iPad mini 6 pojawi się na rynku w drugiej połowie roku?

iPad iClinica

Ming-Chi Kuo też bywa omylny i nie trafił z prognozą, co do premiery iPada mini 6, który na rynku miał zawitać w pierwszej połowie roku. Jednak nie powinno tam przyjść długo czekać i z raportu analityka możemy się dowiedzieć, że w drugiej połowie tego roku urządzenie pojawi się na rynku.

 

iPad mini 6

 

Co do daty premiery to za wiele nie wiemy, natomiast urządzenie powinno pojawić się na rynku jesienią, gdzieś między wrześniem, a listopadem.

Jeśli chodzi o samego iPada mini 6 to jego ekran ma być nieco większy niż u poprzednika. Będzie to przekątna 8,4 cala zamiast 7,9. Wielkość samego iPada nie ulegnie zmianie, a większy ekran uda się umieścić, dzięki zastosowaniu cieńszych ramek.

Wychodzi na to, że to w zasadzie będą wszystkie zmiany, które dotkaną nowego, małego tabletu od Apple. Port Lightning oraz przycisk Home z Touch ID nadal pozostaną w urządzeniu, a większe zmiany mają nadejść dopiero przy kolejnej generacji sprzętu.

 

iPad mini-LED?

 

Wiemy o tym, że aktualnie Apple sięga po ekran Liquid Retina XDRm czyli wyświetlacz mini-LED, który ląduje w najnowszych iPadach Pro. Jednak podobna rzecz nie wydarzy się w kontekście iPada mini. Chodzą słuchy, że na implementacje nowego ekranu, Apple zdecyduje się dopiero przy siódmej generacji iPada mini.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online