Blog
iClinica>Blog>iPad>iPad mini 6 pojawi się na rynku w drugiej połowie roku?

iPad mini 6 pojawi się na rynku w drugiej połowie roku?

Ming-Chi Kuo też bywa omylny i nie trafił z prognozą, co do premiery iPada mini 6, który na rynku miał zawitać w pierwszej połowie roku. Jednak nie powinno tam przyjść długo czekać i z raportu analityka możemy się dowiedzieć, że w drugiej połowie tego roku urządzenie pojawi się na rynku.

 

iPad mini 6

 

Co do daty premiery to za wiele nie wiemy, natomiast urządzenie powinno pojawić się na rynku jesienią, gdzieś między wrześniem, a listopadem.

Jeśli chodzi o samego iPada mini 6 to jego ekran ma być nieco większy niż u poprzednika. Będzie to przekątna 8,4 cala zamiast 7,9. Wielkość samego iPada nie ulegnie zmianie, a większy ekran uda się umieścić, dzięki zastosowaniu cieńszych ramek.

Wychodzi na to, że to w zasadzie będą wszystkie zmiany, które dotkaną nowego, małego tabletu od Apple. Port Lightning oraz przycisk Home z Touch ID nadal pozostaną w urządzeniu, a większe zmiany mają nadejść dopiero przy kolejnej generacji sprzętu.

 

iPad mini-LED?

 

Wiemy o tym, że aktualnie Apple sięga po ekran Liquid Retina XDRm czyli wyświetlacz mini-LED, który ląduje w najnowszych iPadach Pro. Jednak podobna rzecz nie wydarzy się w kontekście iPada mini. Chodzą słuchy, że na implementacje nowego ekranu, Apple zdecyduje się dopiero przy siódmej generacji iPada mini.


Podobne artykuły
Apple Pencil 2
Apple Pencil – 2 generacja
– Kto chce rysik? Musisz go wyciągać, odkładać, możesz go zgubić. Ble! Nikt nie chce rysika – powiedział Steve Jobs podczas pamiętnej prezentacji pierwszej generacji iPhone’a. Następcy założyciela Apple najwyraźniej nie podzielali tego punktu widzenia. Już w 2015 roku, czyli po upływie kilku lat od przytoczonego wystąpienia w ofercie amerykańskiej firmy pojawił się Apple Pencil. … Czytaj dalej Apple Pencil – 2 generacja
Path
Myszka do iPada
Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Gdy oczekujesz kompaktowej konstrukcji i wszechstronności, sięgasz po urządzenia mobilne. Z kolei jeśli w danym momencie potrzebujesz precyzji i bardziej zaawansowanych funkcji, niezastąpiony okaże się komputer. Każdy rodzaj sprzętu ma swoje wady oraz zalety. Należy zatem dysponować nim w zależności od okoliczności. Istnieją jednak sposoby, aby połączyć atuty urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Taki efekt może … Czytaj dalej Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Path
iPad nie chce się włączyć
iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Czasem słyszy się, że problemy z zacinaniem się sprzętu nie dotyczą środowiska Apple. To nie do końca prawda. „Jabłka” faktycznie charakteryzują się wyjątkową niezawodnością, ale nawet im zdarzają się chwile słabości. Tak bywa w przypadku urządzeń zaliczających się do wszystkich kategorii produktowych. Problemy techniczne mogą zatem wystąpić również w przypadku tytułowych iPadów. Gdy tablet nagle … Czytaj dalej iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online