iPhone 12 Pro będzie miał aż 6 GB RAM?

iPhone iClinica

Analitycy z firmy UBS Munhal Shah oraz Timothy Arcuri dotarli do wieści, że tegoroczne iPhone’y 12 Pro mogą być wyposażone nawet w 6 GB pamięci RAM. Informacje te uzyskali podobno ze źródeł powiązanych z łańcuchem dostaw Apple działającego na terenie Azji.

 

iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max (2020)

 

Duet analityków z firmy UBS informuje na temat 6 GB pamięci RAM w nowych urządzeniach amerykańskiej firmy oraz przy okazji potwierdza już to, o czym wcześniej informował między innymi Ming-Chi Kuo. Chodzi tu o fakt, że Apple planuje wypuścić na rynek aż cztery wersje swoich telefonów, a nie trzy, jak miało to miejsce do tej pory. Każde urządzenie posiadać będzie ekran wykonany w technologii OLED, modem 5G (w urządzeniach Pro nieco wydajniejszy). Będą między nimi tylko różnice w kwestii ilości RAM oraz ilości kamer umieszczonych z tyłu urządzenia.

Apple szykuje następujące urządzenia:

  • iPhone 12 z podwójną kamerą, 4 GB pamięci RAM oraz ekranem o przekątnej 5,4-cala
  • iPhone 12 z podwójną kamerą, 4 GB pamięci RAM oraz ekranem o przekątnej 6,1-cala
  • iPhone 12 Pro z potrójną kamerą, 6 GB pamięci RAM oraz ekranem o przekątnej 6,1-cala
  • iPhone 12 Pro Max z potrójną kamerą, 6 GB pamięci RAM oraz ekranem o przekątnej 6,7-cala

Te rewelacje umieszczał już w sieci analityk firmy Barclays – Blayne Curtis. Potwierdzają się więc informacje dotyczące ilości pamięci RAM w poszczególnych modelach.
Premiery nowych sprzętów powinniśmy spodziewać się zgodnie z tradycją jesienią tego roku. Mowa tu o przełomie września oraz października. Chociaż w Sieci pojawiały się informacje, że premiera modeli Pro może być nieco opóźniona i pojawią się one nawet w styczniu 2021.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online