Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 11 z potrójną kamerą, a następca iPhone’a Xr z podwójną?

iPhone 11 z potrójną kamerą, a następca iPhone’a Xr z podwójną?

Znany serwis The Wall Street Journal podał po raz kolejny informacje o tym, że w tym roku Apple wypuści także trzy nowe modele iPhone’ów. Będą to następcy tegorocznych iPhone’ów Xs oraz Xs Max posiadających ekrany OLED oraz iPhone’a Xr z ekranem LCD.

 

Raport

 

The Wall Street Journal podobne informacje wypuścił przed rokiem, jak i dwoma laty. Wówczas także podawali oni do wiadomości, iż gigant z Cupertino wyda trzy nowe iPhone’y w jednym roku. Tegoroczne modele także mają posiadać ekrany OLED oraz ekran LCD, by nie podwyższyć znacząco ceny najtańszego z modeli. W momencie, gdyby model najmniej flagowy również został wyposażony w OLED, jego cena musiałaby wzrosnąć.

Dziennikarze potwierdzają informacje, które na twitterze podało @OnLeaks, czyli Steve Hemmerstoffer znany z wycieków różnych wiadomości z obozu Apple. On także podał kilka dni temu informacje, iż w największym z tegorocznych modeli, czyli następcy iPhone’a Xs Max pojawi się potrójna kamera.

Pozostałe dwa modele mają posiadać dwa tylne aparaty, czyli nowi iPhone Xr miałby w końcu zoom optyczny.

Jest to trochę powrót do tego, jak wyglądała sytuacja z aparatami za czasów iPhone’ów 7/7 Plus oraz 8/8 Plus, kiedy to mniejszy model posiadał jeden obiektyw mniej niż jego większa wersja.

Oprócz tego z raportu WSJ dowiadujemy się, że Apple ma całkowicie pozbyć się 3D Touch i być zastąpione we wszystkich urządzeniach Haptic Touch.

W 2020 roku natomiast już wszystkie modele iPhone’ów mają posiadać ekrany OLED.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online