Blog
iClinica>Blog>iPad>iPad mini 5, nowy iPad 9,7”oraz odświeżony iPod Touch w drodze?

iPad mini 5, nowy iPad 9,7”oraz odświeżony iPod Touch w drodze?

O tym, że niebawem powinniśmy ujrzeć nowe modele tańszych iPadów, iPada mini 5 słyszymy już od dłuższego czasu. Do listy nadchodzących iPadów dopisaliśmy także ostatnio odświeżonego iPoda touch, który powinien powrócić na rynek. Odwołania do sprzętów znalazły się także w kodzie pierwszej bety systemu iOS 12.2.

 

Nadchodzą nowe iPady i iPod Touch

 

Fakt, że powinniśmy spodziewać się niebawem nowych, „budżetowych” wersji iPadów potwierdziło w zasadzie samo Apple. Zrobili to za sprawą złożonego wniosku do Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej o nadanie numerów dla zbliżających się modeli. Są to: A2123, A2124, A2126, A2153, A2154, A2133 oraz A2152. Jest to proces, który jest prawnie wymagany, by urządzenia elektroniczne z szyfrowaniem danych mogły trafić do sprzedaży w państwach należących do EUG.

Innym potwierdzeniem, że Apple ma w planach wydanie wyżej wspomnianych urządzeń są odniesienia do nich, które zostały odnalezione w kodzie bety systemu iOS 12.2. Odkrył to developer Steven Troughton-Smith. Dane znalezione w systemie nie pasują do żadnego z aktualnych modeli, więc można wyciągnąć z tego wniosek, iż dotyczą modeli, które dopiero nadejdą.

Podobnie jest z iPodem Touch, w kodzie iOS 12.2 również odnalazły się odniesienia do tego urządzenia.

Developer donosi, że w kodzie są informacje o dwóch iPadach oraz dwóch iPadach mini ( po jednym w wersji WiFi i WiFi+Cellular). Urządzenia pozbawione będą Face ID, co tylko potwierdza już wcześniejsze doniesienia.

Podobnie sprawa ma się z iPodem Touch, ma on nie posiadać również identyfikacji biometrycznej – nie będzie ani Touch ID, ani Face ID.

 


Podobne artykuły
Apple Pencil 2
Apple Pencil – 2 generacja
– Kto chce rysik? Musisz go wyciągać, odkładać, możesz go zgubić. Ble! Nikt nie chce rysika – powiedział Steve Jobs podczas pamiętnej prezentacji pierwszej generacji iPhone’a. Następcy założyciela Apple najwyraźniej nie podzielali tego punktu widzenia. Już w 2015 roku, czyli po upływie kilku lat od przytoczonego wystąpienia w ofercie amerykańskiej firmy pojawił się Apple Pencil. … Czytaj dalej Apple Pencil – 2 generacja
Path
Myszka do iPada
Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Gdy oczekujesz kompaktowej konstrukcji i wszechstronności, sięgasz po urządzenia mobilne. Z kolei jeśli w danym momencie potrzebujesz precyzji i bardziej zaawansowanych funkcji, niezastąpiony okaże się komputer. Każdy rodzaj sprzętu ma swoje wady oraz zalety. Należy zatem dysponować nim w zależności od okoliczności. Istnieją jednak sposoby, aby połączyć atuty urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Taki efekt może … Czytaj dalej Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Path
iPad nie chce się włączyć
iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Czasem słyszy się, że problemy z zacinaniem się sprzętu nie dotyczą środowiska Apple. To nie do końca prawda. „Jabłka” faktycznie charakteryzują się wyjątkową niezawodnością, ale nawet im zdarzają się chwile słabości. Tak bywa w przypadku urządzeń zaliczających się do wszystkich kategorii produktowych. Problemy techniczne mogą zatem wystąpić również w przypadku tytułowych iPadów. Gdy tablet nagle … Czytaj dalej iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online