Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 11 podatny na zarysowania? Coraz więcej użytkowników narzeka na problem

iPhone 11 podatny na zarysowania? Coraz więcej użytkowników narzeka na problem

W zasadzie niemal od premiery telefonów iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max ich użytkownicy skarżą się na sporą podatność na rysy, która dotyka ekranów ich urządzeń. Na różnych forach czy blogach wielu posiadaczy narzeka na pojawiające się zarysowania. Warto dodać, że podobne głosy da się usłyszeć w zasadzie każdego roku, ale w tym są one wyjątkowo nasilone.

 

Zarysowania na iPhone 11

 

Wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że iPhone’y, jak i w zasadzie wszystkie samrtfony nie należą raczej do sprzętów pancernych. Naprawdę nietrudno jest je mocno uszkodzić poprzez opuszczenie ich na chodnik, czy jakikolwiek inny wypadek. Ale niemal samoistne pojawianie się rys na ekranie? To może już zaboleć każdego użytkownika – wszak w przypadku iPhone’ów mówimy o naprawdę drogich urządzeniach.

Można zapytać: ale jak to? Przecież iPhone’y 11 miały być zdecydowanie wytrzymalsze od swoich poprzedników. Co najlepsze – w rzeczy samej tak właśnie jest. Z droptestów jasno wynika, że jedenastki są bardziej odporne na przykre konsekwencje po upadkach z wysokości. Jednak okazuje się, że odporność na zarysowania jest znacznie większa. Gdzie tu logika?

Wydaje się, że źródłem problemów jest specjalnie zaprojektowane szkło przez Corning. Nie jest to standardowe Gorilla Glass, które ląduje w lwiej części najnowszych smartfonów. Firma ta naprawdę robi świetne rzeczy, ale nie przeskoczy jednego – idealne szkło nie istnieje. Mamy więc dwie możliwości: posiadać szkło odporne na pęknięcia ale podatne na zarysowania lub szkło na którym rysy się nie pojawią, jednak o wiele bardziej kruche.

 

Tak prezentuje się iPhone 11 po dwóch tygodniach użytkowania:

iphone 11 rysy

 

Problemy z iPhone 11? Pomożemy!

 

W naszym serwisie nie tylko zaradzimy na wszelkie problemy, które mogą dotknąć Twoje iPhone’a 11 oraz inne modele, ale posiadamy także w sprzedaży różnego rodzaju akcesoria do urządzeń firmy Apple. Mamy również specjalne szkła ochronne, które przynajmniej częściowo zredukują ryzyko pojawienia się niechcianych rys na Twoim urządzeniu. Popękany ekran, wyświetlacz pełen zarysowań? Wpadnij do naszego serwisu iClinica, na pewno coś zaradzimy!


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online