Blog
iClinica Path Blog Path Apple Path Film dokumentalny o Beastie Boys i inne nowości w Apple TV+

Film dokumentalny o Beastie Boys i inne nowości w Apple TV+

W Apple mają świadomość, że rynek związany ze streamingiem treści wideo na żądanie to miejsce, w którym trzeba walczyć, aby się przebić. Dlatego też gigant z Cupertino stara się na bieżąco poszerzać bazę produkcji, która dostępna jest na platformie Apple TV+. W trakcie festiwalu filmowego SXSW, który odbywa się w Teksasie, zostaną zaprezentowane trzy oryginalne produkcje filmowe przygotowane przez amerykańską firmę. Wśród nich będzie wyczekiwany film dokumentalny o zespole Beastie Boys – „Beastie Boys Story”.

 

Nowe produkcje w Apple TV+

 

Wspomniany wyżej festiwal filmowy SXSW odbędzie się w dniach 13-22 marca i tam ma odbyć się oficjalna premiera nowych filmów ze stajni Apple. Wśród nich wspominane już „Beastie Boys Story”, serial animowany „Central Park” oraz kolejny dokument „Home”, który opowiadać będzie o innowacyjnych domach.

Jeśli chodzi o film na temat zespołu to jego reżyserią zajał się Spike Jonze, który miał już do czynienia z grupą, gdyż to właśnie on odpowiadał za realizację teledysku do jednego z największych hitów zespołu, czyli utworu „Sabotage”. Jest to dosyć utytułowany twórca – ma on już na swoim koncie Oscara za scenariusz do filmu „Ona” z Joaquinem Phoenixem w roli głównej. Dostał także nominację za reżyserię za sprawą filmu „Być jak John Malkovich”. Współpracował on także w przeszłości Apple – był twórca głośnej akcji reklamowej HomePoda „Welcome Home”, w której wystąpiła znana wokalistka FKA Twigs.

Produkcją filmu zajęli się żyjący członkowie zespołu, czyli Adam Horovitz, znany jako Ad-Rock oraz Mike Diamond, czyli popularny Mike-D. Do tego duetu dołączyła żona nieżyjącego już niestety Adama Yaucha, znanego pod pseudonimem MCA, czyli Dechen Wangdu-Yauch. Film na platformie zadebiutować ma już 24 kwietnia.

Jeśli chodzi o pozostałe produkcje to wiemy o nich póki co tyle:

„Home” – został stworzony przez ludzi odpowiedzialnych za takie produkcje, jak „The Defiant Ones” oraz „Chef’s Table”. „Dom” ma być nowatorskim serialem dokumentalnym, który pokazuje w niespotykany dotąd sposób najbardziej innowacyjne domy na świecie. Postara się wejść w umysły wizjonerów, którzy przesunęli granicę wyobraźni, bo marzyli by zbudować coś wyjątkowego.

„Central Park” – jest to muzyczny serial animowany, który opowiada o rodzinie opiekunów, którzy na co dzień pracują w Central Parku i starają się ratować to miejsce, a czasem nawet cały świat! Za jego produkcję odpowiedzialny są między innymi Loren Bouchard, Nora Smith oraz Josh Gada, którzy mają na swoim koncie takie realizacje, jak „Bob’s Burger” (nagrodzone Emmy), czy „Frozen”.


Podobne artykuły
Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
W 2021 roku w ofercie Apple pojawił się AirTag. Ten niepozorny produkt wygląda jak żeton albo moneta. W praktyce stanowi on jednak bardzo przydatne akcesorium, które może oszczędzić Ci wiele stresu. Przekonaj się jak działa lokalizator Apple AirTag i dlaczego warto sprawić sobie przynajmniej jeden egzemplarz. Co to jest Apple AirTag? Zrozumienie podstaw Tytułowy produkt … Czytaj dalej Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
Path
Problem z Apple CarPlay
Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Apple CarPlay posiada przystępny interfejs zapewniający swobodny dostęp do potrzebnych funkcji. Na ogół usługa działa stabilnie, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Od czasu do czasu zdarzają się jednak problemy techniczne. Najczęściej występują w formie zakłóceń dźwięku, zrywania połączenia albo zaburzonego działania nawigacji. Z czego wynikają te trudności i jak się z nimi … Czytaj dalej Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Path
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online