Blog
iClinica Path Blog Path iPad Path iPad Pro 2018 już tuż, tuż!

iPad Pro 2018 już tuż, tuż!

Premiera zaplanowana jest na czerwiec. Nowy tablet Apple to od dawna bardzo oczekiwany produkt od amerykańskiego giganta. Jak na razie mamy więcej spekulacji, domniemań i oczekiwań niż odpowiedzi na najprostsze pytania. Co się zmieni w dotychczasowym wyglądzie, czy zapowiadane FaceID zostanie zaimplementowane w tym sprzęcie, od kiedy znajdziemy je na sklepowych półkach?

Przecieki niewiele mają wspólnego z ostateczną wersją, jednakże uchylają małego rąbka tajemnicy. Analitycy z Rosenblatt Securities mówią, że powinniśmy oczekiwać go w drugim kwartale 2018r. Jeśli w rzeczywistości tak będzie to najprawdopodobniej zostanie on zaprezentowany podczas Worldwide Developers Conference (WWDC). Konferencja ta ma odbyć się w dniach 4-8 czerwca 2018 w Kalifornii, skąd wywodzi się firma. Jun Zhang zapowiada, iż nowa wersja iPad Pro będzie posiadała węższe ramki, FaceID, a przycisk HOME zostanie usunięty, jak to zrobiono w 10 generacji iPhone’a, czyli iPhone’ie X.

Spekuluje się o dwóch rozmiarach iPad’a 10.9” oraz 12.9”. Najprawdopodobniej wyświetlacz OLED nie będzie montowany w tym modelu, ze względu na zbyt duże koszty i ograniczenia technologiczne. Jeśli chodzi o „bebechy” nowego iPada to mówią się, że zamontowane w nich będą procesory A11X Bionic z wysokowydajnymi rdzeniami Mansoon oraz energooszczędnymi rdzeniami Mistral.

Jak do tej pory nawet przybliżone ceny nie są znane, mogą one przewyższyć ceny premierowe aktualnych modeli.

Wyczekujemy momentu premiery, a Wy? Jeśli masz problem ze swoim starszym modelem iPada, zapraszamy! Na pewno Ci pomożemy!


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online