Blog
iClinicaPath BlogPath iPadPath iPad Pro również otrzyma ekran mini-LED?

iPad Pro również otrzyma ekran mini-LED?

Ming-Chi Kuo w wysokiej formie – dostarcza on kolejne doniesienia na temat sprzętów Apple. Tym razem na tapet wziął iPada Pro. Mniejsze urządzenie z tej serii, czyli iPad Pro z ekranem o przekątnej 11 cali ma w przyszłym roku otrzymać ekran mini-LED Liquid Retina XDR, który znajduje się już w najnowszym iPadzie Pro z ekranem 12,9 cala.

 

iPad Pro 2022

 

Ming-Chi Kuo w swoim najnowszym raporcie, że w roku 2022 wyświetlacz wyląduje nie tylko w MacBookach Air. Znajdzie się on także w mniejszym iPadzie Pro z ekranem o przekątnej 11 cali.

W kwietniu tego roku Apple zaprezentowało najnowszą generację iPadów Pro, które napędza układ M1. Mniejszy model otrzymał ekran LCD z LEDowymi podświetleniami, a większy dostał ekran mini-LED.

Wyświetlacz wykonany w tej technologii zbiera naprawdę bardzo dobre recenzje i jest sporym skokiem jakościowym względem leciwej już technologii LCD. Zdaniem Ming-Chi Kuo mini-LED wyląduje w przyszłym roku w mniejszych iPadach Pro.

Do tych informacji co nieco od siebie dorzuca także Mark Gurman z serwisu Bloomberg. Uważa on, że w przyszłym roku iPady Pro otrzymają szklaną obudowę, która pozwoli na ładowanie indukcyjne.

Jeśli chodzi o premierę to powinniśmy się jej spodziewać w pierwszej połowie 2022 roku.

Ekrany mini-LED w tym roku pojawią się jeszcze w MacBookach Pro, które na rynku powinny pojawić się jesienią.


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online