Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>iPhone 11 Pro z dedykowanym, mniejszym Apple Pencil?

iPhone 11 Pro z dedykowanym, mniejszym Apple Pencil?

Kolejny z producentów etui i innych akcesoriów zaprezentował case, który przeznaczony jest dla zbliżających się wielkimi krokami iPhone’ów. Ta informacja sama w sobie z nóg raczej nie zawala, jednak na zdjęciach można zauważyć bardzo interesujący detal – znajduje się na nim specjalne miejsce przeznaczone na małą wersję Apple Pencil.

 

iPhone 11 Apple Pencil

 

Do owych zdjęć dotarł portal MobileFun. Na fotografiach możemy zobaczyć iPhone’a 11 na którym znajduje się skórzane etui od firmy Olixar. Samo etui niczym się nie wyróżnia, jednak po prawej stronie znajduje się specjalna przestrzeń na Apple Pencil.

Co ciekawe – ewidentnie widać, że nie jest to standardowy rysik Apple, tylko jego pomniejszona wersja.
O tym, że iPhone’y mogą zyskać wsparcie dla Apple Pencil mówi się już od kilku lat, a w tym roku doniesienia te mocno się nasiliły. Jednak ze zdjęć wynika, że Apple Pencil miałby być specjalnie przygotowany do wsparcia iPhone’ów – pojawiłaby się jego mniejsza wersja.

Aktualnie trudno się jednoznacznie potwierdzić, czy rzeczywiście mogłoby do tego dojść. Tym trudniej jest potwierdzić, że Apple przygotowało specjalny, pomniejszony Apple Pencil dla iPhone’ów.

Być może Olixar stworzył podobne koncepty tylko i włącznie, by wzbudzić zainteresowanie i dać odpowiedź na częste plotki na temat Apple Pencil dla iPhone’ów.

Trzeba poczekać do 10 września, wówczas, podczas prezentacji iPhone’ów powinniśmy się wszystkiego dowiedzieć.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online