Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 12 Pro będzie miał aż 6 GB RAM?

iPhone 12 Pro będzie miał aż 6 GB RAM?

Analitycy z firmy UBS Munhal Shah oraz Timothy Arcuri dotarli do wieści, że tegoroczne iPhone’y 12 Pro mogą być wyposażone nawet w 6 GB pamięci RAM. Informacje te uzyskali podobno ze źródeł powiązanych z łańcuchem dostaw Apple działającego na terenie Azji.

 

iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max (2020)

 

Duet analityków z firmy UBS informuje na temat 6 GB pamięci RAM w nowych urządzeniach amerykańskiej firmy oraz przy okazji potwierdza już to, o czym wcześniej informował między innymi Ming-Chi Kuo. Chodzi tu o fakt, że Apple planuje wypuścić na rynek aż cztery wersje swoich telefonów, a nie trzy, jak miało to miejsce do tej pory. Każde urządzenie posiadać będzie ekran wykonany w technologii OLED, modem 5G (w urządzeniach Pro nieco wydajniejszy). Będą między nimi tylko różnice w kwestii ilości RAM oraz ilości kamer umieszczonych z tyłu urządzenia.

Apple szykuje następujące urządzenia:

  • iPhone 12 z podwójną kamerą, 4 GB pamięci RAM oraz ekranem o przekątnej 5,4-cala
  • iPhone 12 z podwójną kamerą, 4 GB pamięci RAM oraz ekranem o przekątnej 6,1-cala
  • iPhone 12 Pro z potrójną kamerą, 6 GB pamięci RAM oraz ekranem o przekątnej 6,1-cala
  • iPhone 12 Pro Max z potrójną kamerą, 6 GB pamięci RAM oraz ekranem o przekątnej 6,7-cala

Te rewelacje umieszczał już w sieci analityk firmy Barclays – Blayne Curtis. Potwierdzają się więc informacje dotyczące ilości pamięci RAM w poszczególnych modelach.
Premiery nowych sprzętów powinniśmy spodziewać się zgodnie z tradycją jesienią tego roku. Mowa tu o przełomie września oraz października. Chociaż w Sieci pojawiały się informacje, że premiera modeli Pro może być nieco opóźniona i pojawią się one nawet w styczniu 2021.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online