iPhone 13 jednak nie otrzyma Touch ID?

iPhone iClinica

Od jakiegoś czasu dużo mówiło się o tym, że do iPhone’ów 13 powróci przycisk Touch ID. Interesującym faktem była informacja, że miałby on zostać umieszczony pod ekranem. Spore grono osób zacierało ręce na ten powrót, jednak Mark Gurman z Bloomberga informuje teraz, że niestety Apple zrezygnowało z tego pomysłu i nie powinniśmy się spodziewać Touch ID w najnowszych iPhone’ach.

 

iPhone 13

 

Od dłuższego czasu pojawiały się informacje, że Touch ID powróci przy okazji premiery iPhone’a 13. Informacji było na tyle dużo, że można było stwierdzić, że jest to pewne i czytnik linii papilarnych na pewno pojawi się w najnowszych iPhone’ach. Ten sam Mar Gurman, który często podkreślał, że jest to spodziewany powrót pisze teraz, że Apple jednak rezygnuje z tego pomysłu i nici z powrotu Touch ID.

Z doniesień wiemy, że Apple przez jakiś czas testowało rozwiązanie z Touch ID umieszczonym pod ekranem, jednak najwyraźniej testy nie przebiegły pomyślnie, gdyż włodarze firmy postanowili finalnie zrezygnować z wprowadzenia tej funkcji do urządzenia.

Jednak Ming-Chi Kuo twierdzi, że testy jeszcze trwają, ale powrót Touch ID nastąpi dopiero przy okazji premiery iPhone’ów 14. Czyli technologia wróci, ale rok później. Czy tak będzie? Czekamy na ruchy Apple.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online