Blog
iClinicaPath BlogPath iPadPath iPad Pro 2018 już tuż, tuż!

iPad Pro 2018 już tuż, tuż!

Premiera zaplanowana jest na czerwiec. Nowy tablet Apple to od dawna bardzo oczekiwany produkt od amerykańskiego giganta. Jak na razie mamy więcej spekulacji, domniemań i oczekiwań niż odpowiedzi na najprostsze pytania. Co się zmieni w dotychczasowym wyglądzie, czy zapowiadane FaceID zostanie zaimplementowane w tym sprzęcie, od kiedy znajdziemy je na sklepowych półkach?

Przecieki niewiele mają wspólnego z ostateczną wersją, jednakże uchylają małego rąbka tajemnicy. Analitycy z Rosenblatt Securities mówią, że powinniśmy oczekiwać go w drugim kwartale 2018r. Jeśli w rzeczywistości tak będzie to najprawdopodobniej zostanie on zaprezentowany podczas Worldwide Developers Conference (WWDC). Konferencja ta ma odbyć się w dniach 4-8 czerwca 2018 w Kalifornii, skąd wywodzi się firma. Jun Zhang zapowiada, iż nowa wersja iPad Pro będzie posiadała węższe ramki, FaceID, a przycisk HOME zostanie usunięty, jak to zrobiono w 10 generacji iPhone’a, czyli iPhone’ie X.

Spekuluje się o dwóch rozmiarach iPad’a 10.9” oraz 12.9”. Najprawdopodobniej wyświetlacz OLED nie będzie montowany w tym modelu, ze względu na zbyt duże koszty i ograniczenia technologiczne. Jeśli chodzi o „bebechy” nowego iPada to mówią się, że zamontowane w nich będą procesory A11X Bionic z wysokowydajnymi rdzeniami Mansoon oraz energooszczędnymi rdzeniami Mistral.

Jak do tej pory nawet przybliżone ceny nie są znane, mogą one przewyższyć ceny premierowe aktualnych modeli.

Wyczekujemy momentu premiery, a Wy? Jeśli masz problem ze swoim starszym modelem iPada, zapraszamy! Na pewno Ci pomożemy!


Podobne artykuły
Jak chronić ipada przed wirusami
Jak chronić iPada przed wirusami?
Choć tablety cieszą się mniejszym zainteresowaniem niż komputery i smartfony, ich walory niezmiennie przemawiają do niemałego grona wiernych fanów. Połączenie mobilności z dużym ekranem doskonale zdaje egzamin w pracy, nauce i rozrywce. Spośród wszystkich modeli dostępnych na rynkach najchętniej kupowany jest iPad w różnych odsłonach. Apple od lat niepodzielnie króluje w rankingach sprzedaży tabletów. Mocna … Czytaj dalej Jak chronić iPada przed wirusami?
Path
Apple Pencil 2
Apple Pencil – 2 generacja
– Kto chce rysik? Musisz go wyciągać, odkładać, możesz go zgubić. Ble! Nikt nie chce rysika – powiedział Steve Jobs podczas pamiętnej prezentacji pierwszej generacji iPhone’a. Następcy założyciela Apple najwyraźniej nie podzielali tego punktu widzenia. Już w 2015 roku, czyli po upływie kilku lat od przytoczonego wystąpienia w ofercie amerykańskiej firmy pojawił się Apple Pencil. … Czytaj dalej Apple Pencil – 2 generacja
Path
Myszka do iPada
Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Gdy oczekujesz kompaktowej konstrukcji i wszechstronności, sięgasz po urządzenia mobilne. Z kolei jeśli w danym momencie potrzebujesz precyzji i bardziej zaawansowanych funkcji, niezastąpiony okaże się komputer. Każdy rodzaj sprzętu ma swoje wady oraz zalety. Należy zatem dysponować nim w zależności od okoliczności. Istnieją jednak sposoby, aby połączyć atuty urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Taki efekt może … Czytaj dalej Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online