Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 11 przyniesie sporo zmian? Raport Bloomberga

iPhone 11 przyniesie sporo zmian? Raport Bloomberga

Czyżby tegoroczne iPhone’y posiadały potrójną kamerę, większy zoom optyczny, poprawione Face ID oraz port USB-C? Takie informację dochodzą do nas z serwisu Bloomberg, który donosi nam garść nowych informacji na temat nadchodzących modeli smartfonów ze stajni Apple.

 

Jaki będzie iPhone 11?

 

Jeden z redaktorów Bloomberga, Mark Gurman informuje, że przynajmniej jeden z nadchodzących iPhone’ów może być wyposażony w potrójną kamerę, która na pewno znacząco zwiększy możliwości samego telefonu. Niewykluczone, że potrójny obiektyw trafi do wszystkich trzech urządzeń, nie tylko do następcy iPhone Xs Max, ale również do nowego iPhone Xs oraz iPhone Xr.

 

iPhone 11 – potrójny obiektyw i większy zoom optyczny

 

Z informacji, które udało się zdobyć serwisowi Bloomberg nowy, trzeci obiektyw ma mieć większe pole widzenia, czyli będzie to obiektyw szerokokątny z większym kątem widzenia względem aktualnych, które są zaimplementowane w urządzeniach Apple.

Dzięki temu telefon będzie mógł rejestrować większą ilość informacji, co przełoży się bezpośrednio na zdecydowanie lepszą jakość fotografii, na co wpływ będzie mieć także poprawiony software.

Zoom optyczny także będzie zwiększony niż obecny aktualnie x2.

Żywe zdjęcia mają być także bardziej żywotne, a to za sprawą tego, iż czas ich trwania wydłuży się z trzech sekund do sześciu.

 

Lepszy procesor, poprawione Face ID, wygląd bez zmian

 

W urządzeniach powinien pojawić się nowy procesor A13 Bionic. W najnowszych urządzeniach ma również pojawić się poprawiona wersja Face ID. Na pewno inżynierowie z Cupertino przykładają się, by usprawnić szybkość i niezawodność systemu rozpoznawania twarzy, któremu zdarzało się czasami nieco kuleć. Nie wiemy jednak, czy Face ID w najnowszych iPhone’ach będzie działać również w poziomie, jak ma to miejsce w najnowszych modelach iPada Pro.

Jeśli chodzi o wygląd samych urządzeń to ma on się nie zmienić lub zmienić się bardzo kosmetycznie względem zeszłorocznych modeli. Poważniejsze zmiany designu powinny mieć miejsce dopiero w roku 2020, gdy do sprzedaży wejdą iPhone’y z obsługą sieci 5G.

 

iPhone 11 z USB-C?

 

Dziennikarz Bloomberga twierdzi także, że Apple jest w trakcie testowania prototypów swojego smartfona z zaimplementowanym portem USB-C, który może zastąpić złączę Lightning występujące w obecnych modelach od 2012 roku. Nie ma jednak gwarancji, że firma zdecyduje się na tę zmianę.

Dark mode iOS 13

 

Serwis informuje również, iż w nowym systemie iOS 13 pojawi się w końcu wyczekiwany od dawna tryb ciemny. Ma pojawić się w nim również więcej pomniejszych zmian.


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online