Blog
iClinica>Blog>iPad>iPad mini 5 oraz nowy iPad jeszcze w pierwszej połowie 2019 roku?

iPad mini 5 oraz nowy iPad jeszcze w pierwszej połowie 2019 roku?

Dochodzą do nas kolejne doniesienia o nadchodzących urządzeniach ze stajni Apple. Ponownie pochodzą one od dostawców powiązanych z łańcuchem dostaw giganta z Cupertino. Tym razem od tych produkujących panele dotykowe. Z tych informacji wynika, że Apple wkrótce zaprezentuje iPada mini 5 oraz „budżetowego” iPada.

 

Nowy iPad Mini 5 oraz iPad

 

Doniesienia o produkowanych iPadach pochodzą od producentów paneli dotykowych firmy Apple. Są to firmy: GIS – General Interface Solution, TPK Holding oraz Digitimes. Sugerują oni, iż już wkrótce światło dzienne ujrzą dwa zupełnie nowe modele iPadów.

Jest to potwierdzenie grudniowych doniesień, które mówiły, iż w pierwszej połowie 2019 roku możemy ujrzeć właśnie te dwa urządzenia.

Póki co nasza wiedza na temat nadchodzących iPadów jest bardzo ograniczona. Możemy spodziewać się jednak sporego skoku, jeśli chodzi o „bebechy” obu urządzeń. Aktualna generacja iPada mini, czyli iPad Mini 4 jest wyposażona w procesor Apple A8, który powstał w 2015 roku. Wyświetlacz i design także powinny ulec odświeżeniu i prawdopodobnie będą one wzorowane na obecnym iPadzie Pro.

Na temat „budżetowego iPada” także wiemy niewiele. Ma on być dostępny w dwóch wariantach, jeśli chodzi o jego rozmiary – jeden z nich będzie miał przekątną ekranu równą 10 cali. Ma on by także atrakcyjny cenowo, co ma przełożyć się na większe zainteresowanie urządzeniem, gdyż rynek tabletów ulega ciągłemu pomniejszeniu.

Tańsza wersja z ekranu z wyglądem iPada Pro z zeszłego roku plus mocne podzespoły powinny rzeczywiście przełożyć się na większe zainteresowanie sprzętem. Ale czy tak będzie – to pokaże czas.

 


Podobne artykuły
Apple Pencil 2
Apple Pencil – 2 generacja
– Kto chce rysik? Musisz go wyciągać, odkładać, możesz go zgubić. Ble! Nikt nie chce rysika – powiedział Steve Jobs podczas pamiętnej prezentacji pierwszej generacji iPhone’a. Następcy założyciela Apple najwyraźniej nie podzielali tego punktu widzenia. Już w 2015 roku, czyli po upływie kilku lat od przytoczonego wystąpienia w ofercie amerykańskiej firmy pojawił się Apple Pencil. … Czytaj dalej Apple Pencil – 2 generacja
Path
Myszka do iPada
Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Gdy oczekujesz kompaktowej konstrukcji i wszechstronności, sięgasz po urządzenia mobilne. Z kolei jeśli w danym momencie potrzebujesz precyzji i bardziej zaawansowanych funkcji, niezastąpiony okaże się komputer. Każdy rodzaj sprzętu ma swoje wady oraz zalety. Należy zatem dysponować nim w zależności od okoliczności. Istnieją jednak sposoby, aby połączyć atuty urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Taki efekt może … Czytaj dalej Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Path
iPad nie chce się włączyć
iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Czasem słyszy się, że problemy z zacinaniem się sprzętu nie dotyczą środowiska Apple. To nie do końca prawda. „Jabłka” faktycznie charakteryzują się wyjątkową niezawodnością, ale nawet im zdarzają się chwile słabości. Tak bywa w przypadku urządzeń zaliczających się do wszystkich kategorii produktowych. Problemy techniczne mogą zatem wystąpić również w przypadku tytułowych iPadów. Gdy tablet nagle … Czytaj dalej iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online