Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>Informacja o nowych iPadach i iPod Touch w kodzie bety iOS 12.2

Informacja o nowych iPadach i iPod Touch w kodzie bety iOS 12.2

W zeszłym tygodniu firma Apple zarejestrowała w bazie Eurazjatyckiej Komisji aż sześć nowych iPadów. Świadczy to o tym, że już niebawem powinny trafić one na sklepowe półki. Może to stać się jeszcze w pierwszym kwartale tego roku.

 

Informacje w kodzie bety iOS 12.2

 

Jeden z deweloperów, niejaki Steven Troughton-Smith „pogrzebał” w kodzie najnowszej bety systemu IOS 12.2 i odszukał tam informacje odnoszące się do nowych iPadów. Dwa z tych modeli wyposażone będą w zaimplementowany moduł GSM. Najprawdopodobniej nie będą one posiadały skanera twarzy Face ID.

Z kodu oprogramowania udało się także wyczytać informacje na temat odświeżonego modelu iPoda Touch, który najprawdopodobniej pozbawiony będzie możliwości autoryzacji biometrycznej. Ale ta informacja niejako potwierdza doniesienia na temat iPoda Touch, które pojawiły się w zeszłym tygodniu.

Jak widać – nie dostaliśmy tutaj zbyt szczegółowych wiadomości na temat nadchodzących modeli iPadów ora iPada Touch. Jak zwykle przy tego typu doniesieniach, musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne ruchy Apple w tej sprawie.

 

 


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Apple Pencil 2
Apple Pencil – 2 generacja
– Kto chce rysik? Musisz go wyciągać, odkładać, możesz go zgubić. Ble! Nikt nie chce rysika – powiedział Steve Jobs podczas pamiętnej prezentacji pierwszej generacji iPhone’a. Następcy założyciela Apple najwyraźniej nie podzielali tego punktu widzenia. Już w 2015 roku, czyli po upływie kilku lat od przytoczonego wystąpienia w ofercie amerykańskiej firmy pojawił się Apple Pencil. … Czytaj dalej Apple Pencil – 2 generacja
Path
Myszka do iPada
Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Gdy oczekujesz kompaktowej konstrukcji i wszechstronności, sięgasz po urządzenia mobilne. Z kolei jeśli w danym momencie potrzebujesz precyzji i bardziej zaawansowanych funkcji, niezastąpiony okaże się komputer. Każdy rodzaj sprzętu ma swoje wady oraz zalety. Należy zatem dysponować nim w zależności od okoliczności. Istnieją jednak sposoby, aby połączyć atuty urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Taki efekt może … Czytaj dalej Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online