iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max dostępne będą w nowych kolorach

iPhone iClinica

Przecieków na temat nadciągających iPhone’ów 13 nigdy za wiele. Tym razem w Sieci pojawiły się informacje dotyczące dostępnych wariantów kolorystycznych nowych smartfonów od Apple – a dokładniej – urządzeń z linii Pro.

 

iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max z nowymi kolorami

 

Wieści dotyczące tematyki kolorów pochodzą z chińskiego łańcucha dostaw.

Zgodnie z tymi informacjami iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max będą miały cztery warianty kolorystyczne: srebrny, czarny, różowe złoto oraz sunset gold.

Ten ostatni kolor jawi się najciekawiej. Ma być to złoty kolor w odcieniach zachodzącego słońca. Ten wariant miałby przypominać bardziej jasny brąz, co potwierdzałoby doniesienia, które pojawiały się jakiś czas temu. Podobno powstał nawet prototyp w tej kolorystyce, ale nie możemy mieć pewności, że

Apple zdecyduje się na taką opcję już przy okazji najbliższej premiery iPhone’ów 13.

Wrócić ma także czerń, którą znamy chociażby z iPhone’ów 7. Ten kolor ma zastąpić grafitowy, który najprawdopodobniej nie pojawi się w trzynastkach.

Różowe złoto ma być wariacją na temat kolorystyki, która pojawiała się już przy poprzednich modelach smartfonów Apple. Ma się on jednak nieco różnić i być nieco bledszy niż w przypadku poprzedników.

Jeśli doniesienia się te sprawdzą to będzie to spora wizualna zmiana.

Przypominamy, że iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max dostępne są w kolorach grafitowym, srebrnym, złotym oraz pacyficznym.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online