Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max dostępne będą w nowych kolorach

iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max dostępne będą w nowych kolorach

Przecieków na temat nadciągających iPhone’ów 13 nigdy za wiele. Tym razem w Sieci pojawiły się informacje dotyczące dostępnych wariantów kolorystycznych nowych smartfonów od Apple – a dokładniej – urządzeń z linii Pro.

 

iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max z nowymi kolorami

 

Wieści dotyczące tematyki kolorów pochodzą z chińskiego łańcucha dostaw.

Zgodnie z tymi informacjami iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max będą miały cztery warianty kolorystyczne: srebrny, czarny, różowe złoto oraz sunset gold.

Ten ostatni kolor jawi się najciekawiej. Ma być to złoty kolor w odcieniach zachodzącego słońca. Ten wariant miałby przypominać bardziej jasny brąz, co potwierdzałoby doniesienia, które pojawiały się jakiś czas temu. Podobno powstał nawet prototyp w tej kolorystyce, ale nie możemy mieć pewności, że

Apple zdecyduje się na taką opcję już przy okazji najbliższej premiery iPhone’ów 13.

Wrócić ma także czerń, którą znamy chociażby z iPhone’ów 7. Ten kolor ma zastąpić grafitowy, który najprawdopodobniej nie pojawi się w trzynastkach.

Różowe złoto ma być wariacją na temat kolorystyki, która pojawiała się już przy poprzednich modelach smartfonów Apple. Ma się on jednak nieco różnić i być nieco bledszy niż w przypadku poprzedników.

Jeśli doniesienia się te sprawdzą to będzie to spora wizualna zmiana.

Przypominamy, że iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max dostępne są w kolorach grafitowym, srebrnym, złotym oraz pacyficznym.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online