Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 13 – czy poznaliśmy właśnie datę premiery?

iPhone 13 – czy poznaliśmy właśnie datę premiery?

Wielu fanów elektronicznych sprzętów od Apple zastanawia się – kiedy odbędzie się premiera iPhone’a 13? Gigant z Cupertino nie ma w zwyczaju ogłaszać z wyprzedzeniem dokładnej daty starty sprzedaży swoich sprzętów. Zazwyczaj organizują oni konferencje podczas trwania której dowiadujemy się, czego będzie dotyczyć (wcześniej możemy się tylko domyślać) i tam wówczas poznajemy daty premier nowych urządzeń. Jednak znany analityk Dan Ives z Wedbush sugeruje, że on już wie, kiedy zadebiutuje iPhone 13.

 

iPhone 13 premiera

 

Dan Ives dotarł do informacji, których źródło pochodzi z łańcucha dostaw firmy Apple. Z analizy tych wiadomości wynika, że premiera powinna mieć miejsce w trzecim tygodniu września. Dodając do tego fakt, że konferencje Apple najczęściej odbywały się we wtorki to datą, która wydaje się być najbardziej prawdopodobną jest 14 września.

Jednak warto brać poprawkę, że firmie z Cupertino zdarzało się organizować eventy także w środy, zatem 15 września również zdaje się być prawdopodobnym terminem.

Data 7 lub 8 września również może okazać się prawdą, gdyż w czasach przedpandemicznych firmie Apple zdarzała się organizować konferencję w tygodniu następującym po amerykańskim święcie pracy, które obchodzi się 3 września.

Nie należy się sugerować zeszłym rokiem, gdy w epicentrum pandemii doszło do wielu opóźnień w trakcie produkcji, przez co część zeszłorocznych iPhone’ów na rynku pojawiła się w październiku, a nawet listopadzie. Ming-Chi Kuo zapewnia jednak, że w tym roku nie może być mowy o tego typu problemach i premiery odbędą się zgodnie z tradycją – we wrześniu tego roku.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online