Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 13 Pro i 13 Pro Max otrzymają ulepszoną kamerę

iPhone 13 Pro i 13 Pro Max otrzymają ulepszoną kamerę

Niezawodny i niezastąpiony Ming-Chi Kuo nie byłby sobą, gdyby nie wrzucił czegoś do Sieci od czasu do czasu. Tym razem stworzył on raport, który dotyczy iPhone’a 13 Pro oraz iPhone’a 13 Pro Max, a bardziej konkretnie – ich aparatów. Mają być zdecydowanie usprawnione oraz wyposażone w obiektyw ultraszerokokątny i autofokus.

 

iPhone 13 Pro i 13 Pro Max z jeszcze lepszym aparatem

 

Nowy obiektyw ultraszerokokątny, który pojawi się w najnowszych iPhone’ach wersji Pro będzie miał przesłonę o wartości f/1.8 zamiast f/2.4, co spowoduje, że będzie on „jaśniejszy”. Ten zabieg spowoduje, że jakość wykonywanych zdjęć zdecydowanie wzrośnie, zwłaszcza, że w przypadku iPhone’a 12 Pro i Pro Max zdecydowanie widać gorszą jakość fotografii w trakcie używania szerokokątnego obiektywu.

Oprócz tego warto wspomnieć, że w obiektywie znajdzie się szósta soczewka. Taki układ soczewek zmniejszy efekt dystorsji, czyli zniekształcenia geometrycznego, które jest charakterystyczne dla fotografii szerokokątnej.

Autofokus jest największą wartością dla nowych aparatów. Jego działanie pozwoli na wykonywanie ostrzejszych, bardziej wyraźnych zdjęć nawet, jeśli będziemy w sporej odległości od fotografowanego przedmiotu.

Ming-Chi Kuo informuje, że w tym roku tylko rodzina „Pro” otrzyma ulepszony obiektyw, ale już w przyszłym roku powinien on trafić do wszystkich iPhone’ów.
Premiera iPhone’a 13 we wszystkich wersjach powinna odbyć się już we wrześniu.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online