iPhone 11 Pro z wydajniejszą baterią?

iPhone iClinica

Do premiery nowych iPhone’ów coraz bliżej a to oznacza wysyp kolejnych doniesień i raportów na ich temat. Te najnowsze sugerują nam, iż iPhone’y 2019 otrzymają o wiele bardziej wydajną i pojemną baterię. Oznacza to, że tegoroczne smartfony od Apple będą w stanie dłużej wytrzymać na jednym ładowaniu.

 

iPhone 2019

 

Z doniesień, które udostępniło nam DigiTimes cała tegoroczna linia nowych iPhone’ów będzie miała w swoim posiadaniu pojemniejsze akumulatory.

Jeśli mowa o następcy iPhone’a Xr to powinien on otrzymać niewielkie doładowanie mocy, bo z pojemności baterii 2942 mAh wzrośnie ona do okrągłej liczby 3000 mAh.

Jednak, gdy mowa o następach iPhone;ów Xs oraz Xs Max ta różnica ma być zdecydowanie bardziej znaczaca.
Nowy Xs bowiem ma dostać baterię o pojemności 3200 mAh, gdy model zeszłoroczny miał w posiadaniu akumulator o pojemności 2658 mAh. W przypadku Xs Max mówimy także o sporej zmianie, gdyż bateria ma posiadać aż 3500 mAh, podczas gdy zeszłoroczniak na stanie miał baterię o pojemności 3174 mAh.

Co oznaczają te liczby? Na pewno to, że z telefonu będziemy mogli korzystać dłużej na jednym, pełnym ładowaniu. Przy droższych modelach wzrost wydajności akumulatora wzrósł od 10 do 20% względem poprzedników.

Jeżeli same urządzenia będą pobierały podobną ilość mocy, jak w poprzednich modelach, to także sama wydajność i długość pracy na jednej baterii wzrośnie od 10 do 20%. Wydaje się to być całkiem niezłym wynikiem.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online