Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 13 z jeszcze szybszym ładowaniem indukcyjnym?

iPhone 13 z jeszcze szybszym ładowaniem indukcyjnym?

W Sieci za sprawą leakera Maxa Wienbacha pojawił się kolejny raport z doniesieniami na temat tegorocznego iPhone’a 13. Informacje te dotyczą ładowania bezprzewodowego w tychże urządzeniach. Mają one otrzymać nieco większa cewkę indukcyjną, która pozwoli na szybsze ładowanie bezprzewodowe, choć przyspieszeniu ma ulec także standardowe ładowanie. Chodzą słuchy, że może pojawić się także możliwość bezprzewodowego ładowania zwrotnego.

 

iPhone 13 z szybkim ładowaniem indukcyjnym

 

Weinbach ma na swoim koncie sporo doniesień na temat urządzeń Apple, które później znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem mówi on o tym, że iPhone 13 ma otrzymać większą cewkę indukcyjną oraz mocniejsze złącze MagSafe.

Najważniejsza jest kwestia cewki, która dzięki większej średnicy pozwoli na szybsze ładowanie, da możliwość ładowania zwrotnego i pozwoli na lepsze odprowadzanie ciepła.

Z urządzeniami, które również posiadają złącze MagSafe nie będzie raczej żadnego problemu, ale większa cewka da nam możliwość naładowania np. AirPodsów, których etui nie posiada tego portu.

O ładowaniu zwrotnym w iPhone’ach mówi się już od kilku lat i wychodzi na to, że jest spora szansa, że w końcu funkcjonalność ta pojawi się w smartfonach od Apple. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się już we wrześniu, kiedy powinno dojść do oficjalnej prezentacji iPhone’ów 13.


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online