Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 2018 – kłopot nazewnictwa

iPhone 2018 – kłopot nazewnictwa

Keynote Apple na którym zaprezentowane zostaną nowe modele iPhone’ów już za pasem. Wydaje nam się, że wiemy już dużo o nowych urządzeniach, jednak ciągle ich nazwy budzą nasze wątpliwości. Jakie będą tegoroczne iPhone’y? Jakie nazwy będą nosić?

 

iPhone 9? iPhone X 2? iPhone X Plus?

 

No właśnie – kwestia tak fundamentalna, a wzbudza szereg wątpliwości, bo do dzisiaj nie wiemy, jak będą nazywać się tegoroczne smartfony od firmy Apple. Chodzą słuchy, że w tym roku nie będzie żadnego smartfona z nazwą „Plus”. Pracownicy Apple podobny, gdy mówili o tegorocznych iPhone’ach używali nazwy „S year” – może więc będziemy mieli iPhone XS?

Design ma nie różnić się zbytnio od tego zeszłorocznego. Na pewno dostaniemy lepszy aparat i wydajniejszy procesor. Większe modele mają być wyposażone w dual SIM, ale najprawdopodobniej nie na wszystkich rynkach. Ceny mają być podobne do tych z zeszłego roku.

 

Co jeszcze wiemy?

 

iPhone z ekranem LCD ma być bardzo podobny do iPhone’a X, z tą różnicą, że zauważymy, iż wykonany został z nieco tańszych i mniej prestiżowych materiałów. Co ciekawe z doniesień wynika, że iPhone 9 może mieć słabszy procesor niż iPhone 8… Byłby to doprawdy precedens, bo nie zdarzyło się nigdy do tej pory, by następca miał gorszy procesor od swego poprzednika. Rekompensatą ma być wielość wariantów kolorystycznych.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online