iOS 11.4.1, watchOS 4.3.2 oraz tvOS 11.4.1 – już dostępne

iOS,iPhone iClinica

Na początku tego tygodnia Apple udostępniło nowe wersje swoich systemów – kolejnej wersji doczekały się iOS, watchOS oraz tvOS.

 

Co zawierają poprawki?

 

iOS 11.4.1 – przede wszystkim skupiono się na usprawnieniu funkcji związanych z bezpieczeństwem, stabilnością oraz wydajnością. Nowa wersja pozbywa się także problemu, przez który wielu użytkowników nie mogło zlokalizować położenia swoich AirPods za pomocą funkcji Znajdź mój iPhone. Poprawki dotknęły także działanie i synchronizacje poczty, kontaktów, notatek z kontami Exchange.

watchOS 4.3.2 – tutaj także poprawione zostały przede wszystkim kwestie związane z bezpieczeństwem i wydajnością systemu. Podobnie jest w przypadku tvOS 11.4.1 – nie doczekaliśmy się żadnych nowości, Apple postawiło na usprawnienie działania i poprawki związane z wydajnością, stabilnością oraz bezpieczeństwem.

Jeżeli chcesz wypróbować już iOS 12 to możesz sięgnąć po jej wersję beta, która jakiś czas temu została udostępniona przez Apple. Ma jeszcze ona swoje niedociągnięcia, ale można przed oficjalną premierą wypróbować w boju nowe funkcjonalności, które pojawią się w systemie.
Zobacz, jak pobrać i zainstalować wersję beta iOS 12.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online