Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath iPhone 11 z obsługą Apple Pencil?

iPhone 11 z obsługą Apple Pencil?

Analitycy z Citi Research dotarli do bardzo interesujących wiadomości. Według ich raportu, iPhone’y, które zawitają na rynku jesienią tego roku, posiadać będą obsługę jedno z akcesoriów od Apple. Chodzi rzecz jasna o Apple Pencil. Tutaj wypada postawić pytanie, czy ma to w ogóle sens?

 

iPhone 2019 Apple Pencil

 

Jako pierwszu podobną informacje podał jeszcze w zeszłym roku – rzecz jasna – Ming-Chi Kuo. Mówił on, że gigant z Cupertino mocno myśli o dodanie takiej funkcjonalności do iPhone’ów. Jednak, gdy podawał on swoje wieści, nie mówił kiedy Apple miałoby zaimplementować tę funkcjonalność do swoich smartfonów.

Tym razem w podobnym tonie wypowiadają się analitycy z Citi Research i sugerują oni, że obsługa Apple Pencil będzie jedną z większych nowości dotyczących tegorocznych iPhone’ów. Jako kolejny taką samą informację podał koreański serwis The Investor.

Jednak czy powinniśmy wierzyć w podobne rewelacje?

Zdaje się być dosyć wątpliwym, by Apple zechciało wprowadzić obsługę Apple Pencil już do tegorocznych iPhone’ów. Za tym przejawiać może, iż do tej pory nie pojawiły się żadne przecieki łańcuchów dostaw Apple. Przy większych, bardziej interesujących nowościach, które ma wprowadzić do swoich produktów gigant z Cupertino, zawsze w Sieci lądują jakieś przecieki na ten temat. Tym razem tak się nie dzieje.

A z drugiej strony – czy obsługa Apple Pencil w iPhone’ach jest komukolwiek potrzebna? Nie wydaje się to być dodatkiem, który mógłby przekonać niezdecydowanych konsumentów do zakupu urządzenia. Jednak mogłoby to zwiększyć cenę urządzenia, toteż raczej wątpliwym wydaje się, aby Apple zdecydowało się na taki ruch.

 


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online