Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 13 z jeszcze szybszym ładowaniem indukcyjnym?

iPhone 13 z jeszcze szybszym ładowaniem indukcyjnym?

W Sieci za sprawą leakera Maxa Wienbacha pojawił się kolejny raport z doniesieniami na temat tegorocznego iPhone’a 13. Informacje te dotyczą ładowania bezprzewodowego w tychże urządzeniach. Mają one otrzymać nieco większa cewkę indukcyjną, która pozwoli na szybsze ładowanie bezprzewodowe, choć przyspieszeniu ma ulec także standardowe ładowanie. Chodzą słuchy, że może pojawić się także możliwość bezprzewodowego ładowania zwrotnego.

 

iPhone 13 z szybkim ładowaniem indukcyjnym

 

Weinbach ma na swoim koncie sporo doniesień na temat urządzeń Apple, które później znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem mówi on o tym, że iPhone 13 ma otrzymać większą cewkę indukcyjną oraz mocniejsze złącze MagSafe.

Najważniejsza jest kwestia cewki, która dzięki większej średnicy pozwoli na szybsze ładowanie, da możliwość ładowania zwrotnego i pozwoli na lepsze odprowadzanie ciepła.

Z urządzeniami, które również posiadają złącze MagSafe nie będzie raczej żadnego problemu, ale większa cewka da nam możliwość naładowania np. AirPodsów, których etui nie posiada tego portu.

O ładowaniu zwrotnym w iPhone’ach mówi się już od kilku lat i wychodzi na to, że jest spora szansa, że w końcu funkcjonalność ta pojawi się w smartfonach od Apple. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się już we wrześniu, kiedy powinno dojść do oficjalnej prezentacji iPhone’ów 13.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online