Blog
iClinicaPath BlogPath iPadPath iPad mini 6 pojawi się na rynku w drugiej połowie roku?

iPad mini 6 pojawi się na rynku w drugiej połowie roku?

Ming-Chi Kuo też bywa omylny i nie trafił z prognozą, co do premiery iPada mini 6, który na rynku miał zawitać w pierwszej połowie roku. Jednak nie powinno tam przyjść długo czekać i z raportu analityka możemy się dowiedzieć, że w drugiej połowie tego roku urządzenie pojawi się na rynku.

 

iPad mini 6

 

Co do daty premiery to za wiele nie wiemy, natomiast urządzenie powinno pojawić się na rynku jesienią, gdzieś między wrześniem, a listopadem.

Jeśli chodzi o samego iPada mini 6 to jego ekran ma być nieco większy niż u poprzednika. Będzie to przekątna 8,4 cala zamiast 7,9. Wielkość samego iPada nie ulegnie zmianie, a większy ekran uda się umieścić, dzięki zastosowaniu cieńszych ramek.

Wychodzi na to, że to w zasadzie będą wszystkie zmiany, które dotkaną nowego, małego tabletu od Apple. Port Lightning oraz przycisk Home z Touch ID nadal pozostaną w urządzeniu, a większe zmiany mają nadejść dopiero przy kolejnej generacji sprzętu.

 

iPad mini-LED?

 

Wiemy o tym, że aktualnie Apple sięga po ekran Liquid Retina XDRm czyli wyświetlacz mini-LED, który ląduje w najnowszych iPadach Pro. Jednak podobna rzecz nie wydarzy się w kontekście iPada mini. Chodzą słuchy, że na implementacje nowego ekranu, Apple zdecyduje się dopiero przy siódmej generacji iPada mini.


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online