iPad Pro 2018 już tuż, tuż!

iPad iClinica

Premiera zaplanowana jest na czerwiec. Nowy tablet Apple to od dawna bardzo oczekiwany produkt od amerykańskiego giganta. Jak na razie mamy więcej spekulacji, domniemań i oczekiwań niż odpowiedzi na najprostsze pytania. Co się zmieni w dotychczasowym wyglądzie, czy zapowiadane FaceID zostanie zaimplementowane w tym sprzęcie, od kiedy znajdziemy je na sklepowych półkach?

Przecieki niewiele mają wspólnego z ostateczną wersją, jednakże uchylają małego rąbka tajemnicy. Analitycy z Rosenblatt Securities mówią, że powinniśmy oczekiwać go w drugim kwartale 2018r. Jeśli w rzeczywistości tak będzie to najprawdopodobniej zostanie on zaprezentowany podczas Worldwide Developers Conference (WWDC). Konferencja ta ma odbyć się w dniach 4-8 czerwca 2018 w Kalifornii, skąd wywodzi się firma. Jun Zhang zapowiada, iż nowa wersja iPad Pro będzie posiadała węższe ramki, FaceID, a przycisk HOME zostanie usunięty, jak to zrobiono w 10 generacji iPhone’a, czyli iPhone’ie X.

Spekuluje się o dwóch rozmiarach iPad’a 10.9” oraz 12.9”. Najprawdopodobniej wyświetlacz OLED nie będzie montowany w tym modelu, ze względu na zbyt duże koszty i ograniczenia technologiczne. Jeśli chodzi o „bebechy” nowego iPada to mówią się, że zamontowane w nich będą procesory A11X Bionic z wysokowydajnymi rdzeniami Mansoon oraz energooszczędnymi rdzeniami Mistral.

Jak do tej pory nawet przybliżone ceny nie są znane, mogą one przewyższyć ceny premierowe aktualnych modeli.

Wyczekujemy momentu premiery, a Wy? Jeśli masz problem ze swoim starszym modelem iPada, zapraszamy! Na pewno Ci pomożemy!

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online