iPhone 11 z potrójną kamerą, a następca iPhone’a Xr z podwójną?

iPhone iClinica

Znany serwis The Wall Street Journal podał po raz kolejny informacje o tym, że w tym roku Apple wypuści także trzy nowe modele iPhone’ów. Będą to następcy tegorocznych iPhone’ów Xs oraz Xs Max posiadających ekrany OLED oraz iPhone’a Xr z ekranem LCD.

 

Raport

 

The Wall Street Journal podobne informacje wypuścił przed rokiem, jak i dwoma laty. Wówczas także podawali oni do wiadomości, iż gigant z Cupertino wyda trzy nowe iPhone’y w jednym roku. Tegoroczne modele także mają posiadać ekrany OLED oraz ekran LCD, by nie podwyższyć znacząco ceny najtańszego z modeli. W momencie, gdyby model najmniej flagowy również został wyposażony w OLED, jego cena musiałaby wzrosnąć.

Dziennikarze potwierdzają informacje, które na twitterze podało @OnLeaks, czyli Steve Hemmerstoffer znany z wycieków różnych wiadomości z obozu Apple. On także podał kilka dni temu informacje, iż w największym z tegorocznych modeli, czyli następcy iPhone’a Xs Max pojawi się potrójna kamera.

Pozostałe dwa modele mają posiadać dwa tylne aparaty, czyli nowi iPhone Xr miałby w końcu zoom optyczny.

Jest to trochę powrót do tego, jak wyglądała sytuacja z aparatami za czasów iPhone’ów 7/7 Plus oraz 8/8 Plus, kiedy to mniejszy model posiadał jeden obiektyw mniej niż jego większa wersja.

Oprócz tego z raportu WSJ dowiadujemy się, że Apple ma całkowicie pozbyć się 3D Touch i być zastąpione we wszystkich urządzeniach Haptic Touch.

W 2020 roku natomiast już wszystkie modele iPhone’ów mają posiadać ekrany OLED.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online