Blog
iClinicaPath BlogPath iPadPath iPad mini 5 oraz nowy iPad jeszcze w pierwszej połowie 2019 roku?

iPad mini 5 oraz nowy iPad jeszcze w pierwszej połowie 2019 roku?

Dochodzą do nas kolejne doniesienia o nadchodzących urządzeniach ze stajni Apple. Ponownie pochodzą one od dostawców powiązanych z łańcuchem dostaw giganta z Cupertino. Tym razem od tych produkujących panele dotykowe. Z tych informacji wynika, że Apple wkrótce zaprezentuje iPada mini 5 oraz „budżetowego” iPada.

 

Nowy iPad Mini 5 oraz iPad

 

Doniesienia o produkowanych iPadach pochodzą od producentów paneli dotykowych firmy Apple. Są to firmy: GIS – General Interface Solution, TPK Holding oraz Digitimes. Sugerują oni, iż już wkrótce światło dzienne ujrzą dwa zupełnie nowe modele iPadów.

Jest to potwierdzenie grudniowych doniesień, które mówiły, iż w pierwszej połowie 2019 roku możemy ujrzeć właśnie te dwa urządzenia.

Póki co nasza wiedza na temat nadchodzących iPadów jest bardzo ograniczona. Możemy spodziewać się jednak sporego skoku, jeśli chodzi o „bebechy” obu urządzeń. Aktualna generacja iPada mini, czyli iPad Mini 4 jest wyposażona w procesor Apple A8, który powstał w 2015 roku. Wyświetlacz i design także powinny ulec odświeżeniu i prawdopodobnie będą one wzorowane na obecnym iPadzie Pro.

Na temat „budżetowego iPada” także wiemy niewiele. Ma on być dostępny w dwóch wariantach, jeśli chodzi o jego rozmiary – jeden z nich będzie miał przekątną ekranu równą 10 cali. Ma on by także atrakcyjny cenowo, co ma przełożyć się na większe zainteresowanie urządzeniem, gdyż rynek tabletów ulega ciągłemu pomniejszeniu.

Tańsza wersja z ekranu z wyglądem iPada Pro z zeszłego roku plus mocne podzespoły powinny rzeczywiście przełożyć się na większe zainteresowanie sprzętem. Ale czy tak będzie – to pokaże czas.

 


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online