzewa, że sprzedaż najtańszego iPhone’a będzie zdecydowanie najwyższa. Stanowić może ok. 50-55% wszystkich modeli pod koniec tego roku i koło 65-70% w pierwszej połowie 2019 roku.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online