Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Informacyjny zawrót głowy związany z nowym iPhone SE 2018

Informacyjny zawrót głowy związany z nowym iPhone SE 2018

Przez ostatni weekend w Sieci nazbierało się mnóstwo, często sprzecznych ze sobą doniesień. W informacjach coraz trudniej się połapać i sugerują one, że wcześniejsze plotki mogą nie mieć żadnego pokrycia w rzeczywistości.

 

iPhone SE 2 dopiero we wrześniu?

 

Mac Otakara, czyli serwis rodem z Japonii donosi, że nowy iPhone SE zadebiutuje na rynku dopiero w trzecim kwartale, najprawdopodobniej we wrześniu, wraz z pozostałymi modelami iPhone’a, a sama produkcja SE 2 jeszcze się nie rozpoczęła.

Spowodowane ma to być faktem, że Apple jest ciągle na etapie sprawdzania i testowania różnych prototypów nowego SE. Część z nich ma przypominać pierwotny model, a niektóre posiadać mają 6-calowy ekran. Trudno dać temu wiarę, gdyż zaimplementowanie tak dużego ekranu kłóciłoby się z fundamentalną ideą modelu SE.

Kolejnym faktem, który rzuca nieco cienia na doniesienia japońskiego serwisu są informacje z kwietnia, z których wynika, że w bazach Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej znalazły się informacje dotyczące nowych sprzętów od Apple. Bardzo prawdopodobnym jest, że wśród nich znajduje się iPhone SE 2, którego premiera powinna odbyć się w maju lub czerwcu tego roku.

 

iphone se 2018

 

Zamiast iPhone SE 2 będzie iPhone SE (2018)?

 

Evan Blass to postać znana z tego, że na jego koncie twitterowym pojawiają się informacje raczej sprawdzone, które z czasem okazują się zgodne z rzeczywistością. W swoim tweetcie podał, że rzeczywiście nadchodzi nowy model iPhone’a SE, ale najprawdopodobniej nie będzie nazywał się iPhone SE 2, a iPhone SE (2018).

 

 

Wiele osób na podstawie tego urywku dokumentu wyciągnęło daleko idące wnioski odnośnie tego, jaki będzie nowy SE. Mówi się, że raczej nie powinniśmy spodziewać się, że nowy model przypominał będzie iPhone’a X. Także powinniśmy zapomnieć o notchu oraz ekranie rozciągniętym na całym przednim panelu, oznacza to, że te rendery jednak się nie sprawdzą – wielka szkoda, bo zapowiadały się one bardzo obiecująco.

Informacji o iPhone SE (2018) pojawiło się multum. Niektóre mówiły o możliwości bezprzewodowego ładowania, dzięki szklanym pleckom urządzenia, inne o tym, że zostanie pozbawiony on gniazda minijack, a inne tyczyły się wielkości ekranu.

Póki co nic nie jest potwierdzone i liczymy na to, że Apple niebawem wyda oficjalny komunikat w sprawie tego telefonu. Prawdopodobnie wydarzy się to podczas WWDC 2018, które odbędzie się na początku czerwca. Czekamy i ogromnie liczymy, że szumy informacyjne zostaną w końcu zastąpione konkretami.

Poprzednie informacje o nowym SE umieszczaliśmy tutaj oraz tutaj.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online