Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>iPhone 11 z obsługą Apple Pencil?

iPhone 11 z obsługą Apple Pencil?

Analitycy z Citi Research dotarli do bardzo interesujących wiadomości. Według ich raportu, iPhone’y, które zawitają na rynku jesienią tego roku, posiadać będą obsługę jedno z akcesoriów od Apple. Chodzi rzecz jasna o Apple Pencil. Tutaj wypada postawić pytanie, czy ma to w ogóle sens?

 

iPhone 2019 Apple Pencil

 

Jako pierwszu podobną informacje podał jeszcze w zeszłym roku – rzecz jasna – Ming-Chi Kuo. Mówił on, że gigant z Cupertino mocno myśli o dodanie takiej funkcjonalności do iPhone’ów. Jednak, gdy podawał on swoje wieści, nie mówił kiedy Apple miałoby zaimplementować tę funkcjonalność do swoich smartfonów.

Tym razem w podobnym tonie wypowiadają się analitycy z Citi Research i sugerują oni, że obsługa Apple Pencil będzie jedną z większych nowości dotyczących tegorocznych iPhone’ów. Jako kolejny taką samą informację podał koreański serwis The Investor.

Jednak czy powinniśmy wierzyć w podobne rewelacje?

Zdaje się być dosyć wątpliwym, by Apple zechciało wprowadzić obsługę Apple Pencil już do tegorocznych iPhone’ów. Za tym przejawiać może, iż do tej pory nie pojawiły się żadne przecieki łańcuchów dostaw Apple. Przy większych, bardziej interesujących nowościach, które ma wprowadzić do swoich produktów gigant z Cupertino, zawsze w Sieci lądują jakieś przecieki na ten temat. Tym razem tak się nie dzieje.

A z drugiej strony – czy obsługa Apple Pencil w iPhone’ach jest komukolwiek potrzebna? Nie wydaje się to być dodatkiem, który mógłby przekonać niezdecydowanych konsumentów do zakupu urządzenia. Jednak mogłoby to zwiększyć cenę urządzenia, toteż raczej wątpliwym wydaje się, aby Apple zdecydowało się na taki ruch.

 


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online