iPhone 13 – czy poznaliśmy właśnie datę premiery?

iPhone iClinica

Wielu fanów elektronicznych sprzętów od Apple zastanawia się – kiedy odbędzie się premiera iPhone’a 13? Gigant z Cupertino nie ma w zwyczaju ogłaszać z wyprzedzeniem dokładnej daty starty sprzedaży swoich sprzętów. Zazwyczaj organizują oni konferencje podczas trwania której dowiadujemy się, czego będzie dotyczyć (wcześniej możemy się tylko domyślać) i tam wówczas poznajemy daty premier nowych urządzeń. Jednak znany analityk Dan Ives z Wedbush sugeruje, że on już wie, kiedy zadebiutuje iPhone 13.

 

iPhone 13 premiera

 

Dan Ives dotarł do informacji, których źródło pochodzi z łańcucha dostaw firmy Apple. Z analizy tych wiadomości wynika, że premiera powinna mieć miejsce w trzecim tygodniu września. Dodając do tego fakt, że konferencje Apple najczęściej odbywały się we wtorki to datą, która wydaje się być najbardziej prawdopodobną jest 14 września.

Jednak warto brać poprawkę, że firmie z Cupertino zdarzało się organizować eventy także w środy, zatem 15 września również zdaje się być prawdopodobnym terminem.

Data 7 lub 8 września również może okazać się prawdą, gdyż w czasach przedpandemicznych firmie Apple zdarzała się organizować konferencję w tygodniu następującym po amerykańskim święcie pracy, które obchodzi się 3 września.

Nie należy się sugerować zeszłym rokiem, gdy w epicentrum pandemii doszło do wielu opóźnień w trakcie produkcji, przez co część zeszłorocznych iPhone’ów na rynku pojawiła się w październiku, a nawet listopadzie. Ming-Chi Kuo zapewnia jednak, że w tym roku nie może być mowy o tego typu problemach i premiery odbędą się zgodnie z tradycją – we wrześniu tego roku.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online