Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 11 przyniesie sporo zmian? Raport Bloomberga

iPhone 11 przyniesie sporo zmian? Raport Bloomberga

Czyżby tegoroczne iPhone’y posiadały potrójną kamerę, większy zoom optyczny, poprawione Face ID oraz port USB-C? Takie informację dochodzą do nas z serwisu Bloomberg, który donosi nam garść nowych informacji na temat nadchodzących modeli smartfonów ze stajni Apple.

 

Jaki będzie iPhone 11?

 

Jeden z redaktorów Bloomberga, Mark Gurman informuje, że przynajmniej jeden z nadchodzących iPhone’ów może być wyposażony w potrójną kamerę, która na pewno znacząco zwiększy możliwości samego telefonu. Niewykluczone, że potrójny obiektyw trafi do wszystkich trzech urządzeń, nie tylko do następcy iPhone Xs Max, ale również do nowego iPhone Xs oraz iPhone Xr.

 

iPhone 11 – potrójny obiektyw i większy zoom optyczny

 

Z informacji, które udało się zdobyć serwisowi Bloomberg nowy, trzeci obiektyw ma mieć większe pole widzenia, czyli będzie to obiektyw szerokokątny z większym kątem widzenia względem aktualnych, które są zaimplementowane w urządzeniach Apple.

Dzięki temu telefon będzie mógł rejestrować większą ilość informacji, co przełoży się bezpośrednio na zdecydowanie lepszą jakość fotografii, na co wpływ będzie mieć także poprawiony software.

Zoom optyczny także będzie zwiększony niż obecny aktualnie x2.

Żywe zdjęcia mają być także bardziej żywotne, a to za sprawą tego, iż czas ich trwania wydłuży się z trzech sekund do sześciu.

 

Lepszy procesor, poprawione Face ID, wygląd bez zmian

 

W urządzeniach powinien pojawić się nowy procesor A13 Bionic. W najnowszych urządzeniach ma również pojawić się poprawiona wersja Face ID. Na pewno inżynierowie z Cupertino przykładają się, by usprawnić szybkość i niezawodność systemu rozpoznawania twarzy, któremu zdarzało się czasami nieco kuleć. Nie wiemy jednak, czy Face ID w najnowszych iPhone’ach będzie działać również w poziomie, jak ma to miejsce w najnowszych modelach iPada Pro.

Jeśli chodzi o wygląd samych urządzeń to ma on się nie zmienić lub zmienić się bardzo kosmetycznie względem zeszłorocznych modeli. Poważniejsze zmiany designu powinny mieć miejsce dopiero w roku 2020, gdy do sprzedaży wejdą iPhone’y z obsługą sieci 5G.

 

iPhone 11 z USB-C?

 

Dziennikarz Bloomberga twierdzi także, że Apple jest w trakcie testowania prototypów swojego smartfona z zaimplementowanym portem USB-C, który może zastąpić złączę Lightning występujące w obecnych modelach od 2012 roku. Nie ma jednak gwarancji, że firma zdecyduje się na tę zmianę.

Dark mode iOS 13

 

Serwis informuje również, iż w nowym systemie iOS 13 pojawi się w końcu wyczekiwany od dawna tryb ciemny. Ma pojawić się w nim również więcej pomniejszych zmian.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online