Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 13 z ekranem niczym Apple Watch? Nadchodzi wyświetlacz „always on”

iPhone 13 z ekranem niczym Apple Watch? Nadchodzi wyświetlacz „always on”

Mark Gurman się nie zatrzymuje i podaje nam kolejną porcję informacji na temat najnowszych sprzętów Apple. Tym razem wziął na tapet iPhone’a 13 Pro oraz iPhone’a 13 Pro Max, które mają otrzymać ekrany z odświeżaniem do 120 Hz. Dzięki temu wyświetlacze mogą zostać wyposażone w funkcje „always on”, którą znamy z Apple Watchy. Oznacza to, że na ekranie przez cały czas mogą być wyświetlane niektóre informacje, jak data, czy godzina.

 

iPhone 13 Pro

 

Redaktor Bloomberga potwierdza wcześniejsze informacje, które krążyły po Sieci. Wynika z nich, że iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max wyposażone będą w ekrany OLED wykonane w technologii LTPO TFT, która daje możliwość wyświetlania treści ze zmienną częstotliwością do 120 Hz. Apple w swojej komunikacji ma nazywać te ekrany „ProMotion”.

Ten ekran oraz o wiele wydajniejsza bateria, która pojawi się we wspomnianych modelach dają możliwość, by pojawiła się funkcja niegasnącego ekranu. Podobnie, jak w Apple Watchach, na ekranie ciągle będą wyświetlane ważne informacje, jak godzina, czy powiadomienia, gdy reszta ekranu będzie wygaszona.

Wiele osób może się zmartwić, że taka funkcjonalność spowoduje, że nowe iPhone’y zdecydowanie krócej będą mogły działać na jednym cyklu baterii. Jednak Gurman uspakaja, że nie powinno mieć to jakiekolwiek wpływu na czas pracy na jednym ładowaniu.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online