iPhone 2018 – kłopot nazewnictwa

iPhone iClinica

Keynote Apple na którym zaprezentowane zostaną nowe modele iPhone’ów już za pasem. Wydaje nam się, że wiemy już dużo o nowych urządzeniach, jednak ciągle ich nazwy budzą nasze wątpliwości. Jakie będą tegoroczne iPhone’y? Jakie nazwy będą nosić?

 

iPhone 9? iPhone X 2? iPhone X Plus?

 

No właśnie – kwestia tak fundamentalna, a wzbudza szereg wątpliwości, bo do dzisiaj nie wiemy, jak będą nazywać się tegoroczne smartfony od firmy Apple. Chodzą słuchy, że w tym roku nie będzie żadnego smartfona z nazwą „Plus”. Pracownicy Apple podobny, gdy mówili o tegorocznych iPhone’ach używali nazwy „S year” – może więc będziemy mieli iPhone XS?

Design ma nie różnić się zbytnio od tego zeszłorocznego. Na pewno dostaniemy lepszy aparat i wydajniejszy procesor. Większe modele mają być wyposażone w dual SIM, ale najprawdopodobniej nie na wszystkich rynkach. Ceny mają być podobne do tych z zeszłego roku.

 

Co jeszcze wiemy?

 

iPhone z ekranem LCD ma być bardzo podobny do iPhone’a X, z tą różnicą, że zauważymy, iż wykonany został z nieco tańszych i mniej prestiżowych materiałów. Co ciekawe z doniesień wynika, że iPhone 9 może mieć słabszy procesor niż iPhone 8… Byłby to doprawdy precedens, bo nie zdarzyło się nigdy do tej pory, by następca miał gorszy procesor od swego poprzednika. Rekompensatą ma być wielość wariantów kolorystycznych.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online