Blog
iClinica>Blog>iPad>iPad Pro również otrzyma ekran mini-LED?

iPad Pro również otrzyma ekran mini-LED?

Ming-Chi Kuo w wysokiej formie – dostarcza on kolejne doniesienia na temat sprzętów Apple. Tym razem na tapet wziął iPada Pro. Mniejsze urządzenie z tej serii, czyli iPad Pro z ekranem o przekątnej 11 cali ma w przyszłym roku otrzymać ekran mini-LED Liquid Retina XDR, który znajduje się już w najnowszym iPadzie Pro z ekranem 12,9 cala.

 

iPad Pro 2022

 

Ming-Chi Kuo w swoim najnowszym raporcie, że w roku 2022 wyświetlacz wyląduje nie tylko w MacBookach Air. Znajdzie się on także w mniejszym iPadzie Pro z ekranem o przekątnej 11 cali.

W kwietniu tego roku Apple zaprezentowało najnowszą generację iPadów Pro, które napędza układ M1. Mniejszy model otrzymał ekran LCD z LEDowymi podświetleniami, a większy dostał ekran mini-LED.

Wyświetlacz wykonany w tej technologii zbiera naprawdę bardzo dobre recenzje i jest sporym skokiem jakościowym względem leciwej już technologii LCD. Zdaniem Ming-Chi Kuo mini-LED wyląduje w przyszłym roku w mniejszych iPadach Pro.

Do tych informacji co nieco od siebie dorzuca także Mark Gurman z serwisu Bloomberg. Uważa on, że w przyszłym roku iPady Pro otrzymają szklaną obudowę, która pozwoli na ładowanie indukcyjne.

Jeśli chodzi o premierę to powinniśmy się jej spodziewać w pierwszej połowie 2022 roku.

Ekrany mini-LED w tym roku pojawią się jeszcze w MacBookach Pro, które na rynku powinny pojawić się jesienią.


Podobne artykuły
Apple Pencil 2
Apple Pencil – 2 generacja
– Kto chce rysik? Musisz go wyciągać, odkładać, możesz go zgubić. Ble! Nikt nie chce rysika – powiedział Steve Jobs podczas pamiętnej prezentacji pierwszej generacji iPhone’a. Następcy założyciela Apple najwyraźniej nie podzielali tego punktu widzenia. Już w 2015 roku, czyli po upływie kilku lat od przytoczonego wystąpienia w ofercie amerykańskiej firmy pojawił się Apple Pencil. … Czytaj dalej Apple Pencil – 2 generacja
Path
Myszka do iPada
Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Gdy oczekujesz kompaktowej konstrukcji i wszechstronności, sięgasz po urządzenia mobilne. Z kolei jeśli w danym momencie potrzebujesz precyzji i bardziej zaawansowanych funkcji, niezastąpiony okaże się komputer. Każdy rodzaj sprzętu ma swoje wady oraz zalety. Należy zatem dysponować nim w zależności od okoliczności. Istnieją jednak sposoby, aby połączyć atuty urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Taki efekt może … Czytaj dalej Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Path
iPad nie chce się włączyć
iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Czasem słyszy się, że problemy z zacinaniem się sprzętu nie dotyczą środowiska Apple. To nie do końca prawda. „Jabłka” faktycznie charakteryzują się wyjątkową niezawodnością, ale nawet im zdarzają się chwile słabości. Tak bywa w przypadku urządzeń zaliczających się do wszystkich kategorii produktowych. Problemy techniczne mogą zatem wystąpić również w przypadku tytułowych iPadów. Gdy tablet nagle … Czytaj dalej iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online