Blog
iClinicaPath BlogPath iPadPath iPad mini 5, nowy iPad 9,7”oraz odświeżony iPod Touch w drodze?

iPad mini 5, nowy iPad 9,7”oraz odświeżony iPod Touch w drodze?

O tym, że niebawem powinniśmy ujrzeć nowe modele tańszych iPadów, iPada mini 5 słyszymy już od dłuższego czasu. Do listy nadchodzących iPadów dopisaliśmy także ostatnio odświeżonego iPoda touch, który powinien powrócić na rynek. Odwołania do sprzętów znalazły się także w kodzie pierwszej bety systemu iOS 12.2.

 

Nadchodzą nowe iPady i iPod Touch

 

Fakt, że powinniśmy spodziewać się niebawem nowych, „budżetowych” wersji iPadów potwierdziło w zasadzie samo Apple. Zrobili to za sprawą złożonego wniosku do Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej o nadanie numerów dla zbliżających się modeli. Są to: A2123, A2124, A2126, A2153, A2154, A2133 oraz A2152. Jest to proces, który jest prawnie wymagany, by urządzenia elektroniczne z szyfrowaniem danych mogły trafić do sprzedaży w państwach należących do EUG.

Innym potwierdzeniem, że Apple ma w planach wydanie wyżej wspomnianych urządzeń są odniesienia do nich, które zostały odnalezione w kodzie bety systemu iOS 12.2. Odkrył to developer Steven Troughton-Smith. Dane znalezione w systemie nie pasują do żadnego z aktualnych modeli, więc można wyciągnąć z tego wniosek, iż dotyczą modeli, które dopiero nadejdą.

Podobnie jest z iPodem Touch, w kodzie iOS 12.2 również odnalazły się odniesienia do tego urządzenia.

Developer donosi, że w kodzie są informacje o dwóch iPadach oraz dwóch iPadach mini ( po jednym w wersji WiFi i WiFi+Cellular). Urządzenia pozbawione będą Face ID, co tylko potwierdza już wcześniejsze doniesienia.

Podobnie sprawa ma się z iPodem Touch, ma on nie posiadać również identyfikacji biometrycznej – nie będzie ani Touch ID, ani Face ID.

 


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online