Blog
iClinica Path Blog Path Apple Path Gorzej, ale nadal nie jest słabo – Apple rekordowe w USA i Kanadzie

Gorzej, ale nadal nie jest słabo – Apple rekordowe w USA i Kanadzie

Ostatnio podawaliśmy informacje o tym, iż iPhone’y sprzedają się gorzej niż pierwotnie zakładało sobie to Apple. By zatrzeć kiepskie wrażenie po tych informacjach, puścili w obieg także pozytywne wiadomości o sprzedaży iPhone’ów.

 

Rekordy w USA i Kanadzie

 

W wiadomości dla osób, które pracują w Apple pojawiła się informacja od samego Tima Cooka. Oświadczył tam, że w okresie przedświątecznym została odnotowana rekordowa ilość aktywacji iPhone’ów w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Informacje te zostały potwierdzone również w raporcie, który przedstawiła firma analityczna Localitycs.
Oprócz tego pojawiła się informacja o tym, iż Apple spodziewa się rekordowego kwartału, jeśli chodzi o przychody w kilku „kluczowych rynkach”. Chodzi między innymi o Stany Zjednoczone, Kanadę, Meksyk, Włochy, Niemcy, Koree Południową czy Wietnam.

 

Trochę liczb

 

Ogłoszono także kilka statystyk dla lubiących liczby:

  • iPady zanotowały dwucyfrowy wzrost sprzedaży w porównaniu do analogicznego okresu w roku poprzednim,
  • zanotowane zostały rekordowe przychody z usług, Maców oraz urządzeń ubieralnych,
  • rekordowe sprzedaże w części krajów rozwijających się, jak chociażby Meksyk, Malezja, Wietnam czy Polska

Została także powiększona baza użytkowników sprzętów od firmy Apple. Mowa tu o stu milionach nowych korzystających, co w tej chwili daje nam ogólną liczbę około 1,4 miliarda użytkowników urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka.

 


Podobne artykuły
Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
W 2021 roku w ofercie Apple pojawił się AirTag. Ten niepozorny produkt wygląda jak żeton albo moneta. W praktyce stanowi on jednak bardzo przydatne akcesorium, które może oszczędzić Ci wiele stresu. Przekonaj się jak działa lokalizator Apple AirTag i dlaczego warto sprawić sobie przynajmniej jeden egzemplarz. Co to jest Apple AirTag? Zrozumienie podstaw Tytułowy produkt … Czytaj dalej Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
Path
Problem z Apple CarPlay
Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Apple CarPlay posiada przystępny interfejs zapewniający swobodny dostęp do potrzebnych funkcji. Na ogół usługa działa stabilnie, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Od czasu do czasu zdarzają się jednak problemy techniczne. Najczęściej występują w formie zakłóceń dźwięku, zrywania połączenia albo zaburzonego działania nawigacji. Z czego wynikają te trudności i jak się z nimi … Czytaj dalej Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Path
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online