iPhone 11 podatny na zarysowania? Coraz więcej użytkowników narzeka na problem

Bez kategorii,iPhone iClinica

W zasadzie niemal od premiery telefonów iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max ich użytkownicy skarżą się na sporą podatność na rysy, która dotyka ekranów ich urządzeń. Na różnych forach czy blogach wielu posiadaczy narzeka na pojawiające się zarysowania. Warto dodać, że podobne głosy da się usłyszeć w zasadzie każdego roku, ale w tym są one wyjątkowo nasilone.

 

Zarysowania na iPhone 11

 

Wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że iPhone’y, jak i w zasadzie wszystkie samrtfony nie należą raczej do sprzętów pancernych. Naprawdę nietrudno jest je mocno uszkodzić poprzez opuszczenie ich na chodnik, czy jakikolwiek inny wypadek. Ale niemal samoistne pojawianie się rys na ekranie? To może już zaboleć każdego użytkownika – wszak w przypadku iPhone’ów mówimy o naprawdę drogich urządzeniach.

Można zapytać: ale jak to? Przecież iPhone’y 11 miały być zdecydowanie wytrzymalsze od swoich poprzedników. Co najlepsze – w rzeczy samej tak właśnie jest. Z droptestów jasno wynika, że jedenastki są bardziej odporne na przykre konsekwencje po upadkach z wysokości. Jednak okazuje się, że odporność na zarysowania jest znacznie większa. Gdzie tu logika?

Wydaje się, że źródłem problemów jest specjalnie zaprojektowane szkło przez Corning. Nie jest to standardowe Gorilla Glass, które ląduje w lwiej części najnowszych smartfonów. Firma ta naprawdę robi świetne rzeczy, ale nie przeskoczy jednego – idealne szkło nie istnieje. Mamy więc dwie możliwości: posiadać szkło odporne na pęknięcia ale podatne na zarysowania lub szkło na którym rysy się nie pojawią, jednak o wiele bardziej kruche.

 

Tak prezentuje się iPhone 11 po dwóch tygodniach użytkowania:

iphone 11 rysy

 

Problemy z iPhone 11? Pomożemy!

 

W naszym serwisie nie tylko zaradzimy na wszelkie problemy, które mogą dotknąć Twoje iPhone’a 11 oraz inne modele, ale posiadamy także w sprzedaży różnego rodzaju akcesoria do urządzeń firmy Apple. Mamy również specjalne szkła ochronne, które przynajmniej częściowo zredukują ryzyko pojawienia się niechcianych rys na Twoim urządzeniu. Popękany ekran, wyświetlacz pełen zarysowań? Wpadnij do naszego serwisu iClinica, na pewno coś zaradzimy!

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online