iPad mini 6 pojawi się na rynku w drugiej połowie roku?

iPad iClinica

Ming-Chi Kuo też bywa omylny i nie trafił z prognozą, co do premiery iPada mini 6, który na rynku miał zawitać w pierwszej połowie roku. Jednak nie powinno tam przyjść długo czekać i z raportu analityka możemy się dowiedzieć, że w drugiej połowie tego roku urządzenie pojawi się na rynku.

 

iPad mini 6

 

Co do daty premiery to za wiele nie wiemy, natomiast urządzenie powinno pojawić się na rynku jesienią, gdzieś między wrześniem, a listopadem.

Jeśli chodzi o samego iPada mini 6 to jego ekran ma być nieco większy niż u poprzednika. Będzie to przekątna 8,4 cala zamiast 7,9. Wielkość samego iPada nie ulegnie zmianie, a większy ekran uda się umieścić, dzięki zastosowaniu cieńszych ramek.

Wychodzi na to, że to w zasadzie będą wszystkie zmiany, które dotkaną nowego, małego tabletu od Apple. Port Lightning oraz przycisk Home z Touch ID nadal pozostaną w urządzeniu, a większe zmiany mają nadejść dopiero przy kolejnej generacji sprzętu.

 

iPad mini-LED?

 

Wiemy o tym, że aktualnie Apple sięga po ekran Liquid Retina XDRm czyli wyświetlacz mini-LED, który ląduje w najnowszych iPadach Pro. Jednak podobna rzecz nie wydarzy się w kontekście iPada mini. Chodzą słuchy, że na implementacje nowego ekranu, Apple zdecyduje się dopiero przy siódmej generacji iPada mini.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online