Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Film dokumentalny o Beastie Boys i inne nowości w Apple TV+

Film dokumentalny o Beastie Boys i inne nowości w Apple TV+

W Apple mają świadomość, że rynek związany ze streamingiem treści wideo na żądanie to miejsce, w którym trzeba walczyć, aby się przebić. Dlatego też gigant z Cupertino stara się na bieżąco poszerzać bazę produkcji, która dostępna jest na platformie Apple TV+. W trakcie festiwalu filmowego SXSW, który odbywa się w Teksasie, zostaną zaprezentowane trzy oryginalne produkcje filmowe przygotowane przez amerykańską firmę. Wśród nich będzie wyczekiwany film dokumentalny o zespole Beastie Boys – „Beastie Boys Story”.

 

Nowe produkcje w Apple TV+

 

Wspomniany wyżej festiwal filmowy SXSW odbędzie się w dniach 13-22 marca i tam ma odbyć się oficjalna premiera nowych filmów ze stajni Apple. Wśród nich wspominane już „Beastie Boys Story”, serial animowany „Central Park” oraz kolejny dokument „Home”, który opowiadać będzie o innowacyjnych domach.

Jeśli chodzi o film na temat zespołu to jego reżyserią zajał się Spike Jonze, który miał już do czynienia z grupą, gdyż to właśnie on odpowiadał za realizację teledysku do jednego z największych hitów zespołu, czyli utworu „Sabotage”. Jest to dosyć utytułowany twórca – ma on już na swoim koncie Oscara za scenariusz do filmu „Ona” z Joaquinem Phoenixem w roli głównej. Dostał także nominację za reżyserię za sprawą filmu „Być jak John Malkovich”. Współpracował on także w przeszłości Apple – był twórca głośnej akcji reklamowej HomePoda „Welcome Home”, w której wystąpiła znana wokalistka FKA Twigs.

Produkcją filmu zajęli się żyjący członkowie zespołu, czyli Adam Horovitz, znany jako Ad-Rock oraz Mike Diamond, czyli popularny Mike-D. Do tego duetu dołączyła żona nieżyjącego już niestety Adama Yaucha, znanego pod pseudonimem MCA, czyli Dechen Wangdu-Yauch. Film na platformie zadebiutować ma już 24 kwietnia.

Jeśli chodzi o pozostałe produkcje to wiemy o nich póki co tyle:

„Home” – został stworzony przez ludzi odpowiedzialnych za takie produkcje, jak „The Defiant Ones” oraz „Chef’s Table”. „Dom” ma być nowatorskim serialem dokumentalnym, który pokazuje w niespotykany dotąd sposób najbardziej innowacyjne domy na świecie. Postara się wejść w umysły wizjonerów, którzy przesunęli granicę wyobraźni, bo marzyli by zbudować coś wyjątkowego.

„Central Park” – jest to muzyczny serial animowany, który opowiada o rodzinie opiekunów, którzy na co dzień pracują w Central Parku i starają się ratować to miejsce, a czasem nawet cały świat! Za jego produkcję odpowiedzialny są między innymi Loren Bouchard, Nora Smith oraz Josh Gada, którzy mają na swoim koncie takie realizacje, jak „Bob’s Burger” (nagrodzone Emmy), czy „Frozen”.


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online