Zaznacz stronę

Premiera zaplanowana jest na czerwiec. Nowy tablet Apple to od dawna bardzo oczekiwany produkt od amerykańskiego giganta. Jak na razie mamy więcej spekulacji, domniemań i oczekiwań niż odpowiedzi na najprostsze pytania. Co się zmieni w dotychczasowym wyglądzie, czy zapowiadane FaceID zostanie zaimplementowane w tym sprzęcie, od kiedy znajdziemy je na sklepowych półkach?

Przecieki niewiele mają wspólnego z ostateczną wersją, jednakże uchylają małego rąbka tajemnicy. Analitycy z Rosenblatt Securities mówią, że powinniśmy oczekiwać go w drugim kwartale 2018r. Jeśli w rzeczywistości tak będzie to najprawdopodobniej zostanie on zaprezentowany podczas Worldwide Developers Conference (WWDC). Konferencja ta ma odbyć się w dniach 4-8 czerwca 2018 w Kalifornii, skąd wywodzi się firma. Jun Zhang zapowiada, iż nowa wersja iPad Pro będzie posiadała węższe ramki, FaceID, a przycisk HOME zostanie usunięty, jak to zrobiono w 10 generacji iPhone’a, czyli iPhone’ie X.

Spekuluje się o dwóch rozmiarach iPad’a 10.9” oraz 12.9”. Najprawdopodobniej wyświetlacz OLED nie będzie montowany w tym modelu, ze względu na zbyt duże koszty i ograniczenia technologiczne. Jeśli chodzi o „bebechy” nowego iPada to mówią się, że zamontowane w nich będą procesory A11X Bionic z wysokowydajnymi rdzeniami Mansoon oraz energooszczędnymi rdzeniami Mistral.

Jak do tej pory nawet przybliżone ceny nie są znane, mogą one przewyższyć ceny premierowe aktualnych modeli.

Wyczekujemy momentu premiery, a Wy? Jeśli masz problem ze swoim starszym modelem iPada, zapraszamy! Na pewno Ci pomożemy!