Blog
iClinica>Blog>iPhone>Garść nowych doniesień na temat iPhone 11

Garść nowych doniesień na temat iPhone 11

Premiera nowych iPhone’ów zbliża się wielkimi krokami, jeżeli doniesienia się potwierdzą, nową odsłonę smartfonów od Apple poznamy już 10 września. To zawsze gorący moment, gdy w Sieci wrze od kolejnych informacji na temat nowych urządzeń. Nie inaczej jest i tym razem i w Internecie pojawiły się doniesienia ze źródeł bliskich jednemu z podwykonawcy firmy Apple.

 

iPhone 11

 

Osoba od której pochodzą informację podaje się za pracownika firmy Foxconn, która produkuje iPhone’y dla Apple. Swoje doniesienia przekazał redaktorom chińskiej strony Zhihu, gdzie ujawnił parę detali na temat nadchodzących iPhone’ów.

  • Pojawi się zupełnie nowy kolor iPhone’ów lub tylko jednego z modeli – będzie to ciemna zieleń. Takie informacje podawał już wcześniej również znany blog Macotakara,
  • Z tylnej obudowy iPhone’ów ma zniknąć napis „iPhone”,
  • Szkło znajdujące się na tylnej obudowie nowych iPhone’ów ma tym razem posiadać matowe wykończenie. Informował już o tym wcześniej Ming-Chi Kuo,
  • Przez fakt, iż Apple usunie z nowych modeli 3D Touch, ekran iPhone’ów będzie nieco cieńszy niż do tej pory,
    Port lightning pozostanie na swoim miejscu i nie zostanie zastąpiony przez USB-C,
  • Z tyłu urządzenia będą znajdywać się 3 kamery,
  • Front iPhone’ów ma być przeniesiony w pełni na nowe modele, nie znajdziemy tam żadnych znaczących zmian.

 

iPhone 11 dane techniczne

 

Nasze źródło podało także nieco bardziej szczegółowe informacje dotyczące nadchodzących iPhone’ów 11
Następca iPhone’a X Max będzie posiadał baterię o pojemności 3969 mAh

Jeśli chodzi o wielkość pamięci wewnętrznej urządzeń to będzie ona taka sama, jak przed rokiem: następca iPhone’a Xr będzie dostępny w wersjach 64 GB, 128 GB oraz 256 GB. Następcy iPhone’a Xs oraz Xs Max wyposażone będą w warianty z 64 GB, 256 GB i 512 GB.

Przy tych rewelacjach musimy jednak zachować ostrożność i mieć na uwadze, że informator jest anonimowy, przez co trudniej o zweryfikowanie informacji. Z drugiej jednak strony większość tych doniesień jest po prostu potwierdzeniem tych, które pojawiały się już wcześniej. Jest więc może w nich jednak ziarno prawdy.

Prezentacja tegorocznych iPhone’ów ma odbyć się 10 września. Sprzedaż ma rozpocząć się 20 września, a w Polsce wystartuje ona najprawdopodobniej już 27 września.

 

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online