Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath iPhone 11 Pro z dedykowanym, mniejszym Apple Pencil?

iPhone 11 Pro z dedykowanym, mniejszym Apple Pencil?

Kolejny z producentów etui i innych akcesoriów zaprezentował case, który przeznaczony jest dla zbliżających się wielkimi krokami iPhone’ów. Ta informacja sama w sobie z nóg raczej nie zawala, jednak na zdjęciach można zauważyć bardzo interesujący detal – znajduje się na nim specjalne miejsce przeznaczone na małą wersję Apple Pencil.

 

iPhone 11 Apple Pencil

 

Do owych zdjęć dotarł portal MobileFun. Na fotografiach możemy zobaczyć iPhone’a 11 na którym znajduje się skórzane etui od firmy Olixar. Samo etui niczym się nie wyróżnia, jednak po prawej stronie znajduje się specjalna przestrzeń na Apple Pencil.

Co ciekawe – ewidentnie widać, że nie jest to standardowy rysik Apple, tylko jego pomniejszona wersja.
O tym, że iPhone’y mogą zyskać wsparcie dla Apple Pencil mówi się już od kilku lat, a w tym roku doniesienia te mocno się nasiliły. Jednak ze zdjęć wynika, że Apple Pencil miałby być specjalnie przygotowany do wsparcia iPhone’ów – pojawiłaby się jego mniejsza wersja.

Aktualnie trudno się jednoznacznie potwierdzić, czy rzeczywiście mogłoby do tego dojść. Tym trudniej jest potwierdzić, że Apple przygotowało specjalny, pomniejszony Apple Pencil dla iPhone’ów.

Być może Olixar stworzył podobne koncepty tylko i włącznie, by wzbudzić zainteresowanie i dać odpowiedź na częste plotki na temat Apple Pencil dla iPhone’ów.

Trzeba poczekać do 10 września, wówczas, podczas prezentacji iPhone’ów powinniśmy się wszystkiego dowiedzieć.

 


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online