Informacja o nowych iPadach i iPod Touch w kodzie bety iOS 12.2

Akcesoria,iOS,iPad iClinica

W zeszłym tygodniu firma Apple zarejestrowała w bazie Eurazjatyckiej Komisji aż sześć nowych iPadów. Świadczy to o tym, że już niebawem powinny trafić one na sklepowe półki. Może to stać się jeszcze w pierwszym kwartale tego roku.

 

Informacje w kodzie bety iOS 12.2

 

Jeden z deweloperów, niejaki Steven Troughton-Smith „pogrzebał” w kodzie najnowszej bety systemu IOS 12.2 i odszukał tam informacje odnoszące się do nowych iPadów. Dwa z tych modeli wyposażone będą w zaimplementowany moduł GSM. Najprawdopodobniej nie będą one posiadały skanera twarzy Face ID.

Z kodu oprogramowania udało się także wyczytać informacje na temat odświeżonego modelu iPoda Touch, który najprawdopodobniej pozbawiony będzie możliwości autoryzacji biometrycznej. Ale ta informacja niejako potwierdza doniesienia na temat iPoda Touch, które pojawiły się w zeszłym tygodniu.

Jak widać – nie dostaliśmy tutaj zbyt szczegółowych wiadomości na temat nadchodzących modeli iPadów ora iPada Touch. Jak zwykle przy tego typu doniesieniach, musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne ruchy Apple w tej sprawie.

 

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online