Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Informacja o nowych iPadach i iPod Touch w kodzie bety iOS 12.2

Informacja o nowych iPadach i iPod Touch w kodzie bety iOS 12.2

W zeszłym tygodniu firma Apple zarejestrowała w bazie Eurazjatyckiej Komisji aż sześć nowych iPadów. Świadczy to o tym, że już niebawem powinny trafić one na sklepowe półki. Może to stać się jeszcze w pierwszym kwartale tego roku.

 

Informacje w kodzie bety iOS 12.2

 

Jeden z deweloperów, niejaki Steven Troughton-Smith „pogrzebał” w kodzie najnowszej bety systemu IOS 12.2 i odszukał tam informacje odnoszące się do nowych iPadów. Dwa z tych modeli wyposażone będą w zaimplementowany moduł GSM. Najprawdopodobniej nie będą one posiadały skanera twarzy Face ID.

Z kodu oprogramowania udało się także wyczytać informacje na temat odświeżonego modelu iPoda Touch, który najprawdopodobniej pozbawiony będzie możliwości autoryzacji biometrycznej. Ale ta informacja niejako potwierdza doniesienia na temat iPoda Touch, które pojawiły się w zeszłym tygodniu.

Jak widać – nie dostaliśmy tutaj zbyt szczegółowych wiadomości na temat nadchodzących modeli iPadów ora iPada Touch. Jak zwykle przy tego typu doniesieniach, musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne ruchy Apple w tej sprawie.

 

 


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
Dziennik Apple
Dziennik Apple – do czego służy ta aplikacja?
Z roku na rok świat nabiera coraz większego rozpędu. Towarzyszy temu lawina informacji, które każdego dnia rywalizują o naszą uwagę. Próby chłonięcia wszystkich otrzymywanych wiadomości często bywają z góry skazane na niepowodzenie. Okazuje się, że danych jest zbyt dużo, aby ludzki mózg zdołał skutecznie je zaabsorbować. W takich okolicznościach coraz częściej mówi się o zjawisku … Czytaj dalej Dziennik Apple – do czego służy ta aplikacja?
Path
iOS 18
iOS 18 – nowa aktualizacja i nowe możliwości
W ciągu każdego roku Apple zawsze przedstawia szeroką gamę nowości. Najwięcej emocji wzbudza zawsze prezentacja iPhone. Nie mniejsze znaczenie od premier sprzętowych mają jednak nowinki systemowe. Wszak to one zapewniają niezrównaną wydajność i funkcjonalność, z których słynie sprzęt amerykańskiego producenta. W 2024 roku ukaże się iOS 18. Twórcy zapowiadają, że zdecydowanie jest na co czekać. … Czytaj dalej iOS 18 – nowa aktualizacja i nowe możliwości
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online