Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone 11 Pro z wydajniejszą baterią?

iPhone 11 Pro z wydajniejszą baterią?

Do premiery nowych iPhone’ów coraz bliżej a to oznacza wysyp kolejnych doniesień i raportów na ich temat. Te najnowsze sugerują nam, iż iPhone’y 2019 otrzymają o wiele bardziej wydajną i pojemną baterię. Oznacza to, że tegoroczne smartfony od Apple będą w stanie dłużej wytrzymać na jednym ładowaniu.

 

iPhone 2019

 

Z doniesień, które udostępniło nam DigiTimes cała tegoroczna linia nowych iPhone’ów będzie miała w swoim posiadaniu pojemniejsze akumulatory.

Jeśli mowa o następcy iPhone’a Xr to powinien on otrzymać niewielkie doładowanie mocy, bo z pojemności baterii 2942 mAh wzrośnie ona do okrągłej liczby 3000 mAh.

Jednak, gdy mowa o następach iPhone;ów Xs oraz Xs Max ta różnica ma być zdecydowanie bardziej znaczaca.
Nowy Xs bowiem ma dostać baterię o pojemności 3200 mAh, gdy model zeszłoroczny miał w posiadaniu akumulator o pojemności 2658 mAh. W przypadku Xs Max mówimy także o sporej zmianie, gdyż bateria ma posiadać aż 3500 mAh, podczas gdy zeszłoroczniak na stanie miał baterię o pojemności 3174 mAh.

Co oznaczają te liczby? Na pewno to, że z telefonu będziemy mogli korzystać dłużej na jednym, pełnym ładowaniu. Przy droższych modelach wzrost wydajności akumulatora wzrósł od 10 do 20% względem poprzedników.

Jeżeli same urządzenia będą pobierały podobną ilość mocy, jak w poprzednich modelach, to także sama wydajność i długość pracy na jednej baterii wzrośnie od 10 do 20%. Wydaje się to być całkiem niezłym wynikiem.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online