Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 11 z potrójną kamerą, a następca iPhone’a Xr z podwójną?

iPhone 11 z potrójną kamerą, a następca iPhone’a Xr z podwójną?

Znany serwis The Wall Street Journal podał po raz kolejny informacje o tym, że w tym roku Apple wypuści także trzy nowe modele iPhone’ów. Będą to następcy tegorocznych iPhone’ów Xs oraz Xs Max posiadających ekrany OLED oraz iPhone’a Xr z ekranem LCD.

 

Raport

 

The Wall Street Journal podobne informacje wypuścił przed rokiem, jak i dwoma laty. Wówczas także podawali oni do wiadomości, iż gigant z Cupertino wyda trzy nowe iPhone’y w jednym roku. Tegoroczne modele także mają posiadać ekrany OLED oraz ekran LCD, by nie podwyższyć znacząco ceny najtańszego z modeli. W momencie, gdyby model najmniej flagowy również został wyposażony w OLED, jego cena musiałaby wzrosnąć.

Dziennikarze potwierdzają informacje, które na twitterze podało @OnLeaks, czyli Steve Hemmerstoffer znany z wycieków różnych wiadomości z obozu Apple. On także podał kilka dni temu informacje, iż w największym z tegorocznych modeli, czyli następcy iPhone’a Xs Max pojawi się potrójna kamera.

Pozostałe dwa modele mają posiadać dwa tylne aparaty, czyli nowi iPhone Xr miałby w końcu zoom optyczny.

Jest to trochę powrót do tego, jak wyglądała sytuacja z aparatami za czasów iPhone’ów 7/7 Plus oraz 8/8 Plus, kiedy to mniejszy model posiadał jeden obiektyw mniej niż jego większa wersja.

Oprócz tego z raportu WSJ dowiadujemy się, że Apple ma całkowicie pozbyć się 3D Touch i być zastąpione we wszystkich urządzeniach Haptic Touch.

W 2020 roku natomiast już wszystkie modele iPhone’ów mają posiadać ekrany OLED.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online