iPhone 11 z obsługą Apple Pencil?

Akcesoria,iPhone iClinica

Analitycy z Citi Research dotarli do bardzo interesujących wiadomości. Według ich raportu, iPhone’y, które zawitają na rynku jesienią tego roku, posiadać będą obsługę jedno z akcesoriów od Apple. Chodzi rzecz jasna o Apple Pencil. Tutaj wypada postawić pytanie, czy ma to w ogóle sens?

 

iPhone 2019 Apple Pencil

 

Jako pierwszu podobną informacje podał jeszcze w zeszłym roku – rzecz jasna – Ming-Chi Kuo. Mówił on, że gigant z Cupertino mocno myśli o dodanie takiej funkcjonalności do iPhone’ów. Jednak, gdy podawał on swoje wieści, nie mówił kiedy Apple miałoby zaimplementować tę funkcjonalność do swoich smartfonów.

Tym razem w podobnym tonie wypowiadają się analitycy z Citi Research i sugerują oni, że obsługa Apple Pencil będzie jedną z większych nowości dotyczących tegorocznych iPhone’ów. Jako kolejny taką samą informację podał koreański serwis The Investor.

Jednak czy powinniśmy wierzyć w podobne rewelacje?

Zdaje się być dosyć wątpliwym, by Apple zechciało wprowadzić obsługę Apple Pencil już do tegorocznych iPhone’ów. Za tym przejawiać może, iż do tej pory nie pojawiły się żadne przecieki łańcuchów dostaw Apple. Przy większych, bardziej interesujących nowościach, które ma wprowadzić do swoich produktów gigant z Cupertino, zawsze w Sieci lądują jakieś przecieki na ten temat. Tym razem tak się nie dzieje.

A z drugiej strony – czy obsługa Apple Pencil w iPhone’ach jest komukolwiek potrzebna? Nie wydaje się to być dodatkiem, który mógłby przekonać niezdecydowanych konsumentów do zakupu urządzenia. Jednak mogłoby to zwiększyć cenę urządzenia, toteż raczej wątpliwym wydaje się, aby Apple zdecydowało się na taki ruch.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online