Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 11 Pro z wydajniejszą baterią?

iPhone 11 Pro z wydajniejszą baterią?

Do premiery nowych iPhone’ów coraz bliżej a to oznacza wysyp kolejnych doniesień i raportów na ich temat. Te najnowsze sugerują nam, iż iPhone’y 2019 otrzymają o wiele bardziej wydajną i pojemną baterię. Oznacza to, że tegoroczne smartfony od Apple będą w stanie dłużej wytrzymać na jednym ładowaniu.

 

iPhone 2019

 

Z doniesień, które udostępniło nam DigiTimes cała tegoroczna linia nowych iPhone’ów będzie miała w swoim posiadaniu pojemniejsze akumulatory.

Jeśli mowa o następcy iPhone’a Xr to powinien on otrzymać niewielkie doładowanie mocy, bo z pojemności baterii 2942 mAh wzrośnie ona do okrągłej liczby 3000 mAh.

Jednak, gdy mowa o następach iPhone;ów Xs oraz Xs Max ta różnica ma być zdecydowanie bardziej znaczaca.
Nowy Xs bowiem ma dostać baterię o pojemności 3200 mAh, gdy model zeszłoroczny miał w posiadaniu akumulator o pojemności 2658 mAh. W przypadku Xs Max mówimy także o sporej zmianie, gdyż bateria ma posiadać aż 3500 mAh, podczas gdy zeszłoroczniak na stanie miał baterię o pojemności 3174 mAh.

Co oznaczają te liczby? Na pewno to, że z telefonu będziemy mogli korzystać dłużej na jednym, pełnym ładowaniu. Przy droższych modelach wzrost wydajności akumulatora wzrósł od 10 do 20% względem poprzedników.

Jeżeli same urządzenia będą pobierały podobną ilość mocy, jak w poprzednich modelach, to także sama wydajność i długość pracy na jednej baterii wzrośnie od 10 do 20%. Wydaje się to być całkiem niezłym wynikiem.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online