Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Informacyjny zawrót głowy związany z nowym iPhone SE 2018

Informacyjny zawrót głowy związany z nowym iPhone SE 2018

Przez ostatni weekend w Sieci nazbierało się mnóstwo, często sprzecznych ze sobą doniesień. W informacjach coraz trudniej się połapać i sugerują one, że wcześniejsze plotki mogą nie mieć żadnego pokrycia w rzeczywistości.

 

iPhone SE 2 dopiero we wrześniu?

 

Mac Otakara, czyli serwis rodem z Japonii donosi, że nowy iPhone SE zadebiutuje na rynku dopiero w trzecim kwartale, najprawdopodobniej we wrześniu, wraz z pozostałymi modelami iPhone’a, a sama produkcja SE 2 jeszcze się nie rozpoczęła.

Spowodowane ma to być faktem, że Apple jest ciągle na etapie sprawdzania i testowania różnych prototypów nowego SE. Część z nich ma przypominać pierwotny model, a niektóre posiadać mają 6-calowy ekran. Trudno dać temu wiarę, gdyż zaimplementowanie tak dużego ekranu kłóciłoby się z fundamentalną ideą modelu SE.

Kolejnym faktem, który rzuca nieco cienia na doniesienia japońskiego serwisu są informacje z kwietnia, z których wynika, że w bazach Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej znalazły się informacje dotyczące nowych sprzętów od Apple. Bardzo prawdopodobnym jest, że wśród nich znajduje się iPhone SE 2, którego premiera powinna odbyć się w maju lub czerwcu tego roku.

 

iphone se 2018

 

Zamiast iPhone SE 2 będzie iPhone SE (2018)?

 

Evan Blass to postać znana z tego, że na jego koncie twitterowym pojawiają się informacje raczej sprawdzone, które z czasem okazują się zgodne z rzeczywistością. W swoim tweetcie podał, że rzeczywiście nadchodzi nowy model iPhone’a SE, ale najprawdopodobniej nie będzie nazywał się iPhone SE 2, a iPhone SE (2018).

 

 

Wiele osób na podstawie tego urywku dokumentu wyciągnęło daleko idące wnioski odnośnie tego, jaki będzie nowy SE. Mówi się, że raczej nie powinniśmy spodziewać się, że nowy model przypominał będzie iPhone’a X. Także powinniśmy zapomnieć o notchu oraz ekranie rozciągniętym na całym przednim panelu, oznacza to, że te rendery jednak się nie sprawdzą – wielka szkoda, bo zapowiadały się one bardzo obiecująco.

Informacji o iPhone SE (2018) pojawiło się multum. Niektóre mówiły o możliwości bezprzewodowego ładowania, dzięki szklanym pleckom urządzenia, inne o tym, że zostanie pozbawiony on gniazda minijack, a inne tyczyły się wielkości ekranu.

Póki co nic nie jest potwierdzone i liczymy na to, że Apple niebawem wyda oficjalny komunikat w sprawie tego telefonu. Prawdopodobnie wydarzy się to podczas WWDC 2018, które odbędzie się na początku czerwca. Czekamy i ogromnie liczymy, że szumy informacyjne zostaną w końcu zastąpione konkretami.

Poprzednie informacje o nowym SE umieszczaliśmy tutaj oraz tutaj.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online