iPhone 11 Pro z dedykowanym, mniejszym Apple Pencil?

Akcesoria,iPhone iClinica

Kolejny z producentów etui i innych akcesoriów zaprezentował case, który przeznaczony jest dla zbliżających się wielkimi krokami iPhone’ów. Ta informacja sama w sobie z nóg raczej nie zawala, jednak na zdjęciach można zauważyć bardzo interesujący detal – znajduje się na nim specjalne miejsce przeznaczone na małą wersję Apple Pencil.

 

iPhone 11 Apple Pencil

 

Do owych zdjęć dotarł portal MobileFun. Na fotografiach możemy zobaczyć iPhone’a 11 na którym znajduje się skórzane etui od firmy Olixar. Samo etui niczym się nie wyróżnia, jednak po prawej stronie znajduje się specjalna przestrzeń na Apple Pencil.

Co ciekawe – ewidentnie widać, że nie jest to standardowy rysik Apple, tylko jego pomniejszona wersja.
O tym, że iPhone’y mogą zyskać wsparcie dla Apple Pencil mówi się już od kilku lat, a w tym roku doniesienia te mocno się nasiliły. Jednak ze zdjęć wynika, że Apple Pencil miałby być specjalnie przygotowany do wsparcia iPhone’ów – pojawiłaby się jego mniejsza wersja.

Aktualnie trudno się jednoznacznie potwierdzić, czy rzeczywiście mogłoby do tego dojść. Tym trudniej jest potwierdzić, że Apple przygotowało specjalny, pomniejszony Apple Pencil dla iPhone’ów.

Być może Olixar stworzył podobne koncepty tylko i włącznie, by wzbudzić zainteresowanie i dać odpowiedź na częste plotki na temat Apple Pencil dla iPhone’ów.

Trzeba poczekać do 10 września, wówczas, podczas prezentacji iPhone’ów powinniśmy się wszystkiego dowiedzieć.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online