Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 2018 – specyfikacja techniczna

iPhone 2018 – specyfikacja techniczna

Zdaniem jednej ze stacji radiowej nadającej we Francji, tegoroczna konferencja firmy Apple powinna odbyć się 12 września. W związku z tym pojawił się ostatnio ogrom różnych doniesień odnoszących się do nadchodzących modeli iPhone’a. Wśród nich nie mogło zabraknąć tych od Ming-Chi Kuo.

Keynote 12 września

 

 

Ming-Chi Kuo zgadza się z informacjami Francuzów i także sugeruje, że konferencja obędzie się 12 września. Nie zgadza się natomiast z informacjami, jakoby nowe urządzenia od Apple miały wspierać Apple Pencil.

iPhone’y X z ekranem OLED mają zawitać na rynku jeszcze we wrześniu, jednak iPhone z LCD ma być nieco później, co wynika z takiego, a nie innego harmonogramu produkcji.

Większy model X oraz iPhone 9 mają być dostępne w wersji dual SIM, mniejszy iPhone X ma być pozbawiony takiej funkcjonalności.

iphone 2018 specyfikacja

Specyfikacja

 

Analityk zaprezentował nam również przewidywaną specyfikację techniczną nowych urządzeń. Są tam takie informacje jak ilość pamięci RAM, aparat fotograficzny, rozdzielczość ekranu, czy pojemność baterii. Wiadomości te potwierdzają, że to model z ekranem LCD będzie tym najgorzej wyposażonym.

Mimo tego analityk podejrzewa, że sprzedaż najtańszego iPhone’a będzie zdecydowanie najwyższa. Stanowić może ok. 50-55% wszystkich modeli pod koniec tego roku i koło 65-70% w pierwszej połowie 2019 roku.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online