iPhone 13 z jeszcze szybszym ładowaniem indukcyjnym?

iPhone iClinica

W Sieci za sprawą leakera Maxa Wienbacha pojawił się kolejny raport z doniesieniami na temat tegorocznego iPhone’a 13. Informacje te dotyczą ładowania bezprzewodowego w tychże urządzeniach. Mają one otrzymać nieco większa cewkę indukcyjną, która pozwoli na szybsze ładowanie bezprzewodowe, choć przyspieszeniu ma ulec także standardowe ładowanie. Chodzą słuchy, że może pojawić się także możliwość bezprzewodowego ładowania zwrotnego.

 

iPhone 13 z szybkim ładowaniem indukcyjnym

 

Weinbach ma na swoim koncie sporo doniesień na temat urządzeń Apple, które później znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem mówi on o tym, że iPhone 13 ma otrzymać większą cewkę indukcyjną oraz mocniejsze złącze MagSafe.

Najważniejsza jest kwestia cewki, która dzięki większej średnicy pozwoli na szybsze ładowanie, da możliwość ładowania zwrotnego i pozwoli na lepsze odprowadzanie ciepła.

Z urządzeniami, które również posiadają złącze MagSafe nie będzie raczej żadnego problemu, ale większa cewka da nam możliwość naładowania np. AirPodsów, których etui nie posiada tego portu.

O ładowaniu zwrotnym w iPhone’ach mówi się już od kilku lat i wychodzi na to, że jest spora szansa, że w końcu funkcjonalność ta pojawi się w smartfonach od Apple. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się już we wrześniu, kiedy powinno dojść do oficjalnej prezentacji iPhone’ów 13.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online