iPad mini 5 oraz nowy iPad jeszcze w pierwszej połowie 2019 roku?

iPad iClinica

Dochodzą do nas kolejne doniesienia o nadchodzących urządzeniach ze stajni Apple. Ponownie pochodzą one od dostawców powiązanych z łańcuchem dostaw giganta z Cupertino. Tym razem od tych produkujących panele dotykowe. Z tych informacji wynika, że Apple wkrótce zaprezentuje iPada mini 5 oraz „budżetowego” iPada.

 

Nowy iPad Mini 5 oraz iPad

 

Doniesienia o produkowanych iPadach pochodzą od producentów paneli dotykowych firmy Apple. Są to firmy: GIS – General Interface Solution, TPK Holding oraz Digitimes. Sugerują oni, iż już wkrótce światło dzienne ujrzą dwa zupełnie nowe modele iPadów.

Jest to potwierdzenie grudniowych doniesień, które mówiły, iż w pierwszej połowie 2019 roku możemy ujrzeć właśnie te dwa urządzenia.

Póki co nasza wiedza na temat nadchodzących iPadów jest bardzo ograniczona. Możemy spodziewać się jednak sporego skoku, jeśli chodzi o „bebechy” obu urządzeń. Aktualna generacja iPada mini, czyli iPad Mini 4 jest wyposażona w procesor Apple A8, który powstał w 2015 roku. Wyświetlacz i design także powinny ulec odświeżeniu i prawdopodobnie będą one wzorowane na obecnym iPadzie Pro.

Na temat „budżetowego iPada” także wiemy niewiele. Ma on być dostępny w dwóch wariantach, jeśli chodzi o jego rozmiary – jeden z nich będzie miał przekątną ekranu równą 10 cali. Ma on by także atrakcyjny cenowo, co ma przełożyć się na większe zainteresowanie urządzeniem, gdyż rynek tabletów ulega ciągłemu pomniejszeniu.

Tańsza wersja z ekranu z wyglądem iPada Pro z zeszłego roku plus mocne podzespoły powinny rzeczywiście przełożyć się na większe zainteresowanie sprzętem. Ale czy tak będzie – to pokaże czas.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online