iPhone 2018 – specyfikacja techniczna

iPhone iClinica

Zdaniem jednej ze stacji radiowej nadającej we Francji, tegoroczna konferencja firmy Apple powinna odbyć się 12 września. W związku z tym pojawił się ostatnio ogrom różnych doniesień odnoszących się do nadchodzących modeli iPhone’a. Wśród nich nie mogło zabraknąć tych od Ming-Chi Kuo.

Keynote 12 września

 

 

Ming-Chi Kuo zgadza się z informacjami Francuzów i także sugeruje, że konferencja obędzie się 12 września. Nie zgadza się natomiast z informacjami, jakoby nowe urządzenia od Apple miały wspierać Apple Pencil.

iPhone’y X z ekranem OLED mają zawitać na rynku jeszcze we wrześniu, jednak iPhone z LCD ma być nieco później, co wynika z takiego, a nie innego harmonogramu produkcji.

Większy model X oraz iPhone 9 mają być dostępne w wersji dual SIM, mniejszy iPhone X ma być pozbawiony takiej funkcjonalności.

iphone 2018 specyfikacja

Specyfikacja

 

Analityk zaprezentował nam również przewidywaną specyfikację techniczną nowych urządzeń. Są tam takie informacje jak ilość pamięci RAM, aparat fotograficzny, rozdzielczość ekranu, czy pojemność baterii. Wiadomości te potwierdzają, że to model z ekranem LCD będzie tym najgorzej wyposażonym.

Mimo tego analityk podejrzewa, że sprzedaż najtańszego iPhone’a będzie zdecydowanie najwyższa. Stanowić może ok. 50-55% wszystkich modeli pod koniec tego roku i koło 65-70% w pierwszej połowie 2019 roku.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online