Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 13 – czy poznaliśmy właśnie datę premiery?

iPhone 13 – czy poznaliśmy właśnie datę premiery?

Wielu fanów elektronicznych sprzętów od Apple zastanawia się – kiedy odbędzie się premiera iPhone’a 13? Gigant z Cupertino nie ma w zwyczaju ogłaszać z wyprzedzeniem dokładnej daty starty sprzedaży swoich sprzętów. Zazwyczaj organizują oni konferencje podczas trwania której dowiadujemy się, czego będzie dotyczyć (wcześniej możemy się tylko domyślać) i tam wówczas poznajemy daty premier nowych urządzeń. Jednak znany analityk Dan Ives z Wedbush sugeruje, że on już wie, kiedy zadebiutuje iPhone 13.

 

iPhone 13 premiera

 

Dan Ives dotarł do informacji, których źródło pochodzi z łańcucha dostaw firmy Apple. Z analizy tych wiadomości wynika, że premiera powinna mieć miejsce w trzecim tygodniu września. Dodając do tego fakt, że konferencje Apple najczęściej odbywały się we wtorki to datą, która wydaje się być najbardziej prawdopodobną jest 14 września.

Jednak warto brać poprawkę, że firmie z Cupertino zdarzało się organizować eventy także w środy, zatem 15 września również zdaje się być prawdopodobnym terminem.

Data 7 lub 8 września również może okazać się prawdą, gdyż w czasach przedpandemicznych firmie Apple zdarzała się organizować konferencję w tygodniu następującym po amerykańskim święcie pracy, które obchodzi się 3 września.

Nie należy się sugerować zeszłym rokiem, gdy w epicentrum pandemii doszło do wielu opóźnień w trakcie produkcji, przez co część zeszłorocznych iPhone’ów na rynku pojawiła się w październiku, a nawet listopadzie. Ming-Chi Kuo zapewnia jednak, że w tym roku nie może być mowy o tego typu problemach i premiery odbędą się zgodnie z tradycją – we wrześniu tego roku.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online